Aktualny czas: 17.12.2018, 07:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 657
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 657
15.02.2012 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
RE: Rozdział 657
bardzo bardzo dobry rozdział, kolejny zresztą już pod rząd Big Grin

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
15.02.2012 15:57
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 396
No kolejna saga nam się zapowiada bo watpie że to "od tak" się skończy. Ale nic mnie bardziej nie zszokowało niż te gigantyczne dzieciaki na końcu, a moze to nasi słomiani zostali jakoś pomniejszeni.

[Obrazek: archer-1.png]
15.02.2012 17:06
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Ryuuguś spisek w który wplątani są Law i ten mafiozo z Supernowas zdaje mi się nierealny, chyba że znów obaj wpadli już w ręce razowego chleba ten zabrał ich moce a na tej wyspie siedzi jakiś z jego ludzi obdarzony nimi.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2012 17:06 przez Eihnaren.)
15.02.2012 19:23
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Aach, kocham, jak tłumaczenie nie ma sensu, ale wszystkie stronki się do niego dostosowują, bo nikomu innemu nie chce się zrobić tego porządnie. Może z czasem się bardziej do tego przyzwyczaję.
Póki co zła wiadomość - w przyszłym tygodniu chaptera nie ma.

No dobra, a co do rozdziału. Głosów póki co nie mamy, ale podejrzewam, że te znalezione przez Luffy'ego nogi (CENTAUR! Padłam XD) to syna, a tatko wpadł w te same problemy co on, próbując go ratować. Niedaleko spada jabłko od jabłoni.
Co do dzieci - może to po prostu dzieci gigantów?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
15.02.2012 21:01
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,941
Ja bym powiedział, że te nogi i głowa należą do tej samej osoby, ale tak naprawdę to nie ma tu żadnych podstaw do dyskusji, możemy tylko czekać ;]
Rozdział naprawdę, naprawdę fajny, było z czego się pośmiać, na co popatrzeć (kadr z śpiącym Frankym, rozwalanie drzwi oraz dowolne ujęcie z Robin! Mam wrażenie, że w porównaniu z Wyspą Ryboludzi kreska skoczyła nagle do wyższego poziomu) i mieliśmy okazję poznać nową, ciekawą (zwłaszcza po ułożeniu przez wydurniajacych się Franky'ego i Sanjiego Big Grin) postać. Nienawidzi piratów, więc całkiem możliwe, że dołączy do załogi >.< No bo jak było z Nami i Zoro ? Choć na szczęście jego funkcja mogłaby stanąć na przeszkodzie jego dołączeniu. Ale zaraz! Czemu na szczęście? Przecież wyszczekany, staromodny i marudzący na wszystkich (włącznie z za skromnie odzianą Nami, aż mi się w tym momencie skojarzył ze stworzonym przeze mnie Flintem Freemanem Big Grin) czepialski był moim wymarzonym dziesiątym załogantem 0_o
Jakoś widok tych wielkich dzieci od razu skojarzył mi się z pomniejszeniem Słomkowych, a to od razu skojarzyło mi się z Capone Bege. Ciekawe, jak daleko jestem od poprawnej odpowiedzi, ale raczej sporo. Choć to co wspomniał Szogun, że Czarnobrody posiadł moce paru supernovas, jest dość wiarygodne.
Ach. I kapitalna, krótka scena z... ptasią kobietą? Cokolwiek to jest, smakowicie czyni okres oczekiwania na kolejny rozdział napięty i wypełniony niecierpliwością.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2012 22:49 przez Szczery.)
15.02.2012 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
myślę że to zbyt oczywiste aby oda tak to właśnie wyjaśnił Smile

15.02.2012 22:20
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,941
Nawiasem, przeczytałem bardzo prawdopodobną teorię - że na właśnie tej wyspie starli się ze sobą Akainu i Aokiji. Wszystko pasuje, bez dwóch zdań.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

15.02.2012 22:52
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,704
Poziom ostrzeżeń: 10%
Yup, no i tym który więzi jest Law. Jestem tego pewien Tongue
16.02.2012 00:24
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Jeśli wyspa wygląda tak dziwacznie przez walkę Akainu z Aokijim, to ciekawe, co się stało te cztery lata temu? Smoker mówił o jakimś "wypadku" po którym zamknięto wyspę. Jasne, że zamknięta wyspa bez żadnych ludzi byłaby idealna na tak potężny pojedynek, więc jestem za tym rozwiązaniem, niemniej pozostaje kwestia "wypadku".

Skrzydlata panna prawdopodobnie jest kimś z podniebnych wysp.
Dziesiąta kinówka była robiona przez Odacchiego, więc możemy zakładać, że coś z niej przeniknie do serii - stąd większe skrzydła. Pokazano jednak trochę za mało, żeby stwierdzić, czy to ktoś ze SkyPiea'i (równie dobrze może być Conis (tęsknię trochę za nią, pokazała jaja, jak wymachiwała tą bazooką Big Grin)), czy z jakiejś innej wyspy. Zwykle jednak byli to dość pozytywnie nastawieni ludzie. Może słyszała o tym, czego dokonali Słomkowi na SkyPiea'i i im pomoże? ;]
Albo jest zoanem. Też może być.
Sanji i tak będzie ją nazywał aniołkiem. *wzrusza ramionami*

Bo szczerze - prędzej na nią bym stawiała, że może dołączyć do załogi (lata! no tego jeszcze w załodze nie mają), niż na samuraja - mamy już dość szermierzy na tym pokładzie. O ile Zoro nie zginie na tej wyspie, ofc.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2012 09:27 przez Gociak.)
16.02.2012 09:24

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama