Aktualny czas: 15.08.2018, 10:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 678
Autor Wiadomość
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 678
Nowy chap, jak na razie z dość kiepskim tłumaczeniem mangapanda.
http://www.mangapanda.com/one-piece/678
Wypowiem się później...

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.08.2012 16:42 przez LaTherionDe666.)
22.08.2012 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Rozdział 678
Przejściówka, ale spoko.

Smoker vs Vergo incomingggggggggg. Nie mogę się doczekać.
Luffy pomimo rad Zora nadal rżnie głupa swoimi śmiesznymi technikami xD Gomu Gomu no UFO Big Grin

Fajnie, że teraz akcja w laboratorium będzie. Lekki powiew świeżości Smile Założe się, że słomki rozwalą je w trzy dupy i będą dalej uciekać przed gazem.
22.08.2012 17:00
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No taka przejściówka, ale jedna z najlepszychBig Grin Luffy z tym swoim UFO znów się wydurnia jak kiedyśBig Grin
No teraz czekać aż nadejdzie walkaBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
22.08.2012 17:31
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Caribou ma pecha do beczek - coraz bardziej podoba mi się ta historyjka okładkowa.
A pozostałości po Smileyu są naprawdę intrygujące. Ciekawi mnie, czy są fioletowe, tak jak on sam. Brązowobrody wreszcie dostał trochę sławy na którą zasłużył - czy mi się zdaje, czy on się rumieni?
Trafikowi chyba przestaje się podobać jego nowy pseudonim. Wygląda na zirytowanego. Ciekawe, czy kiedyś Luffy się nauczy jak wymawiać jego imię... Usopp i jego duma z Sanjiego mnie rozwaliły.
O, czyli 2-3 godziny i żegnamy się z Punk Hazard. Osobiście przewiduję jeszcze jakieś 15 rozdziałów z tą wyspą...mam wrażenie, że już mamy moment kulminacyjny i akcja zaczyna się rozwiązywać.
Ta podwójna strona była epicka. Naprawdę świetny rozkład kadrów...Ach, Kinemon i te jego lisie oczy!
Vergo vs. Smoker będzie genialną walką, mam nadzieję, że Smoker wygra, jednak chcę by Vergo zwiał. Chce zobaczyć jak Doflamingo porzuca go tak Disco albo Bellamiego. Poza tym chciałabym kolejne przedmioty na jego brodzie! Ceasar vs. Luffy... Słomek po prostu znajdzie na niego sposób, tak jak na Crocusia albo Enela. Czarek też nie jest jakimś wojownikiem. On jest szalonym naukowcem. Gum-gumowe Ufo mi się podobało.
Czyli od przyszłego tygodnia zaczyna się akcja...mam wrażenie, że o sojuszu Hawkins-Apo-Kid do końca PH nic nie dostaniemy.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
22.08.2012 20:55
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Law w ogóle chyba nie przepada za załogą Luffiego. Od początku byli dla niego zbędnym balastem i zawsze jak mówi o współpracy, to tylko on i Luffy, a nie on i słomiani. Ciekaw jestem jaki to ma związek z jego załogą? Stracił ich i mu ciężko, czy faktycznie się z nimi rozstał, bo mu zawadzali? Jeśli to drugie to możliwe, że Law w końcu przegnie pałe i zrobi coś słomkom, albo ich nie uratuje w jakiejś sytuacji, ewentualnie postawi ultimatum Luffiemu, coś tam, albo jego załoga etc.

A jak Luffy pokona CC?

"nawet nie będę wstrzymywał oddechu tylko go skopie i porwe" Big Grin
22.08.2012 21:04
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Przyjrzyjmy się relacjom Lawa z jego załogą... na tyle, na ile nam je pokazano, były takie trochę chłodne, przynajmniej w porównaniu do relacji Słomków czy Kida z Killerem. Law miał też niezbyt dobry wzór kapitana w Doflamingu. Law służył u Doflaminga już jakieś 15 lat temu(bo zna Vergo), czyli możliwe, że jako dziecię jeszcze. Luffy w podobnym czasie poznał Shanksa. Porównajmy sobie relacje Shanksa i załogi z załogą Słomków. Dla Lawa takie relacje kapitan-załoganci to może być w sumie coś nowego. Cholera go właściwie wie.... Chociaż patrząc też na jego charakter, to nie dziwię się, że go Słomiani irytują. Ale! On ich w pewnym momencie doceni. Szczerze, to od początku tego jakże dziwnego przymierza mam wrażenie, że przebywanie z Luffym zrobi Traffiemu rewolucję w głowie. Właściwie, to rzeczą, której nie mogę się najbardziej doczekać w tym arcu, są chwile po zbiegnięciu z Punk Hazard... to będzie dobre. Law dostanie szału.
Nie chciałabym, żeby załoga Law nie żyła. Bepo, Shachi, Penguin, Jean Bart i bezimienna reszta...No właśnie! Tamci to nawet imion nie dostali! Tylko na jednym kadrze było ich właściwie widać! Żal mi by ich było, szczerze powiedziawszy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.08.2012 22:11 przez LaTherionDe666.)
22.08.2012 22:11
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
dla mnie najlepszą sceną był obrazek o kuzynie Jerego xD a chap, taki spoko własnie przejściowy, nic konkretnego ale też nie jest jakimś przeciąganiem, czekamy na za tydzien
22.08.2012 22:59
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Zoro jako starszy brat. Nie mam więcej pytań, Zoro martwiący sie o Luffy'ego to jedna z najbardziej uroczych scen, jakie widziałam w tej serii XD
Zawsze to było "pokonali go? ale żyje? ee, to nic się nie stało, zaraz im odda...", a od czasu TB jakby mu się troszkę świat przewartościował. Cute <3

No i "jasne, będę poważny, przysięgam... gomu gomu no ufooo~!" XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
23.08.2012 16:38
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
15 chapkow chyba ktos tu zapomnial o obowiazkowych w OP retrospekcjach, a ostatnimi czasy przypada ich minimum po dwie na kazdy arc, wiec podejrzewam retrospekcje lawa i kinemona :-)

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
23.08.2012 17:20
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Lawa jest więcej niż pewna (choćby po to, żeby wyjaśnić, czemu się oddzielił od własnej załogi), ale nie jestem pewna co do Kinemona XD Jego historia wydaje się dość prosta, nie wiem, co tu można jeszcze dodać XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
23.08.2012 17:31

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama