Aktualny czas: 14.12.2017, 17:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozdział 625
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
rozdział 625
18.05.2011 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 863
RE: rozdział 625
Jakoś ta przeszłość wyspy rybo-ludzi mnie już nudzi i czekam z niecierpliwością aż się skończy. Mam już dość tej królowej a teraz gdy obroniła jeszcze te ścierwo to dopiero krew mnie zalewa, jedynie co to ciekawi mnie co na tym papierku za układ zawarła z ludźmi.
18.05.2011 18:43
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
Te flashbacki zaczynają się robić nudne... Jedyny chyba plus to sposób rysowania Otohime. Albo mi się wydaję, albo od pierwszego jej pojawienia się zmienił się diametralnie. Teraz już jestem w stanie patrzeć na kadry z nią. Ba! Patrze na nie z przyjemnością.

Z każdym kolejnym chapterem, wydaję mi się że to jest tylko i wyłącznie Troll Arc, robiony tylko po to, aby trochę ruszyć do przodu z fabułą. Mam nadzieję, że jak ta cała szopka z Fisherman Island się skończy, zobaczymy coś ciekawego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2011 19:40 przez skulkid.)
18.05.2011 19:39
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Oda zawsze preferował ten sposób robienia historii, można by pomyśleć, że powinniście się już przyzwyczaić Tongue Fakt, Whitebeard War było nietypową sagą, ale teraz widać wracamy do standardu.

IMO dochodzimy do końca tej retrospekcji. Otohime za chwilę zginie, umowa okaże się nieważna, Jinbe się wścieknie i spuści Arlonga ze smyczy. Wyspę zabezpieczy swoim tytułem, po czym wypłynie w cholerę.
Nami mu przebaczy, ale doda, że Arlongowi się słusznie oberwało i pewnie Jinbe przyzna jej rację.
Czekam na to, co się stanie dalej. CZEMU LUFFY STAŁ NA ZGLISZCZACH WYSPY NO?!

A może będzie chciał zmusić Ryboludy do ruszenia się stamtąd? Otohime zawsze chciała, żeby Ryboludzie mogli żyć wszędzie, gdzie tylko zechcą. Na świecie żyją dobrzy i źli ludzie. Tak samo przecież jest z Ryboludami. Proste. Jedni będą sprawiać kłopoty, a inni nie, ale na pewno nie staną się gorszym wrzodem na zadzie Marynarki niż Władający XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.05.2011 20:02
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(18.05.2011 18:43 )SLAWO89 napisał(a):  Jakoś ta przeszłość wyspy rybo-ludzi mnie już nudzi i czekam z niecierpliwością aż się skończy. Mam już dość tej królowej a teraz gdy obroniła jeszcze te ścierwo to dopiero krew mnie zalewa,

Dobrze prawi polać mu !Big Grin
Chciałbym mieć tą królową już z głowy ..
+ dla chapa za wyjaśnienie zainteresowania Van Der Dekkena księżniczką Shirahosi a także jak wyżej zostało już napisane sprawa z tą "umową" ,"paktem o nieagresji " lub czymkolwiek innym nabazgranym na tym papierze :]

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
20.05.2011 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Szczerze też na miejscu tych gości chciałbym zabić idiotę Tongue Ale z drugiej strony jeśli zaginąłby statek Tenryubito (czytaj załatwili go jak chcieli) może rząd posłał by swoich ludzi na poszukiwanie albo co, a tak zawsze to jakiś (korzystny?) pakt z tego wyszedł Smile Zgadzam się, tez chcę już powoli zmierzać ku końcowi flashbacka bo co za dużo to niezdrowo, a nie mogę się doczekać jak Oda rozwiąże całą tą sytuację z wyspą Smile

http://myanimelist.net/profile/metal1906
20.05.2011 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tom D Kame Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48
Na moje to będzie tak: tuż za królową przybędzie marynarka po niewolników zacznie się jadka Otohime zginie, zjawi się Białobrody rozwali marynarkę i będzie chronił wyspę swoim autorytetem aż do śmierci.
Jeżeli ten scenariusz się sprawdzi to zobaczymy jeszcze ciekawą walke za czasów młodości staruszka White'a

http://fc04.deviantart.net/fs13/f/2007/1...s_kawa.jpg
20.05.2011 20:41

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama