Aktualny czas: 19.08.2017, 17:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Rozdział 672
Autor Wiadomość
Fifek666 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 19
Rozdział 672
Chapterek już jestSmile
http://www.mangareader.net/one-piece/672

No co do rozdziału szczerze powiem, że więcej sobie wyobrażałem po tygodniowej przerwieSmile, chociaż nasz samuraj zbiera kolejne punkty (chłopaczyna potrafi swojeTongue). Sanji pozwala sobie w Nami ciele uuuuuu coś czuje, że mu się oberwieSmile, ale pozostali wszyscy leżą, coś szybko poszłoTongue. Kolejny zapewne będzie lepszy, trza czekaćSmile.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2012 11:06 przez Fifek666.)
27.06.2012 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kenachi Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
RE: Rozdział 672
kurde, czy chora wyobraźnia ody musi wszystkie spie***yć ? wchodzi jakiś chuck norris widać że kozak przez ułamek sekundy, puki nie widzimy tego kawałku chleba na ryju.... -.- to naprawde frustrujące
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2012 11:58 przez Kenachi.)
27.06.2012 11:45
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Oda pokazuje siłę drugiej części Grand Line.Law bity i poniżany jak ostatnia szmata,ciężko na to patrzeć ;<

Na meeega plus nasz samuraj.Zoro aż się pali Big Grin

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
27.06.2012 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Poziom ostrzeżeń: 0%
No fragment z samurajem nawet nawetBig Grin Ale z reszty jestem trochę zawiedzony:/

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
27.06.2012 13:04
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Ostatnie 6 chapterów takie sobie. Już się zacząłem przyzwyczajać że szału nie ma w tych rozdziałach. Akcja trochę się rozkręciła, ale to za mało. Lepsze momenty przerywane są zbyt często słabymi i durnymi motywami. Ciekawy jest ten sojusz Lawa z Luffym. Pewnie przez to Słomkowi pokłócą się między sobą, gdy wyjdą na jaw prawdziwe intencje Lawa.
I trochę mnie dziwi jak taki kozak dostaje tak łatwo manto od jakiegoś nowego gościa. Ech. Szkoda słów. Miało to być zaskoczenie, a to jeszcze bardziej wkurza. No i Ceasar - gość z fajną zdolnością, który musi użyć jakiegoś triku na Luffy'm bo inaczej wygrać nie może. Ogólnie rzecz biorąc nowa historia dupy nie urywa.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
27.06.2012 15:19
Tarpan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 57
Romario ty jesteś zwykłym prowokatorem czy naprawdę masz taki dziwny gust?

One Piece złe, Naruto, Bleach i FT zajebiste. Jeszcze bym zrozumiał gdyby OP było ciągle w sadze FI, ale PH póki co jest jednym z najlepszych arców. Zupełnie nie rozumiem po co dalej wchodzisz na to forum.
27.06.2012 15:29
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Aż przejrzałem posty gościa i jak dla mnie ma typowy kompleks młodego fana shounenów - nie ma napierdzielania się lub epickiej akcji w każdym chapterze - to jest słabizna. Co tam humor, gagi i interakcje postaci, chapter bez rozpieprzenia czegos, to chapter stracony.
27.06.2012 15:59
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Teraz to mnie rozwaliłeś. Mam 26 lat. I uważam, że OP zjechało po równi pochyłej i utrzymuje ciągle ten sam średni poziom. Gagi i żarty są najlepsze w FT, walki i historia w Naruto (oczywiście dla mnie). Nie przypieprzam się do nikogo że to czyta, tylko wyrażam własną opinię, więc wara wam od tego jaki mam gust i nie obrażajcie mnie gówniarze. I nigdy nie mówiłem że Bleach jest lepszy od OP. Jest gorszy. W OP denerwują mnie już te wszystkie dziwactwa i krzywy humor z Monty Pythona. Oczywiście są jakieś dobre akcje ale jest ich zbyt mało w porównaniu z tym co było wcześniej albo w Naruto lub FT (obecnie). I o gustach się nie dyskutuje, bo taka rozmowa do niczego nie prowadzi. Możemy powymieniać się opiniami i tyle.
I czemu niby miałbym nie wchodzić na forum? Forum jest od czytania i wyrażania swoich opinii, nawet tych które komuś nie pasują. Idąc waszym tokiem rozumowania na tym forum powinni być aktywni tylko ci którym podoba się OP. I nie musi być rozpierduchy. Ostatni chapter Naruto stworzył taki klimat bez walki jakie ostatnie 5 chapków OP.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2012 16:53 przez Romario.)
27.06.2012 16:50
Tarpan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 57
Gustem zazwyczaj zasłaniają się osoby bez argumentów, panie dorosły.

W czym żarty FT są lepsze? Cały czas jakieś głupie miny i komentarze. No doprawdy bardzo wysoki poziom humoru.

Historia w Naruto? Niby gdzie? Słabiutka walka Kabuto z braćmi, Madara jechający kage i retrospekcje Itachiego są takie niby fajne? Lepsze od PH? Taaa.

Cytat:I o gustach się nie dyskutuje, bo taka rozmowa do niczego nie prowadzi.

Dlaczego nie?

Cytat:W OP denerwują mnie już te wszystkie dziwactwa i krzywy humor z Monty Pythona. Oczywiście są jakieś dobre akcje ale jest ich zbyt mało w porównaniu z tym co było wcześniej albo w Naruto lub FT (obecnie).

Faktycznie humor OP zaskakująco się zmienił w ciągu ostatnich kilkudziesięciu rozdziałów. Po co męczyłeś się czytając ponad 600 chapterów skoro manga jest słaba? No i może napiszesz jakie dobre akcje są w FT? Bo chyba nie masz na myśli np. power upa z dupy Cany, zupełnie DEBILNEJ wygranej Laxusa z całą gildią Raven Tail, Wendy vs nie pamiętam imienia, która to w wieku 10 lat dostaje potężne bomby na ryj i zaraz wstaje uśmiechnięta, Erza vs potwory których pierwsza dziesiątka miała mieć siłę podobną do 10 świętych magów, no co tam, bardzo interesujące.

Cytat:I czemu niby miałbym nie wchodzić na forum? Forum jest od czytania i wyrażania swoich opinii, nawet tych które komuś nie pasują. Idąc waszym tokiem rozumowania na tym forum powinni być aktywni tylko ci którym podoba się OP.

Jeśli ja nie lubię Bleacha i FT to nie rejestruję się na forach ich poświęconych i nie piszę o tym jak te tytuły są dla mnie słabe, ale za to OP jest świetne.

Cytat:I nie musi być rozpierduchy. Ostatni chapter Naruto stworzył taki klimat bez walki jakie ostatnie 5 chapków OP.

Jaki klimat? Taki "o", który odpowiada moim gustom i koniec?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2012 17:20 przez Tarpan.)
27.06.2012 17:18
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
(27.06.2012 17:18 )Tarpan napisał(a):  Gustem zazwyczaj zasłaniają się osoby bez argumentów, panie dorosły.
Skąd wytrzasnąłeś takie stwierdzenie? Każdy lubi co innego i tyle.

(27.06.2012 17:18 )Tarpan napisał(a):  W czym żarty FT są lepsze? Cały czas jakieś głupie miny i komentarze. No doprawdy bardzo wysoki poziom humoru.
I znowu. Każdy lubi co innego. Jeden lubi Kabaret Moralnego Niepokoju a drugi Mumio. Kwestia gustu.

(27.06.2012 17:18 )Tarpan napisał(a):  Faktycznie humor OP zaskakująco się zmienił w ciągu ostatnich kilkudziesięciu rozdziałów. Po co męczyłeś się czytając ponad 600 chapterów skoro manga jest słaba?
Czytanie ze zrozumieniem widać nie jest twoją mocną stroną. Gdzie ja niby napisałem, że humor w OP się zmienił? Stwierdziłem jedynie, że mi się znudził. I wcale się nie męczyłem. Było mnóstwo fajnych akcji, ale teraz dla mnie to po prostu średnia manga (obecne wydarzenia).

(27.06.2012 17:18 )Tarpan napisał(a):  Jeśli ja nie lubię Bleacha i FT to nie rejestruję się na forach ich poświęconych i nie piszę o tym jak te tytuły są dla mnie słabe, ale za to OP jest świetne.
Twoja sprawa. Poza tym ja jestem na tym forum prawie od początku. Więc co? Mam się wyrejestrować?Big Grin Niedoczekanie twoje i nie zrobię ci tej przyjemności. Poza tym jest mnóstwo innych ciekawych tematów na forum.

27.06.2012 17:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama