Aktualny czas: 15.12.2017, 06:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 633
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 633
Jakim cudem nie ma jeszcze tematu?
http://www.mangafox.com/manga/one_piece/

Mnie się to nawet podoba, choć motywu z tak długim siedzeniem w Megalo, czy ukrywaniem prawdy przez Shirahoshi zwyczajnie nie kupuję. Frajerstwo tych ryb mnie przeraża.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2011 02:13 przez Gociak.)
28.07.2011 02:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Keksiu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
RE: Rozdział 633
Nie wiem jakim, albo coś na knociłem i ktoś usunął, albo, w przypływie inwencji pijackiej, tylko wydawało mi się, że zakładałem.Confused

Trudno, jeszcze raz napiszę - ja tam takie tanie akcję kupuję, bo to wyszło bardzo dobrze i w starym stylu. Wejście nienowatorskie może, ale ma swój urok. Czas na test załogi teraz, ot co!Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2011 02:31 przez Keksiu.)
28.07.2011 02:25
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
A nie no, też mnie to cieszy Big Grin WRESZCIE mamy całą załogę XD
Co jednak widać - niestety, walka z Hody'm będzie cokolwiek... cienka >.>"

28.07.2011 02:50
Keksiu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
A tego już nie wiemy. Mam szczerą nadzieję, że to nie będzie kolejny, szybki pojedynek. Narzekać może nie powinienem - po dość "ciężkiej" wojnie na szczycie mamy spokojną, "statyczną" przygodę...

Eh, cholercia, jednak ponarzekam - ja chcę wyzwań w końcu, no! Niech ktoś sprawi by się SH napocili choć troszkę, proszę...

W ogóle ktoś doszedł, jak to się stało, że Hody'emu zmienił się gatunek też? Bo wyewoluował, niczym w pokemonach,.Rozumiem prochy, ale bez przesady, to przecież inny rodzaj rekina niż był wcześniej.

Dobra, ja sobie już chyba spać pójdę. Liczę, że jak jutro rano wejdę na forum to będzie "tysionc pieńćset sto dziewiećset" nowych postów, co bym miał się czym zająć w oczekiwaniu na meczyk.Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2011 03:11 przez Keksiu.)
28.07.2011 03:08
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Znaczy, przypominam, że na East Blue Luffy się niewiele napocił ;] To jest dopiero początek Nowego Świata, schody zaczną się później ;]

28.07.2011 03:47
Lechhu
Unregistered

Tzn może nie aż taki początek,tylko "Pkt Zerowy" Tongue. Co do tematu to już był wcześniej założony, ale jak widać ktoś robi niemiłe niespodzianki.

Co do chapka, to jest Git. Po raz 2 widziałem jak Nami użyła "Mirage Tempo" :O
No i chciałbym zauważyć, że Hody to leszcz Tongue Z resztą czego można oczekiwać po takim "ćpuńskim" rekinieTongue
28.07.2011 07:14
Return to top
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
Moją reakcją na to że wyszedł nowy chapter było mniej więcej: "Łojezuwkońcugdziejesttazakładkamuszęgoprzeczytać" i muszę teraz powiedzieć, że ten chap mnie nie zawiódł. W końcu widać stary styl SH. Widać, że Nami posiadła całkiem ciekawą umiejętność. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na pojedynki Big Grin. No i jeszcze oczywiście trzeba skomentować ostatni kadr. Chyba najlepszy jaki kiedykolwiek był narysowany przez Odę. Wybitnie miodny. Ja to chcę na plakat przez całą ścianę.

Cytat:Co jednak widać - niestety, walka z Hody'm będzie cokolwiek... cienka >.>"
Jackie, przecież od samego początku to było niemalże pewne Big Grin. Ja to powtarzałem i powtarzać będę, tak długo jak to będzie konieczne, ten arc to jest "Troll Arc" tylko i wyłącznie po to, żeby pokazać jak Słomiani się wzmocnili przez te 2 lata i żeby trochę ruszyć z fabułą w końcu ^^.
28.07.2011 10:08
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Cytat:Widać, że Nami posiadła całkiem ciekawą umiejętność.
Znaczy jaką konkretnie? XD' Mirage Tempo, które znała od Alabastii, a stosuje od Enies Lobby; czy złodziejstwo, które praktykuje, od kiedy się pojawiła w fabule? XD

Cytat:Jackie, przecież od samego początku to było niemalże pewne .
Ale ja czasami tak strasznie nie lubię mieć racji XD

28.07.2011 10:45
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
(28.07.2011 10:45 )Jackie D. Flint napisał(a):  
Cytat:Widać, że Nami posiadła całkiem ciekawą umiejętność.
Znaczy jaką konkretnie? XD' Mirage Tempo, które znała od Alabastii, a stosuje od Enies Lobby; czy złodziejstwo, które praktykuje, od kiedy się pojawiła w fabule? XD

No dobra, nie posiadła, tylko ulepszyła. Przy Mirage Tempo zawsze w taki sposób manipulowała powietrzem, że było ją widać, tylko że obraz był zniekształcony albo było ją widać w innym miejscu, a teraz potrafi stać się całkowicie niewidzialna! Co więcej teraz zasięg tego nie ogranicza się do niej Big Grin.
28.07.2011 12:01
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,465
Poziom ostrzeżeń: 5%
Moja reakcja, ze wyszedł nowy rozdział: "Cholera..."

Przestudiowałem go od deski do deski, więc też się wypowiem.

Przyznam, że mnie osobiście poruszyła sprawa z Shirahoshi. Nie dość, że wiedziała, kto zabił matkę, to jeszcze musiała to utrzymywać w sekrecie, a była całkiem sama. No dobrze, Megalo z nią był. Musiało jej być strasznie ciężko. Wy pewnie to tak może 15 sekund poświęciliście tej stronie, to pewnie mignęło, ale jak się na chwilę przy tym zatrzymać, to naprawdę jest poruszające. Można powiedzieć "ja tego nie kupuję". Trochę to było głupie, jednak bardzo w stylu oderwanych od rzeczywistości postaci z One Piece. Mnie osobiście tyle ucieszył powrót Słomianych, że było mniej tekstuBig Grin Inna sprawa, że nie rozumiem po co tyle czekali. Rozumiem, miał być efekt zaskoczenia a Luffy to zjebał, ale jeszcze chwila i było by po królu, wyszedł w jak najbardziej dobrym momencie.

Jednej rzeczy nie mogę odżałować.Tak ładnie, szczegółowo była ukazana retrospekcja wyspy syren. Jak trudną sprawą jest dyskryminacja tego gatunku. Aż doszło do wymiany ciosów między Jinbe a Luffym. To mogło być coś większego. Można było to dobrze wykorzystać, a tak, odnoszę wrażenie, jakby tamto sobie, a życie na wyspie sobie. Niby ludzie be, a chcą by człowiek skopał dupę rybie... No niby ci mieszkańcy nie żywią aż takiej niechęci do ludzi. Zebrali tyle podpisów i w ogóle, ale tak pominięto jakby głębię tego konfliktu. Pomine już fakt, że wystarczyło powiedzieć, iż mordercą był rybolud, nie człowiek, a tak dupa.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

28.07.2011 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama