Aktualny czas: 18.11.2018, 14:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 633
Autor Wiadomość
Sefer93 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
RE: Rozdział 633
A on czasem nie tworzył za pomocą owocu pola magnetycznego, dokładał do tego Mantre i dzięki temu działał jak radar,

[Obrazek: aw_sig_for_hayami_chan_by_mistic_gohan.png]
01.08.2011 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 143
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Rozdział 633
Cytat:
Cytat:Z tego co pamiętam to Enel wspomagał Mantrę mocą owocu. Nie pamiętam jak to dokładnie działało.
W takim razie jak wytłumaczysz zdolności tej małej dziewczynki?
Nie, ta dwójka miała po prostu silne haki obecności. Jedyny sposób, w jaki Eneru (wybaczcie, wolę ten zapis - bardziej się kojarzy z energią XD) łączył moc owocu z Mantrą był wtedy, gdy za pomocą Mantry usłyszał jakieś bluźnierstwo i słał tam piorun.
Enel wzmacniał haki mocą owocu.

Cytat:Because of the powers, he is able to listen to the electrical sound waves that traverse the very air itself. Combined with his Mantra ability, it gives him a radar like sense of everything around him that makes it seem like he is omniscient like an actual god.
Z OP wiki.

Cytat:
Cytat:Z tą różnicą, że Usopp i Robin mają od samego początku przydzielone role w załodze. Usopp został wyraźnie nazwany Sinperem a Robin została przedstawiona jako Archeolog. A Shirahoshi? Księżniczka Załogi? Średnio mi się to podoba.

Snajper może i tak, ale po co w załodze archeolog? Nikt przed przyłączeniem się do załogi Robin nie okazywał zainteresowania historią, więc nie specjalnie była on potrzebna. Shirahoshi może w kryzysowej sytuacji przyzwać parę królów mórz, a że słomiani często się w takiej sytuacji znajdują to się przyda. I jak pisałem nie znamy jeszcze wszystkich jej możliwości, zobaczymy co to będzie .
Problem w tym, że znamy jej wszystkie zdolności, a właściwie zdolność, przyzywanie królów mórz, a i tak nie jest w stanie tego kontrolować. A archeolog potrzebny jest od czasu jak odkryli pierwszego poneglypha.

Cytat:
Cytat:Ja z całego serca nie chce jej w załodze. Jak już było wcześniej wspominane ona jest za duża, w ogóle jest bezużyteczna. Tylko płacze. Byłaby najsłabszym ogniwem Słomianych i podczas każdej walki trzeba byłoby ją bronić. Z dwojga złego to już bym wolał Caribou od niej. A już w ogóle przemiodnie by było gdyby Jinbe dołączył Big Grin.

Prawie tak jak na początku Usopp, tylko on nie płakał tak często .
Ja Caribou bardzo bym chciał w załodze, ale tylko pod warunkiem że pozostanie taki sukinsynem jak teraz i nie spotka go los Robin albo Franky'ego. Przydałby się taki bezlitosny morderca, zawsze łatwiej byłoby słomianym wzbudzać strach u przeciwników i w razie potrzeby zabić kogoś, a prawdopodobnie nikt z obecnej załogi by tego nie zrobił.
Usopp nie płakał, tylko chorował na "Nie-mogę-zejść-na-tą-wyspę" czy jakoś tak Tongue. Poza tym, jak przychodziło co do czego to był twardy. A Robin od samego początku była dobra, pracowała z Crockiem tylko dlatego że było jej to na rękę. Franky też był dobry, tylko kradł bo to było jedyne zajęcie, które mu się opłacało. Żadne z nich nie było, jak to ładnie określiłeś, "sukinsynem" Big Grin.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2011 07:54 przez skulkid.)
02.08.2011 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama