Aktualny czas: 12.12.2017, 10:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 677
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 677
12.08.2012 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
RE: Rozdział 677
Caribou dostaje od Jinbe'a. Niezły widok.
Eustass ma ładną protezę. Czyżby Oda-sensei czytał FMA i się zainspirował? Ale ogólnie zacnie wygląda Kid po timeskipie, trzeba przyznać. No i mamy dokładnie pokazaną pozycję Killera w załodze. Notabene wygląda na to, że Kid sobie znalazł całkiem ładną siedzibę. W tle widać taką ładną wieżę, jak w zamku. Apoo i Hawkins też ciekawi. Nic się nie zmienili. Kid dalej jest cholerykiem, Apoo lubi go denerwować, a Hawkins wciąż zaszczyca otoczenie swym stoickim spokojem. A Killer wszystkich uspokaja. Coś myślę, że im to przymierze nie za bardzo wyjdzie. Luffy się z Lawem jakoś jeszcze dogadują. Oni w ogóle - poza tym nawet jeszcze nie zaczęli rozmawiać o tym przymierzu(Hawkins i Apoo wyglądali na zaskoczonych po tym, co powiedział Killer), więc jeszcze nie wiadomo czy do niego dojdzie.
Law jest zaprawdę mistrzem planowania. Dopuszcza wszystkie możliwości i dlatego wszystko idzie tak dobrze. Ktoś wpadł na to, że Law mógł zrobić coś takiego? Genialne rozwiązanie.
Tashigi krzycząca na Smokera. Cudo. Power-up Sanjiego(w Nami) był ciekawy, ale nieśmieszny, jak dla mnie. Brązowobrody~~! Ty żyjesz! Cały czas wierzyłam, że żyjesz!
I wreszcie wszyscy w komplecie. A w następnym rozdziale "Ej, a gdzie Chopper?".
Świetny rozdział. Nie wyjaśnił najważniejszych zagadek z poprzedniego(kartka, jabłuszko), ale to chyba nawet lepiej.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2012 16:55 przez LaTherionDe666.)
12.08.2012 12:39
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Przetłumaczone~! Teraz "tylko" edycja i upload XD
Nie wiem, kto się tym zajmie, chyba wszyscy zainteresowani są na CC.

Okay, ja tylko jedno - tak fajnego uśmiechu jak ten u Luffy'ego jak wbił ze Smokerem i Lawem z powrotem do środka nie widziałam już dawno Big Grin

[Obrazek: 66HHUfX.png]
13.08.2012 18:09
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Hmmm... tak mnie teraz wpadło do głowy. Na drugiej stronie, na panelu obok Smokera. Tajemniczy cień. Na APforums bardzo dużo osób twierdzi, że to Moria... Mi się zdaje, że to coś, co wygląda jak elfie ucho, to wcale nie jest ucho, tylko ołówek. Mówi też o Ceasarze bardzo swobodnie, na "ty". Tak kojarząc fakty...może to Vegapunk?

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
13.08.2012 20:41
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Wiesz, z dala to każdy o Czarku może mówić jak chce, nie zauważyłam, żeby taki Kid poświęcił mu choć myśl (jakby w momencie, w którym zobaczył tam Luffy'ego, uznał, że Caesar już jest trupem XD).
Ponadto Vegapunk raczej byłby zaciekawiony (zaniepokojony? nie znamy go w sumie jeszcze) Smileyem. Co go obchodzą jakieś jednostki? Jest naukowcem.

14.08.2012 08:09
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Właśnie, nie znamy go jeszcze, więc skąd mielibyśmy wiedzieć, czy go by jednostki przypadkiem nie zainteresowały. Dla przykładu z jednej strony interesuje się Smileyem, sobie notuje tym swoim ołóweczkiem, a z drugiej zastanawia się skąd Czaruś, którego całkiem dobrze zna, wytrzasnął takie znane jednostki.
Chociaż Vegapunk równie dobrze może być każdym z tych tajemniczych cieni(albo nie...). Oni też mogą być wszystkimi... Nie mogę się doczekać, jak na Nowym Świecie zaczną się pojawiać nowi bohaterowie i będziemy się ich doszukiwać wśród tych cieni... Oda nam niezłą zabawę w zgadywanie serwuję, nie ma co.
Znając Kida to mógł tak pomyśleć, widząc punkhazardową mieszankę wybuchochą.

14.08.2012 15:18
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144
Rozdział super. W końcu zaczyna się sieczka, nie mogę się już doczekać następnego rozdziału. Fajny był kadr z Kidem i końcowy uśmieszek Luffiego. Chciałbym, żeby Czarek padł równie szybko jak Hody.

[Obrazek: sygnia2.jpg]
Zoro podczas walki Luffiego z Arlongiem
15.08.2012 08:18
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Jedna rzecz mi nie podpasowała, ale to jest grzech wielu serii, niestety.
To całe "przewidziałem to" Lawa. Brakuje tylko Czarka do kompletu z "przewidziałem, że on to mógł przewidzieć!". Nie znoszę tego zagrania.
Samo tłumaczenie jest już lamerskie. Znaczy - serio? Jak niby mógł przewidzieć, że jak coś się nie powiedzie, to go w ogóle z tym połączą? a może udałoby mu się wyłgać. I wtedy co? O tym, że Słomki się pojawią nie wiedział i wiedzieć nie miał skąd. Więc skąd pomysł, że nie tylko jego zwiążą?
A co, gdyby Vergo ich zwyczajnie kajdankami spiął, albo siatką nakrył?
Jakim cudem przewidział, skąd Czarek/Vergo weźmie łańcuchy, żeby ich skuć? "Podrzuciłem kilka zwykłych", no proszę ja was. A gdyby zwykłym łańcuchem związano Luffy'ego? Z miejsca narobiłby rabanu na pół okolicy, uradowany, że łańcuchy na niego nie działają.

15.08.2012 09:21
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Tak. Też nie lubię czegoś takiego, jak jest takie aż do przesady.
To było baaardzo dziwne, choć niektóre rzeczy da się wyjaśnić. Law spędził tam kilka miesięcy, więc trochę Czarka poznał. Więc mógł założyć, że ten zwiąże ich akurat łańcuchami, że go połączy z tajemniczy wypadkami(Czarek mu w końcu niezbyt ufał) i że nie przewidzi tego, że on przewidział. A jak byłoby inaczej, to by wtedy musiał zacząć kombinować. Sam powiedział, że nie spodziewał się Vergo. Miał właściwie duże szczęście, że nie związali ich kajdankami i siecią. A może wiedział, na przykład, że Czarek nie ma takich rzeczy, a z Vergo też im się fuksło.
Nie wiem, co go naszło, że nie będzie sam związany. Musiało mu się naprawdę nudzić na tym PH, że tak sobie wymyślał różne scenariusze. Co do tego, że akurat jego, a nie Luffy'ego tym związano, to też mu się poszczęściło. Mógł mieć plan awaryjny zawsze, a co go będzie ujawniał, skoro wszystko poszło po jego myśli? Law chyba bardzo wierzy w swoje szczęście i zdolność do kombinowania w nagłych sytuacjach. I dobrze.
Wniosek: Law to kombinator i mistrz planowania. Z niezwykłym fuksem.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.08.2012 14:40 przez LaTherionDe666.)
15.08.2012 14:39
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
rozdział super, Kid to kozak ! mi się jedynie nie podobało do smokera "nie zabijemy cię ale ciii nie mów nikomu że Flaming jest kanciarzem bo będzie miał problemy i go wywalą z Schichubkai
15.08.2012 15:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama