Aktualny czas: 12.12.2018, 16:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 673
Autor Wiadomość
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 673
Rozdział 673
A więc to jednak on stoi za tym wszystkim...
Dobra, zacznijmy od początku. Okładka naprawdę poprawia humor.
A więc w końcu pospólstwo zwietrzyło, że coś tu mocno śmierdzi. Bardzo mocno. A Yarisugi im to jeszcze swoim zachowaniem udowadnia.
Mordomięch to wiceadmirał. Całkiem wysoko się wkręcił trzeba przyznać, mimo swojej właściwej przynależności. Robota siły "wyższej". Można się tego było spodziewać, wyglądał na osobę perfidnie wysoko postawioną, ale był zbyt tajemniczy by nie miał jakiś interesów na boku. Polać tym, którzy twierdzili, że Joker to Doflamingo. Jego ciemnych interesów można było się domyślić, ale nie myślałam nigdy, że Joker to mózg całej operacji.
Vergo to strasznie nieogarnięty facet. Żeby nie zauważyć, że ma hamburgera na ryju(tak w ogóle we wspomnieniach ludu prostego miał frytki, może to człowiek-fastfood?). A scena jak go zjada jest arcy perfidna. Scena w klatce już w ogóle jest świetna.
Się porobiło, ogólnie. Chyba ten arc się rozszerzy poza wyspę Punk Hazard.
A tak btw., skoro Law chce jednego z czwórki zlikwidować, to może ten z czwórki to prawdziwy mózg operacji albo wspólnik Doflaminga? W takim razie to może być chyba tylko Kaido, chociaż mnie się raczej zdaje, że plan "Idziemy na imperatora" nie ma nic wspólnego z Jokerową organizacją.
EDIT: W ogóle to Trafi zmienił buty. wcześniej ten rozdział Moje pytanie brzmi: kiedy? Może je podmienił swoim owocem?

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.07.2012 20:09 przez LaTherionDe666.)
04.07.2012 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
RE: Rozdział 673
doje... oda z tym chapem ; o genialny jest, walki praktycznie wcale a jaki dobry ! nie spodziewałem się Doflamingo, szczerze chyba nie wszystko ogarnąłem tak na szybko czytając, impreza się rozkręca na grubo, nieźle.

A właśnie zapomniałem o Slimie, kocham Axolotle ! : D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.07.2012 13:07 przez jezmylord.)
04.07.2012 13:06
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No dokładnieBig Grin Akcja się dopiero zacznieBig Grin Lol chapter zarąbistyBig Grin Też mam wrażenie, że to się przedłuży poza Punk HazardBig Grin
I Robin z tą nostalgią TongueBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
04.07.2012 13:25
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
wow! świetny chapter, i porządne piełdoniecie na koniec co by czekac z utesknieniem na nastepny chapter, lubie takie arci które łączą się z gówną linią fabularną i odsłaniają tajemnice znanych postaci

:P
04.07.2012 13:28
daras060 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
Wszyscy sa uwiezieni oprocz...
Czy to czas aby w koncu Zoro pokazal jakim stal sie kzoakiem?Big Grin
04.07.2012 13:39
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,704
Poziom ostrzeżeń: 10%
No, Doflamingo zniszczył. Ogólnie teraz, kiedy wszystko staje się jaśniejsze, wychodzi na wierzch cała zarąbistość tego arca. Nie mogę się doczekać na więcej.
04.07.2012 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
A wcześniej się wydawało, że już dużo odkryliśmyTongue Oda potrafi zaskakiwaćBig Grin Z chaptera na chapter jest coraz lepiejBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
04.07.2012 14:11
Tarpan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 57
Cytat:Wszyscy sa uwiezieni oprocz...
Czy to czas aby w koncu Zoro pokazal jakim stal sie kzoakiem?Big Grin

To chyba czytamy inną mangę bo w mojej na wolności jest jeszcze Sanji, Brook, Usopp, Nami, no i Kinemon.

Pod względem uwolnienia Luffy'ego i reszty bardziej liczyłbym na Sanji'ego, już kiedyś pokazał, że potrafi to zrobić.

Zoro pewnie co najwyżej mógłby wbić centralnie do środka i rozpocząć walkę z Virgo i CC, nie ma szans, nawet jak Brook i Sanji by z nimi poszli. Może z Kinemonem, ale on ma teraz inny priorytet.

Dlatego liczę, że ujrzymy po raz kolejny Mr. Prince, albo może tym razem, Mrs. Princess Smile

Wracając do rozdziału to postać Jokera była średnio szokująca, ale to, że Virgo jest tylko vice-admirałem to mnie zaskoczyło.
04.07.2012 14:40
Kenachi Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
TYLKO vice admirałem, a co, na poczatku grand line maja sie bic od razu z kizaru? mihawkiem? akainu lub królem piratów? law jest średniej klasy schichibukai a vergo najwyrazniej wziol go z zaskoczenia (w innym razie nie maja najmniejszych szans na pokonanie tego koxa) vice admirał to bardzo wysoka ranga, jezeli zginie jakis admiral od razu jeden z VA wchodzi na jego pozycje
04.07.2012 14:57
daras060 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
Cytat:To chyba czytamy inną mangę bo w mojej na wolności jest jeszcze Sanji, Brook, Usopp, Nami, no i Kinemon.

co Ty gadasz..
ale nie oszukujac sie to Zoro jest najsilniejszy z calej ekipky jaka wyminiles, nie mowie od razu ze rozwali wszystkich i razem szczelsiwie poplyna dalej, ale moze miec najwiekszy wplyw w uwolnieniu reszty, a jak sie potoczy dalej to juz nalezy czekac na nowe chaptery.
04.07.2012 15:08

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama