Aktualny czas: 24.08.2019, 11:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 650
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 650
No fakt, i jednak będzie to, na co czekałam - Luffy stojący przed płonącym miastem XD
Chyba, że dogada się z Big Mom :/

[Obrazek: 66HHUfX.png]
19.12.2011 06:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
A ja nie narzekałbym jak by Luffy jej nagrzmocił i sam wepchał się na jednego z imperatorów Smile Ja sądzę, że razowy chleb owocami obdarza teraz i swoich kamratów. Więc każdy z członków jego załogi będzie logioparamerciozoanowymi hybrydami.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
19.12.2011 09:34
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Muszę przyznać, że to jest motyw, który mi się nie podobał. Ja wiem, że przeciwnicy powinni być coraz silniejsi, ale wcześniej mieliśmy jasno powiedziane - jedna moc na osobę. Naprawdę liczyłam na innowację w używaniu mocy, na coraz silniejsze i bardziej niezwykłe Owoce, a tu... takie pojechanie po najprostszej linii oporu - multiplikacja. Lame :/
O ile podobały mi się dywagacje na temat Czarnobrodego (że owoc, dla którego zabił, nie był Yami-Yami, tylko zoanem, Cerberem, dzięki któremu miał wyjątkową możliwość dobrania sobie logii (yami-yami) i paramecii (gura-gura) i zapanowania nad nimi), które czyniły z niego potężnego przeciwnika, ale mimo wszystko - jedynego takiego. Cwanego, tak, zaciekłego pirata, tak, ale mimo wszystko wyjątkowego.

Fakt, że nagle ta umiejętność przyswajania sobie kolejnych mocy się rozprzestrzenia podoba mi się tak bardzo jak "zszokowana mina Eneru", którą nagle zarazili się Keimi i Jinbe :/ Jest głupie, bez sensu i na siłę ><#

19.12.2011 09:48
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,398
Nie jest powiedziane że jego załoganci też mają po kilka mocy. Teoria cerbera wciąż może być aktualna i wieloowocowość może ograniczać się do samego Teacha, zaś jego podwładni mogą sobie dostać od niego po jednej mocy. Istnieje też możliwość, że gdy Teach znajdzie jakąś fajną moc a swojemu załogantowi dał wcześniej jakąś shitową, może wyjąć zeń tę starą i wepchnąć na jej miejsce nową, wykoksaną.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
19.12.2011 11:26
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Niestety, Grzesiu - jest to powiedziane na stronie ósmej :/

19.12.2011 12:32
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,398
Nic takiego nie widzę. Zacytuj mi proszę dokładnie gdzie jest powiedziane że inni też mogą mieć po kilka mocy.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
19.12.2011 14:17
Nielot Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9
Po ponownym i ponownym przeczytaniu tej strony, wydaje się, że Grigorij ma rację, zwłaszcza z tą częścią:
(19.12.2011 11:26 )Grigorij napisał(a):  Istnieje też możliwość, że gdy Teach znajdzie jakąś fajną moc a swojemu załogantowi dał wcześniej jakąś shitową, może wyjąć zeń tę starą i wepchnąć na jej miejsce nową, wykoksaną.
"The BB pirates are now after stronger devil's fruit abilities" może rzeczywiście oznaczac, że szukają silniejszych owoców, które (choc akurat to jest już w domyśle) mogą zastąpic te obecnie posiadane.

Natomiast nigdzie na tej stronie nie potrafię wyczytac, że jego załoganci mogą posiadac więcej niż 1 owoc. Na szczęście ^^
19.12.2011 14:35
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,900
Poziom ostrzeżeń: 20%
Dla mnie całe to wszczepianie mocy to już przegięcie. Jeszcze jak się okaże, że innym może wszczepiać więcej niż jeden DF, to już apogeum...

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2011 13:32 przez Devzan.)
19.12.2011 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama