Aktualny czas: 11.12.2017, 09:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 659
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Rozdział 659
07.03.2012 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 659
No no i kolejne zaskakujące przypuszczenia się sprawdzająBig Grin
Teraz domyślam się że te nogi należą do tej głowy bo jest też i korpusTongue
Zastanawia mnie jakie powiązanie mają ci ludzie od mistrza z Lawem??

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
07.03.2012 16:27
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
Boże, jak mi źle dziś net działa… może siostra coś wysyła dzisiaj. e.e
W każdym bądź razie… przeczytałem i do jakiegoś tam miejsca w rozdziale byłem szczęśliwy, jednak… nie bardzo podoba mi się fakt, że Law został Shichibukai. :x
Podobała mi się też scena z Brookiem, jak krzyczał, że ten tors jest straszny… Kościotrup, co boi się torsu. xD
No i wyobrażenie Robin było piękne… z takim uśmiechem na nich siedzieli, jak tamci płynęli. xD

[Obrazek: Miku_430150.png]
07.03.2012 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,640
Ten arc naprawdę mi się podoba, manga na dobre wypłynęła z gówna, po jakim dryfowała przez większość wyspy ryboludzi. Zapowiada się coś... naprawdę mega. Z jednej strony Law, prowadzący najwyraźniej jakieś dziwaczne badania jako heh Shichibukai(szkoda jednak, że nie Buggy ^^. Ale spokojnie, wśród Schichibukai było wystarczająco wakatów, żeby i nasz błazen się załapał) a z drugiej, być może przeciwstawnej, istoty wyjęte jakby z greckiej mitologii: harpie, centaury, fauny (ciekawe, czy Merry był jednym z nich). Ten misz masz i natężenie akcji naprawdę dobrze rokuje dla najbliższych wydarzeń. Do tego wreszcie jakaś solowa walka Brooka. Yummy.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

07.03.2012 20:09
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
No, to już wiemy, zgodnie z przewidywaniami, kto pociął samuraja.
Lubię Lawa, cieszy mnie, że się tu znalazł. Jak znam życie wysłane serca jeszcze biły, a to znaczy, że tych stu piratów wcale nie musiało zginąć XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
07.03.2012 20:31
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Pamięta ktoś ceny za głowy Super Novas, które ktoś podał kiedyś na forum, że takie miały być niby po time skipie? Nie było tam przypadkiem podane za Lawa właśnie 440mln? Czyli jeśli wszystko miałoby się zgadzać to X-Drake miałby ponad 700mln? (o ile dobrze pamiętam)

PS:
Jak powiedział Gociak, Law zapewne nikogo nie zabił tylko wyjął serca dzięki diabelskiemu owocowi ^^ No ale to nie historia o Lawie więc ten fakt nie będzie miał zapewne większego znaczenia, jak już to tylko wspomni o tym podczas rozmowy np z Luffym

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.03.2012 21:39 przez Wojtini.)
07.03.2012 21:37
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,571
(07.03.2012 21:37 )Wojtini napisał(a):  Pamięta ktoś ceny za głowy Super Novas, które ktoś podał kiedyś na forum, że takie miały być niby po time skipie? Nie było tam przypadkiem podane za Lawa właśnie 440mln?

Jeśli chodzi o ten wątek, to... nie Tongue
http://forum.onepiecenakama.pl/watek-spo...ovas--1982

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
07.03.2012 21:45
Naita Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 19
Też nie do końca podobał mi się fakt, że Law został Shichibukai, ale to tylko obala schematy na jego temat, które moja głowa sobie wymyśliła. A to duży plus. Zastanawia mnie też, jak będzie wyglądała konfrontacja Luffy'ego z Law'em (chyba się na nią zanosi w tym arcu), biorąc pod uwagę, że Law uratował mu życie. Czyyyliii... rośnie ciśnienie. Arc robi coraz lepsze wrażenie.
Smoker na poważnie wkracza do akcji! Zamieszanie, wrzucenie bohaterów środek czegoś, czego nie ogarniają, pomieszane wątki! I kolejny wgląd w wyobraźnię Robin! Darzę uwielbieniem Big Grin
07.03.2012 23:07
Mikisi Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 147
Kuuuuuurde, ten rozdział jest genialny.

Law wygląda naprawdę zayebiście. Z Supernovas chce zobaczyć już tylko Kida. Big Grin
Smoker vs. Law - może być ciekawie. Big Grin W ogóle ten arc tak mi się wygrzebiście podoba... Już nie mogę się animowanej wersji doczekać. Big Grin
07.03.2012 23:27
gacek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
No dobra, teraz to już pewne, że te wszystkie kawałki to jeden komplet. Lawa można się było spodziewać, ale z tą bandą od mistrza, stadem centaurów, przedszkolem itd. (nie licząc gości w postaci pratów i żołnierzy G-5) ta odludna wyspa robi się naprawdę tłoczna. Ciekawa jestem, czy te centaury to też robota Lawa. Mam nadzieję, że nie, to by było już zbyt podobne do zombiaków TB.
O tym mistrzu nadal nie wiadomo, co myśleć, zrobili z niego postać zupełnie niepodobną do niczego, co jest nemałym osiągnięciem. Oby tylko nie zepsuli tego przy wyjaśnieniach.
Myśl Robin jest super, ale również podobał mi się Smoker palący cygara przez maskę przeciwgazową Big Grin
08.03.2012 01:20

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama