Aktualny czas: 25.11.2017, 05:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdzial 674
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdzial 674
Najnowszy rozdział: The Bystanders lub The Spectators lub raw

Na początek zła wiadomość - za tydzień brak chaptera.
Teraz dobra - pojawia się ciekawe towarzystwo, choć w oddali swych zacisznych lokalizacji, ale są.

Chapter poświęcony głównie Nami i Usoppowi stojących naprzeciwko Caesara. Dowiadujemy się w sumie, jak Gazowiec pokonał spółkę przed laboratorium. Pozbywa się tej dwójki i jednak żyjącego Brązowobrodego, po czym rusza w baloniku z dziećmi do siebie. Jednak nie był tak miły jak przypuszczałam i się resztą Słomków nie zaopiekował Tongue Reszta oddana swym zajęciom czeka na pokaz eksperymentu Gazowca, w tym jako widownia robią Kid, Pekoms z tym drugim i prawdopodobnie Hawkins. No i ktoś kogo nie rozpoznaję.

Ok, tyle. Nie czytałam chapka, tylko obrazki obejrzałam, więc o nim samym coś jak będzie tłumaczenie Wink

A i zaczynamy nowy okładkowy arc, na Wyspie Ryboludzi.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2012 18:03 przez Murgrabia.)
10.07.2012 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
RE: Rozdzial 674
Walka Nami i Usoppa z Czarkiem(który udaje dobrego wujka) niezła, mimo tego, że właściwie od razu byli na przegranej pozycji. Takie mam wrażenie, że owoc Ceasara jest trochę przesadzony, tak każdym gazem być. I żeby go wysadzić, to by trzeba było go wziąć z perfidnego zaskoczenia. Wejście Brązowobrodego zacne.
Ktoś zauważył, że Vergo ma przyklejoną łyżeczkę do twarzy?
Facet z cygarem może być Kaido albo Shilliew, on się by raczej takimi rzeczami u Czarnobrodego zajmował. Pekoms, Tamago, Kid, może Hawkins, chociaż po kształcie twarzy mi to bardziej na jakąś kobietę wygląda, ale to chyba efekt przyciemnienia.
Ten arc to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Naprawdę, to co Oda poczynia w każdym rozdziale prowadzi do ogromnej eksplozji. Odliczanie już się rozpoczęło.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2012 15:55 przez LaTherionDe666.)
10.07.2012 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Kid jest faworytem wśród Supernovas. Jeśli Law miał 440mln przez 17 miesięcy (albo ileś, wydaje mi się, że Law dołączył do CC 7 miesięcy temu, a nie wiadomo ile ma status Shichibukai), to Kid spokojnie może sięgnąć ~700mln (skoro Ace miał 550...). Jest on bardzo podobny do Doflamingo oraz jak Law zauważył, do Ceasara Big Grin (a raczej na odwrót). Nie rozumiem co do tego ma Pekoms i Tamago. Przecież Magnetyczny rozwalił 1 czy 2 statki Mamuśki - nie powinni być wrogami? Hm... I czy to na pewno jest Basil? Spójrzmy na obrazek przedstawiający SS po Time Skipie (do tej pory się sprawdzał):
Spoiler :
[Obrazek: Supernova_Timeskip.jpg]
Według mnie pasuje Wink

A, i jak widzimy - Chopper może się ruszać Wink

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2012 16:03 przez Devzan.)
10.07.2012 16:01
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 990
Ogólnie rzecz biorąc pierwszych ponad 10 stron mnie średnio interesowało, gdyż widok tych gigantycznych dzieciaków lecących na cukierki wkurza mnie niemalże tak bardzo, jak widok Shirahoshi na Fisher Island. Poza tym, w chwili obecnej wolałbym jednak nieco więcej szermierczego trio widzieć, niż Nami i Usoppa. W każdym bądź razie stało się z nimi to, czego się spodziewałem ;P i pewnie przez dłuższy czas już ich nie zobaczymy ;P. Jedyny plus pierwszych stron to to, że CC wyjaśnił nam, jak pozbył się Luffyego i jego ekipy. Nie będę ukrywał, że zaskoczyło mnie to trochę, gdyż w życiu bym się nie spodziewał, że on to hmmm... tak delikatnie mógł załatwić ;P. Myślałem, że jakąś gazową mieszankę wybuchową im przygotował, a tu okazało się, że odciął im jedynie tlen ;P. Jednakże nie ma co ukrywać, że był to chyba najskuteczniejszy z wszystkich możliwych sposobów. Wejście Brązowobrodego... no cóż, niczego nowego nie wniosło. Wszedł, powiedział jaki bydlak z Ceasara i równie szybko zszedł...
Na szczęście znowu doszedłem do ostatnich stron ! Crown, Ty wariacie ;P ! Widać, że z Marynarką już nie trzyma i ciekawy pokaz dla szerszej, niezbyt pokojowej publiki przygotował ;P. Widać, dobry pomysł na przyszłość miał, ciekawe ile za taką broń mógłby otrzymać *_* !? Jeśli zadziała oczywiście, w co wątpie ;P, bo Słomkowi czuwają ;P.
W każdym bądź razie zaskoczył mnie widok publiki ;P. Kid, ludzie Big Mom, z tego, co mówią ponoć Hawkins, no i ... właśnie, kim jest ten koleś z cygarem ? Ktoś z Marynarki ? A może... Kaidou ;P ?
W każdym bądź razie towarzystwo to zapowiada, że Punk Hazard się w rzeź zamieni ;P. Nie wiem, czemu, ale wydaje mi się, że jak Big Mom i Kid zobaczą Luffyego to od razu w tamtą stronę popłyną ;P ... a to oznacza, że może się szykować ogromna rozróba od razu na początku Nowego Świata xD ! Kid i Luffy, którzy mają na pieńku z Big Mom... Law, który chce sprzątnąć jednego z Younkou... no nie ma opcji xD ! Punk Hazard się kończy i mamy walkę 5 supernovas (Kid, Law, Luffy, Zoro, Killer) z Big Mom xD !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2012 16:29 przez Kyouchika.)
10.07.2012 16:07
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Nie wiadomo czy Killer jest z Kidem. Była teoria, że oni walczyli i to właśnie Killer zrobił te blizny i pozbawił Magnetycznego ręki. A źródłem był ten obrazek, że niby tam tylko kapitani są pokazani.

Zauważcie, że sceneria typa z cygarem a Kida jest identyczna. Może są obok siebie?

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2012 16:13 przez Devzan.)
10.07.2012 16:13
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Hmmm... no w sumie wyjaśniałoby to fakt, dlaczego tam Zoro nie ma.

Propo tej scenerii ;P. Ja bym się raczej do wersji Murgrabii skłonił - oglądają to na ekranie, a tam raczej wszyscy ten sam obraz mają ;P. Z resztą zobacz co u piratów Big Mom jest - też to samo, tyle że pod innym kątem ;P.
10.07.2012 16:23
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,264
Odnośnie okładki: jak bum cyk cyk o Caribou. Widać go jak tam w oddali goni syrenki, widoczne są jego charakterystyczne rękawy.
Co do rozdziału: fajnie, że Brązowobrody się pojawił, polubiłem tego gościa. A Ceasar Clown koksem jest i myślę, że w tym wypadku kluczem do jego pokonania będzie nie siła, a sposób, inteligencja i podstęp.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
10.07.2012 16:27
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Cytat:Propo tej scenerii ;P. Ja bym się raczej do wersji Murgrabii skłonił - oglądają to na ekranie, a tam raczej wszyscy ten sam obraz mają ;P. Z resztą zobacz co u piratów Big Mom jest - też to samo, tyle że pod innym kątem ;P.

Racja. Myślałem, że te lodowe góry to jest teren za drzwiami pomieszczenia w których jest Kid itp., a to ekran.

sweet sweet lemonade
10.07.2012 17:16
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Okay, tłumaczenie poszło.
Tym razem bez nowych nazw, więc może będzie dobrze XD

Zgadzam się z wersją o Caribou, cieszy mnie nawet chwilowy powrót Kidda... czy tylko ja zauważyłam, że Luffy i Smoker paplają sobie w najlepsze w klatce? XD Best chums XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
10.07.2012 18:44
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Nie, nie tylko Ty ;P. No, ale się nie oszukujmy... Luffy zawsze taki był, więc to raczej nic dziwnego ;P. Poza tym on wie, że Zoro na wolności (no dobra... niech będzie, że Sanji też... no i Kinemon!), więc niedługo wolni i tak będą ;P
10.07.2012 19:25

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama