Aktualny czas: 12.12.2018, 17:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 680
Autor Wiadomość
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,336
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 680
http://www.mangareader.net/one-piece/680/4
Poczęstujcie się nowym rozdziałem.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
05.09.2012 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
RE: Rozdział 680
No tak ostatnie strony w Naruto i w OP zaskakująBig Grin
Rozdział wystrzelony. To wejście Vergo i wkroczenie potem Sanjiego boskieBig Grin
To może być ciekawa walka 2 tytanówBig Grin Albo wcześniej jak trójka szermierzy wsiadła na Brązowo brodego. Ich tłumaczenie i tak dalej. No i niestety Smoker minął się ze swoim celem.
A końcówka rozwalaBig Grin Szok CC i potem cios Luffiego. Już nie będzie się z nim cackaćBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
05.09.2012 15:43
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
fajny chapterek, wreszcie oda daje sie wykazać słomianym i wystawia im prawdziwie wymagajacych przeciwników, mam nadzieje na wyrównany pojedynek , Sanji wygrać nie powinien ale powaznie zranić/opóznić Vergo jak najbardziej.
Cały czas mam nadzieje że Oda pokaze coś z stricte medycznych umiejętnosci chopera, jakis fajny wykładzik na temat odtrutek czy reniferka moździerzem przygotowującego antidotum, wykorzystującego ziólka z wyspy dzikusów....

no i luffy dowalający Czarkowi, mam nadzieje ze luffciak dokopie mu błyskawicznie, Ceasar nie powinien być dokokszony zbytnio , to tylko naukowiec

:P
05.09.2012 15:58
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
No i zaskakuje mnie pozytywnie ostatnio, że obszerniejsze te rozdziałyBig Grin

05.09.2012 16:06
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja uważam, że jeśli Sanji przegra to będzie to beznadziejne... powinien wygrać lub walczyć do pojawienia się Smokera. Także mam nadzieję, że Luffiemu nie zajmie długo walka z CC. Najlepsze było jednak jak Sanji wyczuł łzy Tashigi, normalnie mnie to rozwaliło Wink

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.09.2012 17:22 przez fuszioms.)
05.09.2012 17:22
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
Sanji przegra, Vergo jest wrogiem Smokera i z nim będzię się lał, niestety Oda bywa przewidywalny. Chap świetny, dla malkontentów walka, następny chap będzie jeszcze lepszy.
05.09.2012 23:13
daras060 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
Dla mnie walka Sanjiego z Vergo to jest dobra okazja aby pokazac w koncu efekty 2-letniego treningu, oby Oda tak walsnie myslal..

Ps. ale to Bleach dzisiaj rzadziBig Grin
06.09.2012 00:06
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,135
Sanji nie musi przegrać, mogą się jakoś po drodze wymienić przeciwnikami (tak było ostatnio na Fishman Island chyba (; ) ale jak dla mnie mógłby pokonać Vergo. A Smokerowi znajdziemy kogoś innego.

[Obrazek: h3sygn.png]
06.09.2012 11:13
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,713
Bambusowy Demon, cóż za przydomek. Ale ja mam tu zaległości, chyba jednak tak zostanie. Za dużo się działo, by się bawić w zbiorczy komentarz Tongue

Błotniak drogi po obiciu mu pyska i schwytaniu przez Jimbe już sobie pewnie nadzieje robił, widząc braciszka, ale nie ma tak łatwo. Ryboludowi się na zabawę w berka zebrało. Ciekawa w sumie jestem ile jeszcze odcinków tej historii przed nami.

Moje ulubione ostatnimi czasy trio szermiercze oszczędza nóżki zmachane tym nieustannym bieganiem i sobie korzysta z krokodylej karocy, ku niezadowoleniu przewoźnika. Pełen luz w tej załodze. Świetny kadr z Zoro na drugiej stronie ^^ Lubię takie. Im dalej w las, tym cieplej się robi, choć Robin i tak znajdzie jakieś dziwne, negatywne aspekty sytuacji, które nadejść mogą. Ciekawa jestem, cóż kapitan od niej chciał. Usopp z kolei rozgaszcza się na Brązowobrodym niemal jak u siebie w domu. Nie dość, że taksówkę z niego mają, to jeszcze wieszak na płaszcze sobie robi Tongue Zgrzani tym ciągłym uciekaniem, głodni, choć Kinemonowi na tak trywialne rzeczy samurajska duma nie pozwala, kroczą dzielnie dalej w głąb laboratorium.

Trochę bliżej drzwi z kolej G-5 się coś tyłków ruszyć nie chce. Tashigi żałuje tych, co zostali po drugiej stronie, a jej podkomendni próbują podnieść ją na duchu misją niemal świat ratującą od zguby. Urocza smoczyna zaś przestała być hamowana przez prochy, więc zaczyna szaleć. Marynarze to dla niej nic. Jest zwinna, szybka i zęby ma niczego sobie. Ale i instynkt samozachowawczy, bo gdy tylko wyczuła Vergo, to się jej zaraz na ucieczkę zebrało. Żołnierzom nie. Oni jeszcze z błędu niewyprowadzeni i pojawienie się swego dowódcy uznali już niemal za oznakę pewnego zwycięstwa. I widać jak skończyli. Ten Vergo jest zupełnie inny od tego, którego znają i chyba nawet podziwiają. Ma ich gdzieś i dziurawi aż miło. Nawet Tashigi, która zna prawdę i próbuje coś zdziałać, nieźle się oberwało. Co mi się podoba, to to, że przy przeprowadzce Smoker miał większy bagaż niż jego prawa ręka ^^ A to ponoć kobiety za wiele ze sobą zabierają Tongue Tashigi padła, ze łzami wzywa swego dowódcę, ale on zajęty. Za to pojawia się Sanji Big Grin Czuły na kobiece łzy jak nikt inny, się nie patyczkuje, tylko od razu oprawcę z buta ognistym kopniakiem traktuje. Przynajmniej się panu vice w końcu łyżeczka od brody odczepiła Tongue

Caesarowi zależy widać bardzo na eksperymencie skoro dla jego dobra nawet Vergo chce zagazować. Świetna ostatnia strona Big Grin Luffy gania po laboratorium, aż mu się pod nogami pali, dosłownie i jeszcze ma żal do Smokera, że ten sobie lata. Ich rozmowa przed wejściem i próba złapania oddechu przez Słomka utwierdza mnie w przekonaniu, iż uwielbiam ten duet ^^ Ding dong, my tu obić parę mord przyszli. Na nieszczęście jest do obicia tylko jedna, ale dawaj! Luffy nie zamierza się patyczkować. Co teraz zrobi Dymek? Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.09.2012 18:40 przez Murgrabia.)
07.09.2012 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Mnie zastanawia nagłe zniknięcie Law'a. Chyba, że coś przeoczyłem:/

07.09.2012 14:59

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama