Aktualny czas: 15.12.2017, 06:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 638
Autor Wiadomość
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Big Grin Rozdział 638
Rozdział o wszystkim i o niczym w zasadzie.Nie podoba mi się zbytnio ten wątek z Noe,tylko przedłuża nam i tak dłużącą się w nieskończoność końcówkę sagi.
Za plus uważam dziabnięcie Deckena przez Hody'iego Tongue

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
08.09.2011 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
RE: Rozdział 638
no taki trochę bez treści ten chap... jedyna strona która cokolwiek wnosi to ta ostatnia, ?śmierć? szczurka z reki hodego... fajnie jakby teraz staek runął z impetem na bańkę, no ale zgodnie z przepowiednią za zniszczeniem będzię stał luffy, więc zapewne się tak nie stanie

:P
08.09.2011 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
No co Ty Tongue Noego nie wolno zniszczyć, to Luffy rozwali wyspę, coby ten przeklęty okręt na spokojnie sobie na dno popłynął Tongue

[Obrazek: 66HHUfX.png]
08.09.2011 19:14
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Czy ja wiem przedłuża? Tylko w jednym momencie ta Saga mnie znudziła, na wspomnieniach z tą księżniczką, nie ukrywając były nudne jak flaki z olejem. Ale cała saga ma stary klimat i chyba tego nowe pokolenie Łanpisowców nie łapie.

Jak dla mnie to i tak ta Saga szybko śmignęła, ot nawet jeszcze rok nie minął od jej zaczęcia, dłużyła to się gonitwa Luffy'ego za Acem bo trwała ponad dwa nasze lata w mandze, jak dla mnie stracone. Ja osobiście nie miał bym nic przeciwko gdyby ta saga jeszcze potrwała, a potrwa na pewno. Sądzę że przynajmniej Zoro dostanie swoje pięć minut w pojedynku z tą ośmiornicą. Inaczej czułbym się oszukany wprowadzeniem całej bandy Hodiego.

Rany czekaliśmy ponad 5 lat na dotarcie słomianych do wyspy syren xD, nacieszmy się nią choć trochę. Nowy świat nie ucieknie, a powiem wam szczerze że mnie nie ciekawi. Będzie jak z Grand Line. Miało być takie przerażające morze a jest takie samo jak każde inne. No może po za biegunowością -_-.

Ale nie o tym ja prawię. Rozdział bardzo fajny, na plusik panu Odzie. Nie wiem, ale Hodi mi się świetnie podoba jako główny antagonista w tej sadze. Van der Dekken wreszcie dostał w papę i cieszy mnie to jeszcze bardziej że dokonał tego Hodi. Ale jak już mówiłem czekam wciaż na pojedynek Zoro i tej ośmiornicy... Smile

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
09.09.2011 00:36

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama