Aktualny czas: 23.10.2017, 10:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 636
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 636
24.08.2011 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Rozdział 636
Kolejny rozdział wesołego siekania randomów i nie tylko. Zapowiada się niestandardowe zakończenie standardowej na pozór sagi Big Grin
24.08.2011 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Następny świetny chapek.Słomiani wspominają swoje treningi Tongue

+ czarodziejka NAMI- dla mnie świetnie, oryginalnie poprowadzony rozwój umiejętności. Z początku dziewcze znające się na nawigacji ledwo co pykające kijaszkiem , pożniej dzięki swoim umiejętnością i smykałce Usoppa dostała dialową laskę , a dzięki zdobyciu tytułu naukowca wyspy pogodynek zdołała do perfekcji opanować siły przyrody.Mam nadzieje że oda wykorzysta jej umięjetności również poza walką np w takiej ucieczce przed marines-tutaj mgiełkę postawi tam sprowadzi korzystne wiatry, jeszcze gdzie indziej piorunkiem przysmaży.Na morzu może być najsilniejszą wśród słomków.

+ Usopp staje się mężczyzną, i już nie ucieka, ma roślinki do pomocy i jest cool.Moc przydatna również do tworzenia roślinnego kamuflażu na wyspachSmile

+Choper dokoksił, nie musi uzywać dopalaczy.Czyżby ta jedna tranformacja do której potrzebuje ramble ball to opanowany Monster Mode-oby. Chopper stałby sie kartą atutową.I tak wstosunku do niego najbardziej jestem ciekaw jego lekarskich usprawnień. Horn point fajnie ulepszonySmile

+ Coraz wiecej wskazówek, że kraken stanie się pupilem słomianych SmileSmileSmile (oby !!, nie kcem Jinbe'a).Poznajemy "jego tragiczną historie",więc Oda coś szykuje.Taki sprzymierzeniec i nikt naszym piratom nie podskoczy

+Czyżby statek noego miał coś wspólnego z poneglyphami i zapomnianym wiekiem, kolejna super broń?? arc nabrałby dzieki temu rumieńcówSmileSmile

+ - Transformer Frankiego.Sam pomysł fajny, dlatego dałem pośrodku. Wykonanie mizerne. Wydaję się słaby, gdzie to to ma konkurować z Kumą. No ale to projekt Dr Vegi, więc może nie pokazał jeszcze wszystkiego.

czekam na coś od Luffego, bo na razie jego ulepszenie słabo zostało ukazane. Powalające Haki nie pierwszy raz pokazał(tyle ze teraz swiadomie jej używa), widzieliśmy też gigantyczną rękę w zmienionym kolorze( wzburzona krew , czy moze haki cos na krzałt fullmetal alchemist pozwala zmieniać pierwiastki w organizmie)

:P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2011 17:47 przez Eihnaren.)
25.08.2011 00:31
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
(25.08.2011 00:31 )addar napisał(a):  następny świetny chapek.Słomiani wspominają swoje treningi Tongue

+ czarodziejka NAMI- Mam nadzieje że oda wykorzysta jej umięjetności również poza walką np w takiej ucieczce przed marines-tutaj mgiełkę postawi tam sprowadzi korzystne wiatry, jeszcze gdzie indziej piorunkiem przysmaży.Na morzu może być najsilniejszą wśród słomków.

+ Usopp staje się mężczyzną, i już nie ucieka, ma roślinki do pomocy i jest cool.Moc przydatna również do tworzenia roślinnego kamuflażu na wyspachSmile

+Choper dokoksił, nie musi uzywać dopalaczy.Czyżby ta jedna tranformacja do której potrzebuje ramble ball to opanowany Monster Mode-oby. Chopper stałby sie kartą atutową.I tak wstosunku do niego najbardziej jestem ciekaw jego lekarskich usprawnień. Horn point fajnie ulepszonySmile

+ - Transformer Frankiego.Sam pomysł fajny, dlatego dałem pośrodku. Wykonanie mizerne. Wydaję się słaby, gdzie to to ma konkurować z Kumą. No ale to projekt Dr Vegi, więc może nie pokazał jeszcze wszystkiego.

czekam na coś od Luffego, bo na razie jego ulepszenie słabo zostało ukazane. Powalające Haki nie pierwszy raz pokazał(tyle ze teraz swiadomie jej używa), widzieliśmy też gigantyczną rękę w zmienionym kolorze( wzburzona krew , czy moze haki cos na krzałt fullmetal alchemist pozwala zmieniać pierwiastki w organizmie)

Rozdział całkiem, całkiem Tongue

Nami - wg.mnie gdyby Oda "tutaj mgiełkę postawi tam sprowadzi korzystne wiatry, jeszcze gdzie indziej piorunkiem przysmaży." zrobił właśnie coś takiego, to byłby z jego strony wielki błąd ... Nie było by już ekscytujących ucieczek od marines "Czy Luffy wraz z załogą uciekną ?! Nie wiadomo!" Tego by mi brakowało Tongue

Usopp- Nieeeeeeeeeeeeee!! ON MA BYĆ TCHÓRZEM! Ja chce znów usłyszeć "Jestem chory na ..." Byle by się wymigać od walki Tongue

Chopper - ehmmmmm te jego transformacje ... Nigdy nie przepadałem za nim Tongue Ciekawi mnie tylko co za receptury na lekarstwa przywiał wraz z sobą ^^

Franki- Jestem tylko i wyłącznie ciekawy jak to wszystko będzie pokazane w anime ... Może wtedy mnie on bardziej zainteresuje ...

Luffy - wg. mnie haki nie miało nic wspólnego z kolorem jego ręki Tongue Gdyby tak było to i Garp'owi zmieniałby się kolor ręki przy ciosie . Troszkę nam już pokazał ... Z początku niesamowitą szybkość jak i moc Haki. W końcu Pacyfistę rozwalił jednym uderzeniem ...

Sanji-nic nie było o nim w chapterze, ale wypowiem się i na jego temat Tongue JA CHCE UJRZEĆ LATAJĄCEGO SANJI'EGO W ANIME ! Big Grin

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2011 02:03 przez Yokisan.)
25.08.2011 02:00
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247
Jedna rzecz mnie niepokoi. Nowe umiejętności Usoppa są może fajne, użyteczne i pasujące do jego stylu walki, ale mam nadzieję że ćwicząc nie położył nań całego nacisku i nie zaniedbał swoich umiejętności snajperskich. Bo Usopp jest zbyt utalentowanym strzelcem by z tego zrezygnować, to byłoby straszne marnotrawstwo.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
25.08.2011 10:57
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Wszyscy wychwalają chapterWink Ja teżWink
Aż mi ulżyło jak Hody oberwał.
Mamy nową tajemnice z arką (pewnie się okaże że to dzięki niemu ta wyspa funkcjonuje lub coś podobnego).

Czyli fajny, ciekawy chapter...

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
26.08.2011 13:53
imprecis Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
Stawiam, że Luffy zniszczy Arkę i to doprowadzi do upadku wyspy ryboludzi. Dlaczego ? Tego nie wiem, ale Arka wydaje mi się kluczem do upadku ryboludzi. Co do samego chaptera to był świetny Smile Manga po paru słabych chapkach nabiera ponownie rumieńców i ostatnie chaptery są świetne Smile
27.08.2011 18:18
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
(25.08.2011 00:31 )addar napisał(a):  + - Transformer Frankiego.Sam pomysł fajny, dlatego dałem pośrodku. Wykonanie mizerne. Wydaję się słaby, gdzie to to ma konkurować z Kumą. No ale to projekt Dr Vegi, więc może nie pokazał jeszcze wszystkiego.

Ja się do niczego nie przyznaję. Fałszywe oskarżenie.

Rozdział fajny z uwagi na wspaniałość Usoppa. Aż promienieje fantastycznością.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
28.08.2011 20:44
Dubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 69
Mi się wydaję że Luffy będzie chciał uratować wyspę ryboludzi ale ta arka sprawi słomianym na tyle kłopotu że uda im się to Sad
Kto wie może nawet połącza siły z Hodym i razem rozwala Arke Smile
A poza tym Ussop ma u mnie dużego plusa w końcu teraz mogą płynąc na wyspę gigantówSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.08.2011 21:24 przez Dubi.)
28.08.2011 21:23

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama