Aktualny czas: 15.07.2018, 21:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już kolejny rozdział Op. Życzymy miłej lektury! Rozdział 910

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 629
Autor Wiadomość
Jajcarz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
RE: Rozdział 629
no i nie zapomnijmy o przepowiedni/legendzie Otohime z retrospekcji Tongue

[Obrazek: 300-9.gif&t=1]
26.06.2011 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 629
Wreszcie mogłem skorzystać z neta i przeczytać OP po 2 miesiącach przerwy! 7 ostatnich rozdziałów na raz daje sporą dawkę emocji. Już dawno się tak nie czułem. Big Grin Myślałem, że fabuła posunie się bardziej do przodu, a tu praktycznie stała w miejscu bo cały czas były retrospekcje. Ale mimo wszystko były bardzo fajne. Końcówka wciągająca i zaskakująca moc Shirahoshi. Nowe wydarzenia zapowiadają się obiecująco. Tylko wolałbym, żeby walczył Luffy, a nie Jinbei z Hodim. No cóż, pozostaje Dekken dla słomka. Tylko tak na zdrowy rozsądek to siła bojowa aliantów (Słomiani, Jinbei, książęta) jest przytłaczająca i powinni rozgromić całą tą ferajnę w jeden chapter - zupełnie tak jak zrobił to Zoro z Hodim. Oda niepotrzebnie wszystko rozwleka. Chciałbym w końcu zobaczyć New World. A na koniec dodam, że bardzo podoba mi się moc Jinbeia. Całkiem sprytnie i mądrze przemyślana zdolność. Do tego Brook - wymiata z tą formą ducha. Big Grin

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
27.06.2011 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama