Aktualny czas: 21.10.2017, 08:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 631
Autor Wiadomość
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 853
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 631
http://mangastream.com/read/one_piece/45311205/1

No to teraz już nie mam wątpliwości że Luffy będzie klepał Hody'ego, jest on teraz prze koksem po tym dopingu.
06.07.2011 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Rozdział 631
Ha. Nie Hodi, ani Hordy, a Hody. Co za durne imię, Odacchi, naprawdę, żeby Cię po nocach pająki w pięty łaskotały...

Ale trzeba przyznać, że w ostatnim panelu Jinbe jest nieźle pokiereszowany, chyba ich kłótnia swoje trwała, zanim doszli do jakiegoś wspólnego pomysłu XD Bo nie wierzę, żeby Luffy dał się pokonać XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2011 20:45 przez Gociak.)
06.07.2011 20:45
Lechhu
Unregistered

Ja tym bardziej w to nie wierze,że Luffy dałby się pokonać Jimbe'jowi,co prawda nie wiemy jak Jimbe'j się podrasował przez te 2 lata bo nawet najmniejszego śladu po tym nie ma,ale...Rayligh Uczył Luffiego tylko niecałe 1,5 roku bo Luffi wszystko Obcykał do perfekcji,a przez te Pół roku co mu się zostało na pewno Jeszcze bardziej się podszkolił i wymyślił kolejną wyrąbistą technikę.

Wystarczy spojrzeć na Sanjego i Zorra, Nie mają Haki ani nic(jeszcze nie aktywowali),a są Silni jak jasna cholera (np. ruszają się szybciej niż ryboludy w wodzie ), a to o czymś świadczy.
Myślę że Luffi tylko nie stracił tego całego czasu na Ćwiczenie HAki,bo jego Zdolności bitewne też zostawiały wiele do życzenia.Także suma sumarum Luffi na pewno nie dał się pokonać Jimne'jowi.
07.07.2011 07:52
Return to top
Jutsu
Unregistered

Tak przy okazji... Lechhu skąd takie info że pisze się Zorro? Bo juz tak nie pierwszy przypadek wśród nowych.

Do tematu. Ten chapek to porażka. Jak dobry motyw Oda spaprał to głowa mała. Mógł znów, wnieść odrobinę świeżości, gdzie nie kończyłoby się tak jak zwykle, czyli na walce. Ale widzę shonen swoje prawa ma. Cały ten wątek z dragami idzie póki co o dupę potłuc, a nawet jeżeli w przyszłości Hody'ego szlag trafi, to jednak i tak nie będzie to dobrze pokazane tylko sztucznie, bo jedna taka okazja była. Można było to zakończyć byłoby ciekawie i arc by sie nie dłużył.
07.07.2011 20:02
Return to top
Tom D Kame Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 47
Jak myślicie kto pije z Krokusem na okładce?

http://fc04.deviantart.net/fs13/f/2007/1...s_kawa.jpg
07.07.2011 20:37
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
No właśnie też się zastanawiam... i myślę, że większość na tym forumWink. Może ktoś zupełnie nie znany, jakiś stary załogant Rogera. Przez chwilę myślałem, że może to Rayligh... ale jego już widzieliśmy po tych dwóch latach i aż tak się nie zmienił. Co do rozdziału to jak dla mnie niezły chociaż mi słomianych trochę brakowało. Hody (czy jak mu tamTongue) nieźle przypakował po przedawkowaniu dragów i może teraz będzie godnym przeciwnikiem takiego Luffiego, czy też Jinbeia.
07.07.2011 21:39
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Hody'ego Zoro rozwalił praktycznie od niechcenia. Luffy wgniecie tego ryboluda spojrzeniem w ziemię.
Nie czarujmy się, wielkich walk to tu raczej nie będzie XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
08.07.2011 08:56
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,632
Poziom ostrzeżeń: 10%
Czemu ja mam wrażenie, że od niechcenia to ten arc jest pisany, bo słowo się rzekło kilka lat temu, na Water7, że trafią na wyspę ryboludzi? xD
08.07.2011 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Arc zaczyna mnie kompletnie nudzić. Owszem, był fajny na początku, wspominało się stare dobre czasy OP, ale teraz to już będzie schemacik: tajemnica czegoś tam, rozmowa z bossem, klepanie bossa, buła w mordę na dwie strony, gadanie to bossa, gadanie do wygranych, Luffy drze mordę na dwie strony, dziękuję - dobranoc. Może nie w jednym czapku, ale tak to będzie wyglądać. Dodatkowo może się pojawić nowa postać w załodze. Tak czy siak to będzie Dżinbej (specjalnie tak piszę Tongue).

Co do okładki - mnie tam koleś od tyłu wygląda na Shikiego z tymi włosami, ale co ja tam wiem...

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
08.07.2011 13:11
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
OPZ na 1 dzień.

Takie sprawy załatwiajcie sobie na PW.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
08.07.2011 21:57

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama