Aktualny czas: 23.10.2017, 06:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 648
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Rozdział 648
http://www.mangareader.net/one-piece/648

Jimbei!
Z drugiej strony Luffy często wypowiada te słowa. Zobaczymy, ale miło by było go zobaczyć w załodze.
30.11.2011 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 648
Łeee, i teraz trzeba czekać do kolejnego odcinka by się dowiedzieć czy seria skaszani się na dobre. Oby odmówił, obyodmówił, obyodmówił...

[Obrazek: vYg1BTA.png]
30.11.2011 17:59
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 854
Mam nadzieję że Jinbe odmówi, a jak nie to to będzie kicha jakich mało. Co do rozdziału to jest dobry, dowiedzieliśmy się że były król piratów słyszał głosy tych potężnych stworów, nasz bohater ma coraz więcej spólnego z królem piratów Big Grin
30.11.2011 18:10
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Dla mnie Jinbe w załodze oznacza otwarcie dla nich dodatkowy wzrost siły. Jest silny, doświadczony i rozważny. Niezaprzeczalnie byłby oddany załodze Smile

Nie sądzę by odmówił Luffiemu w końcu sam podkreślił to, że jest piratem. Wątpię też aby prowadzenie życia na wyspie i odbudowa państwa była dla niego bardziej pociągająca. Szukanie nowej załogi też byłoby bezsensu. Jinbe prawdopodobnie przystanie na tą propozycję. Stoi u progu przygody swojego życia.

Nie obawiałabym się natomiast o to, że będzie próbował przypiłować temperament naszych piratów. Nie ma na to szans Smile

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2011 18:37 przez adrastea.)
30.11.2011 18:30
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Robin jako pielęgniarka... Chciałbym to zobaczyć~~

Co do Jinbe. To o tyle dobry wybór, że już go trochę znamy więc nie jest tak zupełnie obcy. Był z nami w Impel Down, Marineford, tak, jakby był w załodze. No i jak sobie przypomnę miny, jakie potrafił walnąć to może być z niego śmieszny ryboludekBig Grin

"nasz bohater ma coraz więcej spólnego z królem piratów"

Tego typu rzeczy są akurat strasznie naiwne. Szczytem wszystkiego jest słomkowy kapelusz przechodzący z Rogera na Luffy'ego. Bo skoro sam Król Piratów go nosił, to od samego początku ludzie co coś znaczą powinni kojarzyć Luffy'ego z Rogerem. Także akurat to zagranie Ody mi się nie podobało i po prostu na siłę dodane...
Co do samych głosów, pewnie tak samo. Zaraz się okaże, że Ace był jego przybranym bratem rzeczywiścieTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2011 18:53 przez Komimasa.)
30.11.2011 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Mówiłem, mówiłem, mówiłem, że Jinbei bedzie! Tongue

Poza tym, dlaczego ma się skaszanić seria przez dołączenie się jego to drużyny? Co to na tym straci?

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
30.11.2011 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Mam nadzieję że odmówi, on nigdy mi nie pasował do ich ferajny, nie ten typ humoru

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
30.11.2011 19:00
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Ja tam chce Jinbe w załodze. Z nim może być wiele komicznych i zabawnych scen. Myślę, że na poziomie siły będzie równy z kucharzem Ja już sobie wyobraziłem nawalonego rybola spiewającego z Brookiem. Nie wiemy czy on naprawdę jest taki poważny jak sądzimySmile Jak pobędzie trochę ze słomiakami, to wyjdzie na ludzi. Zobaczcie Robin, kobieta stara się zawsze jakimś żartem zarzucić.. Oda z pewnością miał już wcześniej plan co do Jinbe, więc ja nie mam powodu do narzekań. Oj będzie się działo. Co do chapka nie wiem co tu komentować poza tak wielkim newsem. Zakończenie i NW oby już w następnym tygodniu szykowali się do drogi a może wypłyną równie szybko jak to było z Nami. Pamietacie jaki dług wdzięczności mieli mieszkańcy u niej. Z ryboludźmi może byc podobna sytuacja. Już będzie wypływać i nagle król coś powie i łezka poleciSmile

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2011 19:22 przez januarus19.)
30.11.2011 19:19
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Nieeeee, ja nie chcę go tam XD
ALE może być sobie takim załogantem, jakim jest Vivi - niby w załodze, ale z nimi nie pływa Tongue Ostatecznie wszyscy wiemy, że Wyspa Ryboludzi zostanie objęta protekcją Luffy'ego, więc równie dobrze w czyn tę ochronę może wprowadzić Jinbe Tongue

[Obrazek: 66HHUfX.png]
30.11.2011 20:06
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Ja Jimbeia w załodze widzę jako takiego dobrego ojczulka. Przytuli, pocieszy, pogłaszcze po główce, jak trzeba to nakrzyczy, ale jak ktoś zaczepi jego dzieciaki, to spuści temu łomot.
30.11.2011 20:10

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama