Aktualny czas: 20.08.2017, 13:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Rozdział 642
Autor Wiadomość
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,514
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 642
http://www.mangareader.net/one-piece/642

Mamy nowy rozdział i walk ciąg dalszy. W sumie ze Słomków widzimy tylko jak wygląda nowy heavy point Choppera, i trzeba przyznać że Tanuczek się nie opierniczał i regularnie chodził na siłkę. Sanji najwyraźniej zamierza prowokować olbrzymka do nadymania się aż pęknie, więc nie spodziewam się jakichś nowych technik jego autorstwa w tej walce. No, chyba że użyje takowej do przebicia jego baloniastego ciała.

Poza tym, zaświtała mi teoria odnośnie przepowiedni o Luffy'm. Może Słomiany zniszczy wyspę ryboludzi aby zapobiec przed rozbiciem się o nią Noego? Co o tym myślicie?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
12.10.2011 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
RE: Rozdział 642
fajny chapterek, z początku obawiałem ze znów w całości oda poswięci go niebezpieczenstwu ze strony arki, ale na szczescie na koniec pokazali kilka scen z walki. Najsilniejszym punktem była przyjacielska rozmowa chopera z Zorro( wiem, wiem Zoro ale lubię podraznić przewrazliwienców).Widać że szermierzowi zależy na drużynie Smile ). Co do teori zniszczenia wyspy przez luffego: w sumie całkiem możliwe że dla osłony arki luffyy bedzie zmuszony zniszyczyć wyspę , ciekaw tylko jestem jak to zrobi?

:P
12.10.2011 20:50
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Ja się tak tylko zastanawiam - po cholerę nam wiedzieć, co się dzieje na całej wyspie? Po co te wszystkie opisane reakcje?
Dlaczego Oda, który opisał całkiem nieźle całą wojnę w Alabastii ograniczając się tylko do Słomków i ich okolic (czyli tego, co nas faktycznie interesuje) teraz nagle zaczął opisywać wszystko, co mu tylko przyszło do głowy? Po co to tak rozwlekać?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
12.10.2011 21:02
Mikisi Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
(12.10.2011 21:02 )Gociak napisał(a):  Ja się tak tylko zastanawiam - po cholerę nam wiedzieć, co się dzieje na całej wyspie? Po co te wszystkie opisane reakcje?
Dlaczego Oda, który opisał całkiem nieźle całą wojnę w Alabastii ograniczając się tylko do Słomków i ich okolic (czyli tego, co nas faktycznie interesuje) teraz nagle zaczął opisywać wszystko, co mu tylko przyszło do głowy? Po co to tak rozwlekać?

Trafiłaś w sedno. Nie podoba mi się to. ;P

Co do chaptera... Pierwsza połowa nudna jak olej z flaczkersami. Dopiero od akcji Słomkowych (kurde, Słomianych już chciałem pisać xD) zacząłem dokładnie czytać wypowiedzi. Chopper z tą czapą tak śmiesznie troszku wygląda. xD A co do Zoro - coraz bardziej przekonuję się do jego przemiany po TSie. Big Grin
12.10.2011 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,366
Poziom ostrzeżeń: 10%
Na początku wiało nudą, ale potem trochę walki i Zoro:

Cytat:"Planowałeś mnie zabić?! Nie zdołałeś zabić nawet mojej nudy!"

Me Gusta ^^

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
12.10.2011 23:02
TheChester Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9
Na początku chaptera akcja rzeczywiście była więdła, jeśli tak to mam ująć. Dopiero potem zaczęło coś się dziać. Jestem ciekaw, czy Luffy naprawdę zniszczy wyspę Ryboludzi. Wątpię, żeby tak się stało. To moje osobiste zdanie na ten temat.

A co do opisywania wszystkiego w okół siebie... to zależy jak to patrzy. Jednym to się podoba, jednym tak. Mi to nawet nie robi większej różnicy.

~~Cuda mogą zdarzyć się tylko tym, którzy mają wolę, by iść naprzód~~
13.10.2011 17:35
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Ostatnie 7 chapterów całkiem niezłe. W końcu kulminacyjna walka. Słomiani pokazali trochę ciekawych umiejętności, pojawił się statek Noe (swoją drogą super pomysł i ładne rysunki), Decken leży i kwiczy a Hody kozaczy. Wszystko fajnie i pięknie. Tylko jak dla mnie to po takim treningu słomków ich walka powinna trwać o wiele krócej, i nie przekonuje mnie fakt że przeciwnicy jadą na sterydach. Nawet haki Luffy'ego nie może pokonać Hody'ego? Trochę kpina. No i wkurzające są te wydłużenia akcji, zerkanie co u innych na wyspie. Ale miło było w końcu poczytać sobie znów tą mangę. Ciekawi mnie tylko ta tajemnicza prawdziwa forma Hody'ego i chciałbym w końcu żeby akcja przeniosła się do Nowego Świata.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
15.10.2011 21:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama