Aktualny czas: 25.11.2017, 13:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 647
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 647
23.11.2011 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Rozdział 647
Więc jednak Sea Kingi. No trudno.
Wciąż brakuje mi spełnienia wizji Madame Shirley. Mam paskudne wrażenie, że jednak je zobaczymy XD
No... chyba, że ogień, który Madame widziała pochodził z ogniska, które zapłonie na pożegnalnej uczcie XD Ta wersja też przejdzie XD
Ostatnie, na co czekam, to rozmowy Robin z Neptunem o Joy Boyu (no tyle wałkują kolesia, że przydałoby się rozwinąć temat).
Potem to niech Luffy bierze wyspę w posiadanie, Shirahoshi niech go poleci wszystkim stworzeniom dużym i małym w oceanie, żeby go nie nękały (spore udogodnienie i nie trzeba będzie obijać statku kamieniem morskim, żeby przepłynąć przez Calm Belt) i niech stamtąd spływają XD

PS: Muszę przyznać, że całkiem przyjemnie mi się tłumaczyło ten chapter XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.11.2011 10:30 przez Gociak.)
23.11.2011 10:30
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,265
Chapter narzuca całkiem nowe spojrzenie na Królów Mórz. Do tej pory brało się je za bezmyślne bestie, a okazuje się że są to istoty całkiem inteligentne.
Mamy koniec walk, lecz pozostawiają one pewien niedosyt. Nie były zbyt emocjonujące, ot takie wielce przewidywalne potyczki tylko po to by zaprezentować nowe moce. Natomiast akcja ze spadającym statkiem to jakby powtórka Skypiea, tylko w gorszym wykonaniu. Liczyłem na więcej dramatyzmu. No i za bardzo przewidywalne to wszystko.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
23.11.2011 10:51
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jestem w szoku. Nigdy bym nie pomyślała, że Królowie Mórz nie są krwiożerczymi bestiami tylko inteligentnymi stworzeniami. Może pełnią funkcję w stylu morskich opiekunów :)

Bardzo ucieszyła mnie informacja "Wyspa Ryboludzi jest ocalona". Mam nadzieję, że w następnym rozdziale będzie wielka impreza z wcześniej wspomnianym ogniskiem, wszyscy sobie podziękują, pogadają trochę. W kolejnym Słomkowi będą się szykować do wypłynięcia, Ryboludziom zrobi się smutno, pożegnają się i w ten sposób za trzy tygodnie powitamy Nowy Świat ^^ Taaa.... Wiem, pomarzyć można :D

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
23.11.2011 22:57

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama