Aktualny czas: 19.12.2018, 16:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 679
Autor Wiadomość
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 679
Mamy już nowy rozdział.
http://www.mangareader.net/one-piece/679/3

O, Coribou powraca. Pewnie mu się dostanie.
Broda Vergo i łyżka. Najpiękniejszy romans świata. Czarek i jego spostrzegawczość... a już miałam nadzieję na atak z zaskoczenia, ale tak też jest nawet dobrze. Monet chyba zauważyła Choppera. Nabieram co do niej coraz więcej podejrzeń...
Czarek to naprawdę równa, świetnie zbudowana, okrutna szuja. Co mu się stało w przeszłości...?
Vergo chyba naprawdę jest idiotą. Nie ogarnia nawet własnej osoby. Ktoś zauważył, że Law zamienił się miejscem z rozwalonym czymś skrzyniopodobnym. Oszczędza nogi, leń śmierdzący. Smok jest naprawdę ciekawy...
Brązowobrody i nasi szermierze świetnie wyglądali, jak wskakiwali w bramę. Poświęceni żołnierzy z G-5, to oddanie dla drużyny. To chyba najbardziej zgrana baza, pewnie przez to, że są wyrzutkami.
Tak ogólnie - rozdział niezły. Pcha akcję do przodu, Vergo wyrusza do walki, nasi protagoniści biegną, Chopper biegnie, wszyscy biegną. Za tydzień bitka już będzie na pewno.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2012 20:01 przez LaTherionDe666.)
29.08.2012 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
RE: Rozdział 679
Rozdział nawet fajnyBig Grin Choć to taka kolejna przejściówka, więc szału nie ma.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
29.08.2012 16:00
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
W końcu coś na co długo czekałam Big Grin

Tashigi i Zoro skrzyżowali miecze choper3 Na krótko i bez morderczych intencji ale Zoro jakby ucieszył się na wieść, że została ona kapitanem.

Sam rozdział całkiem przyjemny w odbiorze. Dużo biegają. Smok zaskarbił sobie sympatię Nami. Czyżby się wkradał w łaski załogi? Wink

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
29.08.2012 21:10
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
Fakt, kolejna przejściówka, mnie w sumie zanudził, dwa fajne momenty to spotkanie Zoro z Tashigi-chan i poświęcenie członków G-5 : Kciuki uniesione do góry cos wpsaniałego, oddanie za ukochana Tashiguś xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
29.08.2012 21:48
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
jak wy możecie nie widzieć że to Monet podrzuciła kartkę Tonemu ! Big Grin fajny rozdział, akcja idzie do przodu i uwielbiane przeze mnie mini mapki powracaja ! oh ah jak ja je lubie eh,
29.08.2012 21:59
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No po tym spojrzeniu Monet też myślę, że to ona podrzuciła tą kartkę. No motywy ze skrzyżowaniem mieczy Zoro i Tashigi oraz poświęcenie G5 z tymi rękami w górze było świetnym motywemBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
29.08.2012 22:12
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Nie mogę już słuchać ludzi, którzy bez naparzania się nie widzą nic ciekawego w mandze... naprawdę ale męczy mnie to zwłaszcza, że nikt nie zwrócił uwagi na poprawę kreski, większą ilość stron niż zwykle i wartką akcję która nie spowalnia nawet na kadr i choć to Kishimoto w tym tygodniu rozgniótł system swym rozdziałem Naruciaka, to OP definitywnie zajął drugie miejsce... Oj tak, to wydanie Jumpa było niezwykle mocarne ...

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
30.08.2012 15:58
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Też nie mogę tego słuchać. Gdyby cała manga składała się wyłącznie z akcji, była by tak naprawdę nic nie warta. Manga, nie zapominajmy, jest wydawana i w tomach i w Shonen Jumpie. Kiedy czeka się co tydzień na nowy rozdział, to rzeczywiście brak akcji może denerwować. Ale w tomie, gdzie dostaje się około 10 rozdziałów, zwolnienia i przyśpieszenia akcji są konieczne. Tak samo jak Wyspa Ryboludzi mogła trochę nudzić przy czytaniu z tygodnia na tydzień, tak, gdy czytasz ją całą na raz jest naprawdę świetna. Albo dla przykładu retrospekcja o Calgarze i Norlandzie. Podobno była nudna, gdy była wydawana w Jumpie, ale ja czytając "hurtowo" byłam zachwycona, i na pewno nie tylko ja. Chociaż, może dlatego, że nie czytam mang dla naparzania się. Kto wie.
Taka jest po prostu sztuka tworzenia mangi, podobnie także jest w książkach, ale na trochę innej zasadzie. A naprawdę trudno jest zrobić tak, by i z tygodnia na tydzień i z tomiku na tomik wszystko w czytelniku drżało na myśl o kolejnym rozdziale. A Oda i tak to nieźle w obu przypadkach czyni. Ja osobiście cieszę się, że teraz jest takie zwolnienie. Od połowy maja nie mogłam się za nic innego zabrać, bo myśli me wypełniały teoriami o OP, czułam wewnętrzną pustkę, a potem w nocy śnił mi się Doflamingo i uczył mnie jeździć na nartach(zaczęłam czytać OP mniej więcej wtedy, kiedy w Jumpie ukazywały się pierwsze rozdziały po timeskipi'e, czyli dość nie dawno, i akcje punkhazardowskie są tak naprawdę w czytaniu na bieżąco pierwszymi moimi takimi emocjonującymi akcjami - następnym razem nie będzie już pewnie tak źle).

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
30.08.2012 16:41
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144
Cytat:Nie mogę już słuchać ludzi, którzy bez naparzania się nie widzą nic ciekawego w mandze... naprawdę ale męczy mnie to zwłaszcza, że nikt nie zwrócił uwagi na poprawę kreski, większą ilość stron niż zwykle i wartką akcję która nie spowalnia nawet na kadr i choć to Kishimoto w tym tygodniu rozgniótł system swym rozdziałem Naruciaka, to OP definitywnie zajął drugie miejsce... Oj tak, to wydanie Jumpa było niezwykle mocarne ...
Ja zwróciłem uwagę na poprawę kreski, ponieważ jeszcze parę rozdziałów temu robiła się szpetna. Teraz jest całkiem dobra, tylko Smoker wydaje mi się taki nie bardzo. Rozdział całkiem fajny. Akcja z uratowaniem Tashigi i uniesione do góry kciuki - wypas. Tego typu sceny są jakby wizytówką One Piece'a. Po za tym klimatyczne skrzyżowanie mieczy, i całkiem interesująca postawa Monet.

[Obrazek: sygnia2.jpg]
Zoro podczas walki Luffiego z Arlongiem
31.08.2012 17:52
Iskierka91 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Niedawno się zarejestrowałam, więc i ja coś dodam od siebie Smile
Kreska faktycznie się poprawiła i przyciąga uwagę.
Praktycznie na każdej stronie dopatrywałam się szczegółów i z zadziwieniem myślałam 'kurcze, Oda to jest po prostu mistrz, też bym tak chciała' Big Grin
Więc to już był jeden plus tego czapa, bo przynajmniej ja mam tak, że kiedy czytam to dość szybko przechodzę od strony do strony Tongue
Najbardziej rozwalił mnie Vergo z tym swoim: 'Hm? Dziwne, nie mogę znaleźć mojego miecza'
M: 'Może to dlatego, że nie jesteś szermierzem?'
V: 'A, fakt, nie jestem.'
Powaliło mnie to po prostu xD
Jego powolność i błyskotliwość... hehehe
Luffy też dał czadu ze swoim 'Nie lubię Cię! Co z Ciebie w ogóle za byk?!!' ^^

I chociaż, jakoś nie pamiętam/nie dostrzegłam, żeby Monet podrzuciła Chopperowi kartkę, to jej spojrzenie w tym chapie było jednoznaczne. Jeszcze się okaże, że popiera Słomianych i jest wielkim ukrytym sprzymierzeńcem Big Grin

A i ja np. byłam teraz kilka czapów w tył więc jak je dziś nadrobiłam to akcja tym bardziej się wydaje szybka i dynamiczna Smile
Btw. fanką jestem od jakiegoś stycznia/lutego i mangę też czytam od timeskip'u Smile Z trudem przyszło mi się zabrać za OP, jakoś mnie kreska odrzucała, ale teraz myślę sobie 'ale głupia byłam' Big Grin
I pozdrawiam wszystkich 'OnePiece'owców' Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2012 23:32 przez Iskierka91.)
31.08.2012 23:31

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama