Aktualny czas: 23.11.2017, 01:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 643
Autor Wiadomość
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Rozdział 643
http://mangastream.com/read/one_piece/88730115/1 zakładam owy temat, bo to pierwszy chapter od kilku miesięcyy ktory bardzo mi się podobał.

Z fabuła oda nie ruszył ni w ząb(wow wreszcie ludzie sie ewakuują ), ale strawhatsowe sceny rekompensują te braki.

Robin- i takiej ewolucji umiejętności od niej oczekiwałem.Może wykwitnąć wszędzię co daję jej mase taktyczych mo0żliwości -brawo Oda!

Brook- super wyjasnienie power up szkieletorka.Siłą napędową pokładowego muzyka sa dusze innych ludzi 9 ich emocje , zruszenia.Prze laty osamotnienia nie mógł poznać swoich prawdziwych umiętności, dzięki sławie rozkwitł...bravo raz jeszcze oda sprytnie to wyjasnił.Swoją droga moc owocu zbliżona do perony, tyle że ona ludzi dołuję, a euforia innych wzmacnia brooka

Usopp- wreszcie oda wykorzystał w walce jego smykałkę do robótek ręczynych.Walka przy użyciu pułapek.. WOW...ja to kupuję...siła nie pokozaczy ale dzię ki dużemu sprytowi i swoim umiejętnością snajperek może namieszać..

Wreszcie też jakieś trzymające w napięciu zakonczenie...ryboludki dostrzegaja w luffym bohatera/wyzwoliciela ( coś mi się wydaję że się na tym przejadąTongueTongue)
hody okazuję się potworem, zrodzonym prze przymus okolicznosci ( az sprawdziłem w słowniku czy aby na pewno dobrze zrozumiałem... troszkie trefne, bo to jakby powiedziec: "powiem wam w tajemnice ,on jest ryboludem
, tylko Ciii", przecież jasne jest że Hody miał jakiś powód...

podsumowując chapterek miodny, dawno mi sie one pica tak dobrze nie czytałoSmile

:P
19.10.2011 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 643
No, ja się trochę natłumaczyłam, nie wiem, która wersja nazwy nowej broni Brooka jest dobra - "soul sword" czy "soul solid", poszłam za pierwszą, mam nadzieję że słusznie XD
Generalnie chapek nie jest zły, choć przydałoby mu się nieco więcej fabuły XD wciąż nie rozumiem, po cholerę nam wgląd we wszystkich ryboludów po kolei, ale widać tej koncepcji będziemy się już trzymać do końca przygody.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
19.10.2011 20:03
Dubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 69
Chapter świetny Smile

Zobaczyliśmy nowe ataki Brooka,Ussopa Smile

No i dowiedzieliśmy się co nieco na naszego złego Rybluda

Polecam Smile
19.10.2011 20:28
Misiuz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Mnie meczy dalej to przeciaganie fabuly... ale wkoncu poznalismy nowe umiejetnosci slomiacnych.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.10.2011 17:43 przez Misiuz.)
20.10.2011 17:12
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,262
Odnośnie Robin: no i o to mi chodziło! Tak powinna walczyć nasza Robin, a nie te powiększane kończyny które ni w ząb do niej nie pasują. Jak najbardziej na plus.

Usopp: owszem, fajnie że stał się silniejszy, i walka za pomocą pułapek bardzo do niego pasuje, ale mam obawy czy nie zaniedba przez to strzelectwa wyborowego. Cóż, czas pokaże.

Brook: Rewelacja. Świetne wyjaśnienie mocy owocu i doskonale pasujące do niego zarówno jako szkieleta, jak i muzyka. No i ciekawy motyw z tym lodowym mieczem, chociaż moim skromnym zdaniem powinien on wyglądać tak:
Spoiler :
[Obrazek: Frostmourne_by_TheOnlyBezo.png]

[Obrazek: vYg1BTA.png]
20.10.2011 17:21
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jak pierwszy raz zobaczyłam moc Robin, to się zastanawiałam dlaczego ona nie zrobi swojego klona :P Więc wreszcie Oda o tym pomyślał. Tylko zastanawia mnie jedno, kiedy ktoś np. skaleczy ją w dłoń, to odczuwa ból, więc co się stanie kiedy połowa jej ciała "wyrośnie" na kimś i on przebije jej serce lub odetnie głowę ? Czy Robin umrze, czy odczuje mocny ból ? Chyba, że dopracowała swoje umiejętności do takiego stopnia, iż wcale go nie odczuwa tzn. Może kierować ruchami swoich dodatkowych kończyn ale kiedy ktoś je skaleczy one znikają (tak jak kolony cienia z Naruto).

Co do reszty podzielam wasze zdanie. Umiejętności słomkowych wielce dopracowane a przeciąganie bardzo denerwujące.

I moim zdaniem miecz Brook'a powinien wyglądać tak:
Spoiler :
[Obrazek: swordoe.png]

Albo w wersji młota ^^ O tak:
[Obrazek: blunt.png]

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
21.10.2011 16:12
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Chapter niezły. Poznaliśmy trochę nowych mocy słomków. Robin w końcu walczy na miarę swojego potencjalu, Brook ma całkiem ciekawą zdolność "transferu duszy", a Usopp walczy jak bohater. To były plusy, a minusem jest po raz kolejny przeciąganie fabuły. No i prawdziwa postać Hody'ego - zapowiadało się że ma to być coś "och ach", a wyszło blado, takie nic nowego.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.10.2011 17:55
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Ja się męczę powtarzaniem w kółko tego samego więc powiem tak. Dla mnie zajebistość w czystej postaci Smile

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
22.10.2011 21:01
TheChester Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10
Chapter jest jednym z najlepszych w ostatnim czasie. Szczerze to można przyznać.
Siła Robin jak i reszty Słomianych jest nader interesująca. Zdecydowanie silniejsza. Już nie mogę się doczekać przyszłych konfrontacji z Marynarką (oczywiście jeśli kiedykolwiek nastąpią).

~~Cuda mogą zdarzyć się tylko tym, którzy mają wolę, by iść naprzód~~
23.10.2011 18:50
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,262
Zauważyłem pewną cechę tych klonów Robin: są one ubrane w to samo co oryginał ma na sobie. Czyli działanie mocy owocu Hana-Hana wpływa również na jej ubranie. Możliwe jest zatem, że jej wyposażenie podręczne, w tym bronie też mogą wyrosnąć razem z jej częściami ciała. A to daje bardzo szeroki machlarz możliwości walki, od niespodziewanych backstabów do headshotów w potylicę.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
23.10.2011 18:58

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama