Aktualny czas: 21.10.2017, 21:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 664
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,473
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 664
Nowy chapter http://www.mangareader.net/one-piece/664

edit: Ależ oczywiście, jest i komentarz. Zalinkowałam chapter zanim go przeczytałam. Teraz mogę coś dodać, choć niewiele, bo po angielsku, to rozumiem treść trzy po trzy Smile

Bardzo mi się podoba Tashigi w ciele Smokera, wygląda tak... niewinnie Tongue Za to Smoker, ku uciesze reszty towarzystwa, nie lubi chodzić pozapinany ^^ Podoba mi się również fakt, że 11 nowicjuszy nazywanych jest najgorszym pokoleniem, nawet jeżeli jest to tylko określenie Brązowobrodego i wysnute prawdopodobnie tylko na podstawie spotkania z Hawkinsem. Co do reszty, czyli sprawy porwań, wybuchu na wyspie i przeprowadzanych na niej eksperymentów, to może się odezwę, gdy będę pewna, że wszystko dobrze zrozumiałam, czyli jak pojawi się tłumaczenie.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 15:18 przez Murgrabia.)
18.04.2012 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
RE: Rozdział 664
Oprócz samego „nowy chapter” wypadałoby napisać jakiś komentarz… tj. byśmy się cieszyli jakbyś dołączył do dyskusji.

Okej~ wyjaśniło się dlaczego Law zmienił ich w centaury i inne dziwne bestie… nie powiem, miła historyjka. Cezary jak myślałem, był złym człowiekiem. Niestety… tak się to kończy. :x
Brązowobrody bez sensu obwinia całe pokolenie o krzywdę zadaną przez Hawkinsa (szczegół, że Hawkins tylko wyzwolił wyspę spod panowania Brązowobrodego). Aww… paskudny człek.

[Obrazek: Miku_430150.png]
18.04.2012 14:33
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
Krokodyl, nie człowiek.

No i kolejna logia, jak widać

[Obrazek: Z6ihek4.png]
18.04.2012 15:09
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,536
Forfiter.

Co do rozdziału: Co to kuźwa ma być za Orochimaru? Co się Oda z twórcą Naruto na łby pozamieniał? Strasznie nie Łanpisowo mi Cezary wygląda... Paskuda. Nie lubię go Sad Nawet motywów i działania nie ma jakiegoś ciekawego :/
W sumie, to ten rozdział, choć świetnie narysowany, był kijowy. Wyjaśniło się już prawie wszystko, otoczka tajemnicy zniknęła i saga przestała być tak intensywnie zarąbista. Teraz to już chyba rozdział, dwa i przejdziemy do mordobicia.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

18.04.2012 19:54
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Jak dla mnie to trochę za bardzo przegadany rozdział:/

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
18.04.2012 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
(18.04.2012 19:54 )Szczery napisał(a):  Forfiter.

Co do rozdziału: Co to kuźwa ma być za Orochimaru? Co się Oda z twórcą Naruto na łby pozamieniał? Strasznie nie Łanpisowo mi Cezary wygląda... Paskuda. Nie lubię go Sad Nawet motywów i działania nie ma jakiegoś ciekawego :/
W sumie, to ten rozdział, choć świetnie narysowany, był kijowy. Wyjaśniło się już prawie wszystko, otoczka tajemnicy zniknęła i saga przestała być tak intensywnie zarąbista. Teraz to już chyba rozdział, dwa i przejdziemy do mordobicia.

Co Ty gadasz chłopie Tongue Tyle tu wątków jeszcze do rozwiązania, a ty już widzisz finish. Zniknęła aura tajemnicy? No chyba nie. Nadal nie wiemy co knuje Caesar, czemu Law z nim pracuje, gdzie jest jego załoga, gdzie Momonosuke. W tym chapie wyjaśniło się co? Że Caesar robi eksperymenty, ma wtykę w G5 i z jego winy był incydent 4 lata temu. Reszta to błahostki, które można było samemu wywnioskować.
No i kiedyś tajemnice się muszą w końcu wyjaśniać, ileż można zadawać pytania bez końca Tongue
Także trochę przesadzasz IMO.

A co to antagonisty - ledwo go nam przedstawili a ty już narzekasz że nie ma motywu ciekawego... Hodi został dopięty na ostatni guzik jako postać chwile przed tym jak Luffy go one-shotował red hawkiem, także wstrzymałbym się jeszcze z ocenianiem Caesara...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 21:05 przez Dahaka.)
18.04.2012 21:02
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
Co do Orochimaruwatości Cesarskiego Klauna - mi się BARDZO podoba ten design. Jest w nim coś złowieszczego i szalonego, pasuje do postaci. Podejrzewam, że jest tej samej rasy, co Magellan i niektóre inne typki z Impel Down.

A skoro Naruto ma Rocka Lee który wygląda, jakby uciekł z One Piece, to jest pod tym względem 1:1 xD

[Obrazek: Z6ihek4.png]
18.04.2012 22:36
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247
Jak dla mnie wygląda bardziej jak Madara niż jak Orochimaru.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
18.04.2012 22:39
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
Odkąd wyłączyłem laptopa, po głowie chodziła mi jedna myśl… Kogo tak bardzo mi przypominała Tashigi w ciele Smokera.
Odpowiedź jest zadziwiająca. Porównajcie go sobie z wyglądu z Duvalem po „poprawkach”. Ulizać Duvalowi włosy i będzie taki sam. xD

//ps.
A co do waszego narzekania… Powiedzmy, że reaguję na to jak Luffy na 15 stronie w 3 kadrze. Tongue

[Obrazek: Miku_430150.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 22:48 przez Hipek.)
18.04.2012 22:46
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
bardzo mi sie podoba wygląd nowego "złego", oda ostatnio rysuje ich podobnie, ma takie same jak błotniak szaleństwo w oczach, ale postać sama w sobie jest ciekawsza.Taki smoker na sterydach i bardziej przykozaczony, teoria że to człek rasy magellana bardzo ciekawa( choć myśle ze rogi to funkcja ozdobna, chociaż...mamy długrekich, długnogich to i dla rogaczy się znajdzie miejsce)
no i przedstawienie samej postaci zacne, o ile przy "bossach" z syreniej wyspy od razu było wiadme że będa niczym dla słomianych, tak teraz zapowiada się emocjonujący pojedynek

Mam nadzieje że Arc ten da się wykaząc choperowi jako głównemu naukowcowi, i bedzie miał on swój intelektualno-medyczno-chemiczny pojedynek z czarkiem/lawem- ta postac potrzebuje jakiegoś konkretnego wątku

fajne wytłumaczenie całej tajemnicy no i nawiązanie do najgorszego pokolenia trzyma klimat

ja chcieć panią Monet w załodze( choc oda pewnie ją odrzuci, zbyt podobna do nami, oczytana i inteligentna jak robin- odpada)

:P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.04.2012 00:08 przez addar.)
19.04.2012 00:05

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama