Aktualny czas: 15.12.2017, 06:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 635
Autor Wiadomość
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 635
http://www.mangareader.net/one-piece/635

To, na co każdy czekał, czyli pokaz nowych umiejętności Słomków. Przyznam że jestem zadowolony. Widać że nie próżnowali.
Zapraszam do czytania i komentowania.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
17.08.2011 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
RE: Rozdział 635
Jestem usatysfakcjonowany ,Chapter ma mocSmile , aczkolwiek przyznam że ilość przeciwników jest zdeka przesadzona. Ja rozumiem pokazać level up bohaterów ,ale walka ze 100.000 rybludów i pokonywanie ich w taki łatwy sposób "przegina czarę goryczy TongueTongue".Mogli spokojnie dać 1000 rybków a i tak robił bym:łał ale przykozaczyli. o wiele lepiej jakby oda zafundował mniej a lepszej jakości przeciwników, no ale cóż...

plusy:
+ epicki scena Zora ( dla mnie i tak bedzie zawsze Zorro!, lisek )na tle ostrzanego tornada. Zastanawiałem się jak Oda przedstawi power up szermierza, bo wizualnie, przy poznanych już technikach to ciężka sztuka. Wieczne cięcie daje radę, i mój uylubiony słomek również. Co do oczka: uważam że Jastrzębioki wytknął Zorkowi że jakąś lukę w obroni,i zorro postanowił zamnkąć mocniejsze oko aby trenować to słabsze.W jakiejś ciężkiej potyczce Zoro wyciągnie asa w rekawię niczym Sharingan!!-Marzenie
+ Brook- zdeczka przewidywalna moc, ot typowy rpg bard z "hypnotajzing muzik",ale tego chciałem zresztą za Zbokoduszka ta postać ma u mnie i tak dużego plusa
+ Sanji-i mamy kolejny dowód że inni słomiani również Haki zaznajomieni. Fajne nawiązanie do CP9, aczkolwiek szkoda że oda nie wymienil tej "płąnącej nóżki" na jakiś bardziej klimatyczny atak
+ Maszyny bojowe- W iście śmiechowo-onepiecowskim klimacie. Greato raeakcje luffego!!

teraz coś co średnio mi sie podoba.Mam na myśli rozwój umiejetności Robin.O ile duplikowanie samej siebie było fajnym ficzeremi "normalną" kontynuacją diabelskiego owocu, tak powiększone nóżki uważam za pomysł nieświeży i nie pasujący do pani archeolog.Wielkie łapska ma luffy i to powinno starczyć.No ale ok rozumiem Oda chciał pokazać jak każdy przykozaczył i jaki to nie jest silny, ostatecznie może być, chodz liczyłem z jej strony na coś ciekawszego

W sumie powierzchownie poznaliśmy power up większości z drużyny.Oda dobrze dawkuję poznawanie nowych mocy. Mam nadzieje że w Nowym Swiecie znajdą sie przeciwnicy zdolni wycisnac ze słomianych ostatnie soki...

:P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2011 22:06 przez addar.)
17.08.2011 22:05
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100
Ja nie mam nic przeciwko nawet miliardom przeciwników, przecież wiadomo, że musi być jakaś ogromna ilość, bo z tego co kojarzę to na Enies Lobby Luffy sam pokonał kilka tysięcy marines, więc teraz może być już tylko kilkanaście lub kilkadziesiąt (; I 50 000 to dobra liczba d; Oda zawsze hiperbolizuje.
Jestem tak zmęczona w tej chwili, że aby nie napisać jakiejś bzdury powiem tylko tyle, że przez cały rozdział uśmiech nie schodził mi z twarzy (;
Plusy i minusy addara popieram (:
Dobranoc

[Obrazek: h3sygn.png]
18.08.2011 00:09
Rafcilla Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
Rozdział zawalisty Smile 10/10 Super walka i końcówka wymiata Big Grin
18.08.2011 10:02
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 489
Mi się Chapek trochę podobał, ale zabijanie 50.000 ryboludów jak wcześniej wspominałem mi się średnio podoba. Z plusami addara się zgadzam, natomiast z minusem już nie bardzo. Niby w jaki sposób Robin miała przykozaczyć? i tak była silna, mogąć zrobić miliony rąk, a teraz może robić ogromne nogi. Wyobrażasz sobie jaką sieczke to może siać wśród statków Marines?

[Obrazek: monkey.png]
18.08.2011 12:57
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Wielkie nogi Robin nie podobają się i mi. Styl walki Robin zawsze polegał na bardziej rozumnym korzystaniu ze swych mocy, a nie z brutalną siłą z jaką mamy tu do czynienia. To po prostu do niej nie pasuje. To tak jakby zaczęła wykrzykiwać nazwy swoich ataków wniebogłosy tak jak to robi Luffy. Subtelne, skryte ataki to jest coś, z czym kojarzę naszą panią archeolog.

18.08.2011 13:13
a4eveN Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
A jak chciałbyś aby pokonała tylu przeciwników? To był najlepszy i najprostszy sposób.
18.08.2011 14:37
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Jakoś do tej pory nie miała problemów z eliminowaniem zastępów wrogów wykręcając im łby i łamiąc kręgosłupy. Takie coś po prostu do niej nie pasuje.

18.08.2011 15:48
Witoldo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
a moim zdaniem Robin ukrywa swoje prawdziwe zdolności tak naprawde nie wiemy co potrafią wszyscy bo powiedzmy sobie szczerze ci ryboludzie to nie byli jacyś nie wiadomo jak silni byli zwykłymi... hmm... Podwładnymi Smile
Prawdziwe zdolności Słomiani pokażą dopiero w walce z tymi niby dowódcami Big Grin
18.08.2011 17:01
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 489
Grigorij, ale wiesz, że te ręce mają siłę taką jaką ma Robin?? Randomowym marines może skręcać karki, ale nie ryboludom, którzy są 10x silniejszy niż zwykli ludzie, a w szczególnośći kobieta. Dlatego po prostu nie dała by rady im złamać karku małymi rękami.

[Obrazek: monkey.png]
18.08.2011 17:28

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama