Aktualny czas: 17.12.2017, 06:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 632
Autor Wiadomość
Lechhu
Unregistered

Rozdział 632
Po obejrzeniu tego Chapka jestem totalnie zagięty...obrót akcji totalnie mnie zaskoczył i szczerze powiedziawszy nie jestem w stanie odgadnąć co będzie się działo w następnym rozdziale ( PS miałem cichą nadzieję że Luffy wkroczy pod koniec tego ChapkaSad )

http://mangastream.com/read/one_piece/32463671/1
12.07.2011 21:58
Return to top
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 632
To może ja powiem zaś, że chapter był przewidywalny, od dawna można się było spodziewać że Hody stoi za zabójstwem królowej Smile
Malutkimi kroczkami zbliżamy się do końca arcu.
Mam wielką nadzieję na walki w stylu serii CP9, Słomiani kontra reszta świata. Wiem, że pasowałoby aby jakiś Fukaboshi pokonał chociaż jednego z ryboludzi w ostatecznej rozgrywce, ale tak się stęskniłem za załogą Słomianych, że liczę na to że każdy SH dostanie jakiegoś rywala, niech inni się nie wtrącają Big Grin

http://myanimelist.net/profile/metal1906
12.07.2011 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Miałem nadzieje, że słomek wyskoczy z brzucha Megalo i w końcu zacznie się akcja, w której to SH team pokaże wreszcie pełnie możliwości.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
13.07.2011 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,669
Poziom ostrzeżeń: 10%
Co mogę powiedzieć... Arlong ma całkiem ładną siostrzyczkę xD . Nie ogarniam już w ogóle tej biologii syren i ryboludzi :x .A sam arc wygląda jak przygotowanie do ostrego prania, czekam już na te walki, bo Słomianych mało :x
14.07.2011 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
imprecis Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
"Notatka od Chlor, Wczoraj 22:06 :

Proszę rozwinąć nieco swoją wypowiedź (dlaczego uważasz, że jest dobry), albo skasuję tego posta gdyż nie wnosi nic do tematu. Czas do jutra wieczorem."

Nie ma to jak zachęcić nowych użytkowników do pisania na forum...Jeśli złamałem jakiś punkt regulaminu to oszczędzę Ci czasu i sam skasuję tego posta, zresztą od razu proponuję wtedy mnie zbanować. Post jest na temat, a reakcja moderatora jest absurdalna. Powinniście się cieszyć, że ludzie tutaj piszą (bo robią to coraz rzadziej), a nie ich zniechęcać. Rozumiem - karać spam, wulgaryzmy, ale tego typu posty ? Strona pod wieloma względami jest świetna - macie świetne tłumaczenia i ekipę, która mocno się stara by serwować fanom najwyższej jakości skany i translacje, jednak popełniacie dość dziwne błędy marketingowe moim zdaniem. No chyba, że nie zależy wam na nowych użytkownikach i oglądalności, a tworzycie zamkniętą grupę to udaje się to świetnie.

Jako, że nie lubię offtopów dodam tylko - Luffy na 99% poszedł uratować przyjaciół w zamku, stąd go nie ma. W następnym chapterze pewno jakiś sługus Hodiego pokona Jinbeia, bądź Hodi zrobi to bezproblemowo (stawiam jednak na sługusa, bo to pokaże potem jak silni stali się członkowie załogi Luffiego, że potrafili sobie poradzić z tymi z którymi Jinbei poległ).
14.07.2011 17:29
oomnix1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
Przynajmniej ( moim zdaniem) akcja nabiera tempa, a nie tylko gadanie i gadanie Big GrinBig Grin , jednak pewno jeszcze z 10 chapterów na wyspie ub więcej będzie
14.07.2011 20:58
imprecis Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
Moim zdaniem czeka nas jeszcze jakieś 30-40 chapterów na wyspie. Każdy ze słomianych będzie walczyć 2 chaptery (a może i dłużej, bo pewno będą chaptery z treningu wplatane), walka Luffiego będzie pewno dłuższa, do tego dojdzie jeszcze pewno wiele zwrotów akcji, które też swoje potrwają. Czy to źle ? Wszystko kwestia tego jak Oda to poukłada, ten arc ma spory potencjał, który powoli się rozwija.
14.07.2011 23:32
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Dokładnie tak, jak mówi imprecis.

Luffy ma tendencję do pojawiania się w dziwnych miejscach o dziwnej porze, więc jeśli jeszcze go tam nie ma, to albo się zgubił (możliwe), albo coś kombinuje (byłoby fajnie, ale mimo wszystko podejrzewam pierwsze XD). W ogóle co to za pomysł - puszczać ich samych? xD Są w obcym mieście, nie mają pojęcia co gdzie jest... Eech...
Ten zamek wyglądał naprawdę ładnie. Od kiedy go zobaczyłam, to miałam wrażenie, że musimy się mu porządnie przyjrzeć, bo więcej go takim ładnym nie zobaczymy XD W końcu "totalne zniszczenie" to praktycznie autograf Luffy'ego.
Wszyscy ci ryboludzie... I młoda z możliwością przyzwania SeaKingów... I ten Van Der Decken, lecący z tym Noir...
I CHORY ODA. No psiakrew xD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
15.07.2011 09:57
Lechhu
Unregistered

(15.07.2011 09:57 )Jackie D. Flint napisał(a):  Luffy ma tendencję do pojawiania się w dziwnych miejscach o dziwnej porze, więc jeśli jeszcze go tam nie ma, to albo się zgubił (możliwe)

Nieeee myślę że to nie jest możliwe Tongue To prędzej Cecha Zoro xD
Ogólnie to nie wiem co ta Madam S. ma na myśli...z tą totalną zagładą wyspy przez Monkey-chan'a Tongue No ale cóż poczekamy zobaczymy.
Jutro nowy Epek więc nic tylko czekać! Smile
19.07.2011 21:22
Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Lechhu, pamiętasz, jak się wszyscy rozdzielili na Skypiea?
Luffy - Mieliśmy iść na wschód! Wschód to tam, gdzie jest ciepło!
Zoro - Mieliśmy iść w stronę "prawego oka czaszki". Czyli w prawo.
Luffy tylko teoretycznie ma lepszą orientację w terenie XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
20.07.2011 08:38

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama