Aktualny czas: 24.10.2018, 03:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 649
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 649
07.12.2011 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
RE: Rozdział 649
Matko, jak dobrze. Jak to dobrze, że Jinbe nie dołączy. Właśnie odzyskałam wiarę w życie Tongue

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
07.12.2011 16:15
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Dziękuję, Rybko. Dzięki Twojemu komentarzowi chce mi się ten chapter w ogóle przeczytać i jestem bardziej pozytywnie nastawiona, żeby go przetłumaczyć XD Yay XD
Konstruktywny komentarz na temat rozdziału będzie później XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
07.12.2011 18:45
Wargon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 87
Dzięki waszym komentarzom chce mi się czytać. Kiedy przetłumaczycie bo i tak teraz robię ćwiczenia z angielskiego i czytać mi się po angielsku nie chce już ;D

[Obrazek: Luffy.png]
07.12.2011 18:51
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Tłumaczyć będę teraz, edycja pójdzie wieczorem, korekta pewnie też, jeszcze upload zostaje, co nie wiem ile trwa... więc chapek albo pójdzie na stronę w nocy, albo rano ;]

07.12.2011 19:02
LuffyFan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 18
Część wszystkimBig Grin Mój pierwszy post napisany na tym forum, właśnie się tu zarejestrowałem.

Cóż, co do tego rozdziału, to nie chcę Was rozczarować, ale Jinbe nie dołączy TERAZ, tylko troszkę później, jak już pozałatwia swoje sprawy. Poza tym, dziwi mnie trochę fakt, że nikt nie wspomniał, że w tym rozdziale w końcu dowiedzieliśmy się, gdzie znajduje się Posejdon i jaka mocą dysponuje. Ogólnie rzecz biorąc, rozdział był świetny, przypomina mi trochę stare czasy jeszcze z pierwszych arców, a rozmowa Zoro z Shirahoshi sprawiła, że o mały włos nie spadłem z krzesła. Zoro i Luffy naprawdę są bardzo do siebie podobniBig Grin
07.12.2011 19:26
Wargon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 87
Yo LuffyFan już teraz cię nakierowuje dołącz do załogi Soge i głoś chwałę Sogekinga!
A tak na serio Yo ;D Mam nadzieje że przyjdzie mi z tobą jakoś współpracować a co do chapka to tylko przejżałem obrazki to może być tylko będzie PL i zdam dłuższy raport ^^

[Obrazek: Luffy.png]
07.12.2011 19:30
Agrael Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Jinbe nigdy nie dołączy do załogi Słomkowych Kapeluszy bo to relikt starej ery. Nie wiem czy czytaliście starsze rozdziały ale dosłownie było powiedziane, że Shirahoshi dołączy do pirata, który wstrząśnie tym światem. Poza tym, według mnie już prawie pewne, że ona dołączy. Co do samego rozdziału to wreszcie zaczyna się dziać coś ciekawego. Okazało się, że Shirahoshi jest Posejdonem Smile Zawsze myślałem, że to jakiś rodzaj statku.
07.12.2011 19:47
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
HELL YEAH!
Chapek w pełni mnie zaspokoił Big Grin
1. Jinbe nie dołączy teraz, ale dogoni ich w jakimś trudnym momencie i będzie miał epickie wejście. Me gusta to rozwiązanie.
2. Muszę przyznać, że RYBOLUDZIE UMIEJĄ SIĘ BAWIĆ Big Grin Co za impreza Big Grin IMO przebijająca Skypiea Big Grin
3. Sanji has stoned... Oda, ty świntuchu...
4. Wyczekiwana przeze mnie rozmowa Robin z królem o Joyboyu - widać, że się jeszcze spotkamy na NŚ z tym imieniem, może się dowiemy czegoś więcej na jego temat. Ja chętnie ;]
5. No i Shirahoshi jako Posejdon. Dla mnie spoko XD

Mam tylko cichą nadzieję, że to nie Luffy okaże się "kimś, kto ma spełnić obietnicę Joyboya", bo już trochę za dużo "wielusetletnich" obietnic by spełniał (SkyPiea), trochę za dziwnie by to było.
Proszę. Coby, Sabo (w końcu miał pociąg do księżniczek), Usopp, tylko nie Luffy XD'

07.12.2011 20:23
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Miałem napisać" "aaaaaaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeest jinbei nie bedzię słomianym (czyt tam jak chce polskie tłumaczenie słomkowym), ale napisze: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wreszcie rozwija się mój ulubiony wątek, to jest poneglphySmileSmile. Wysnułem teorie, że w zaginionym wieku, wybuchła wielka rebelia ryboludów, królowie mórz na polecenie ówczesnego"posejdona" zaczeły niszczyć ludzkie siedliszcza , połączywszy to z innymi pewnie rozrubami( np: mam nadzieje że devil friutsy przyszły na świat właśnie w tamtym okresie, a nie są tak po prostu naturalnym elementem świata) musiało się wtedy nieżle podziać. Po zwycięskiej walce, a może i w jej trakcie, marynarka zaczeła podbijać statki specjalnym kamieniem odstraszającym morskich królów, a niesubordynowanych ryboludzi skazano na niewolnictwo!
Bardzo bardzo dobru chap, był klimat , sielska atmosfera-juz pogodziłem się że całośc zakonczy sie w takim idyllicznym fajnym nastroju, a tu na koniec Oda zaserwował nam taką niespodziankę
Tu tkwi siła one piece, naruto ledwo ledwo zipie dochodząc do swojego konca, bleach- to już w ogóle próbują reanimować trupa, a one piece nam dalej kwitnie!!

:P
07.12.2011 21:49

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama