Aktualny czas: 23.10.2017, 10:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 626
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 626
25.05.2011 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Rozdział 626
Jeeej~! Zginęła.
Nie jestem pewna, czy kiedyś tak mnie radowała śmierć którejś z postaci. Ale to oznacza chyba, że ile - z chapter, może dwa (jeszcze ten szczurek będzie chciał się zakraść do zamku i wykraść to-tamto cośtam do postarzania (nie wczytywałam się...)) i wracamy do głównych wydarzeń Big Grin
Na bogów, jak dla mnie to jest to najnudniejsza retrospekcja ever =.=

[Obrazek: 66HHUfX.png]
25.05.2011 16:52
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 854
(25.05.2011 16:52 )Jackie D. Flint napisał(a):  Jeeej~! Zginęła.
Nie jestem pewna, czy kiedyś tak mnie radowała śmierć którejś z postaci. Ale to oznacza chyba, że ile - z chapter, może dwa (jeszcze ten szczurek będzie chciał się zakraść do zamku i wykraść to-tamto cośtam do postarzania (nie wczytywałam się...)) i wracamy do głównych wydarzeń Big Grin
Na bogów, jak dla mnie to jest to najnudniejsza retrospekcja ever =.=

Zgadzam się w końcu padła, i można sie spodziewać powrotu do głównych wydarzeń na co czekam z niecierpliwością. No i popieram Jackie co do tego że to najnudniejsza retrospekcja, nudna i ciągnąca się jak flaki z olejem.
25.05.2011 17:32
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
A ja się nie zgadzam, oprócz ostatnich 2 chapterów flashback był gorszy tylko od przeszłości Robin i Choppera Big Grin Zaś najnudniejsza retrospekcja była ta z Norlandem Tongue Ale w sumie dobrze, że się kończy bo jak dla mnie optymalne jest 3-4 chapy na takie rzeczy. Teraz pasuje w następnym wrócić do teraźniejszości i będzie okej Smile

http://myanimelist.net/profile/metal1906
25.05.2011 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Karmelek Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
Nareszcie koniec retrospekcji i powrót do teraźniejszych wydarzeń. Poza tym zauważyłem wzmiankę na stronie http://vongola.pl/reader/?manga=One+Piece&last , że rozdział 625 był ostatnim rozdziałem. Czy to znaczy, że już od 626 nie tłumaczycie tej mangi? Wasze tłumaczenie było na bardzo wysokim poziomie i przyjemnie czytało się waszą pracę. Jeżeli kończycie to czy znacie jakąś inną grupę tłumaczącą mangę One Piece?

@Edit

Aaa... Tongue Chyba już rozumiem o co wam chodziło z tą małą notką Smile Chodziło wam o to, że to był ostatni dostępny aktualnie rozdział tej mangi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2011 21:13 przez Karmelek.)
25.05.2011 21:05
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Pomoooocy~ Ja te nudne flaki muszę tłumaczyć~ Jackie, ratuj~!
Nigdy, przenigdy nie czytałem niczego nudniejszego niż ostatnie rozdziały One Piece'a! Niech wszyscy ci ryboludzie najlepiej zginą pod jakąś lawiną i będzie spokój >...<
Czemu Oda to robi?!
I nikt nie powiedział, że to koniec retrospekcji -.- Choć szczerze mam taką nadzieję.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
26.05.2011 00:16
brendziol Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22
Ile można się spytam? Znęcanie się Ody nad nami jest utaj nie do przyjęcia !
Nie wyobrażam sobie tego w mandze ... to będzie prawie jak filtery ..;/
No ale nic wydarzenia brną dalej robi się jaśniej co do przeszłości tego wszystkiego
Mam nadzieje że to był przedostatni rozdział z tytułu " Jak zanudzić czytaczy i doprowadzić ich do szaleństwa "

P.s : O co chodzi z tą mangą online ? Naprawdę Vongola tzn. WY nie będziecie publikować waszych tłumaczeń ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.05.2011 02:31 przez brendziol.)
26.05.2011 02:30
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Spokojnie, spokojnie, manga będzie tłumaczona, uśmiechnijcie się tylko do Vegiego, bo inaczej gotów go szlag trafić Wink

[Obrazek: 66HHUfX.png]
26.05.2011 07:36
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
Porównałem Wasze opinie na ten temat z pewnym anglojęzycznym forum OP i okazało się, że tam opinie na temat tego flashbacka są zgoła inne, całkiem pozytywne, dla niektórych jest to nawet najlepsza retrospekcja ever. W zasadzie nie znalazłem negatywnych komentarzy. Ulżyło mi bo jako jedynemu chyba tutaj ostatnie chaptery bardzo się podobają i było to dla mnie co najmniej dziwne Tongue

http://myanimelist.net/profile/metal1906
26.05.2011 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
Mi również się w miarę podobają retrospekcje, choć nie ukrywam, że chciałbym już powrotu do aktualnych wydarzeń. Minusem tych retrospekcji jest to, iż z góry było wiadomo, że królowa Otohime nie żyje, podobnie rzecz się ma z ryboludem Tigerem, przez co akcja traci na nieprzewidywalności. Mimo wszystko bohaterowie retrospekcji nie wydają mi się mdli, nawet królowa Otohime, która choć zahacza mocno o Mary Sue, to jednak w ogólnym rozrachunku wydaje mi się dobrze skonstruowaną postacią.

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
26.05.2011 13:18

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama