Aktualny czas: 18.06.2018, 01:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 628
Autor Wiadomość
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 628
Biorąc pod uwagę ostatnie zdarzenia w mandze okej, byłby to chyba spoiler. Sorki nie zwróciłem uwagi bo zazwyczaj siedzę w dziale mangi Smile
Luffy nie jest na tyle mocny żeby od tak rozłożyć Jinbeia. Marzy mi się kiedyś seria w której to gumiak zawiedzie i Zoro zajmie jego miejsce tzn rozłoży głównego przeciwnika. Uwielbiam jak łamane są stałe schematy Wink

http://myanimelist.net/profile/metal1906
15.06.2011 23:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
OP to zbyt standardowy shounen, żeby coś takiego mogło mieć miejsce ;] Zastanów się nad jego konstrukcją, nad bohaterami (choćby Luffy'm, który mimo, że jest zaskakujący i nieco przerażający, jak przestaje się śmiać jak idiota, to mimo wszystko ma w sobie wszystkie standardowe cechy głównego bohatera shounen). Gdyby ten schemat miał być złamany, to już by został.
No i wszyscy ponieśli sromotną porażkę na Sabaody. A Zoro nawet dwa razy - nie dał rady pokonać Kumy na Thriller Bark, a potem na Sabaody nic już nie mógł zrobić. Jasne, jest to słabe złamanie schematu, niemniej dla Zoro jako postaci musiało być miażdżące - jak to ciągłe przegrywanie Black Stara w Soul Eaterze ;] No i na Thriller Bark poniekąd Luffy padł i Zoro starał się go ochronić - no że zawiódł, to inna rzecz, niemniej taka sytuacja już miała miejsce Tongue
Ponadto - Zoro straciłby dla Luffy'ego szacunek, gdyby ten padł w zwykłej walce 1vs1. Zoro będzie podążał za Luffy'm tak długo, jak ten jest silniejszy od niego, albo przynajmniej tak samo silny. Jak Zoro go przerośnie, to obawiam się, że dojdzie do wniosku, że słabszego nie ma co się słuchać, ponadto załoga w jego mniemaniu zaczęłaby go ograniczać i spowalniać w drodze do celu, i pewnie by ją opuścił XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.06.2011 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Ostatnim akapitem ładnie i trafnie podsumowałaś Big Grin
Dlatego napisałem, że jest to raczej w sferze marzeń. Choć jakby tak główny przeciwnik serii był jakimś mocnym szermierzem to Zoro miałby łatwiej bo całe życie walczy z takimi.
Jak jest teraz też jest super, nie narzekam. Nie mogę się doczekać pojedynku z Hyozo Smile

http://myanimelist.net/profile/metal1906
16.06.2011 00:22
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Świetny rozdział,już dawno mi się tak żaden nie spodobał,rly!.Myślałem że po retrospekcjach będzie z co najmniej jeden przegadany chapek ,a tu proszę -akcja pełna gęba Big Grin .Szykuje się niezłe młócenie buziek :].Ciekawa sprawa z naszym trio uwięzionych.Myślałem że na sam widok wyrobionej klaty Usoppa przeciwnicy będą uciekać a tu taki klops... Tongue .Na koniec sprawa Luffiego i Jinbe ,jakkolwiek by się ona potoczyła nie chciałbym aby Oda nam ją przedłużał .Mogą sobie nawet dać po liściu ,byle by później poszli ramie w ramie walczyć i będzie gites .Yohohoh do następnego rozdziału Cool

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
16.06.2011 12:43
Skrzat Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11
Na moje to do walki LuffyxJinbe nawet nie dojdzie, zaraz wpadnie Van der Decken i 'Człowiek-bagno' z zamiarem konfiskaty księżniczki. Luffy wraz z załogą wykorzystają ten moment i prysną, zostawiając Jinbe vs Caribou i Sanji vs Decken. Albo po prostu wpadną książęta i poproszą słomianego o pomoc w odbiciu ojca i bitka z Jinbe'm będzie nie potrzebna.
17.06.2011 12:57
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Ja mam nadzieję, że walka Luffy vs Jinbe dojdzie do skutku. W końcu żal byłoby przegapić starcie, które zapowiada się niezwykle widowiskowo. Jednak tez obstawiam, że nie będzie miała krwawego końca gdyż ktoś zapewne im przeszkodzi. Marnowanie sił na walkę z przyjacielem tez nie ma większego sensu więc mam nadzieję, że będzie krótko i treściwie Tongue

Imitacja Robin w wykonaniu Usopp'a bardzo mnie rozbawiła. Ich widok w klatce też Tongue mam nadzieję, że jednak wpadną na jakiś "genialny" pomysł i się efektownie z niej wykaraskają.

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
21.06.2011 10:35

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama