Aktualny czas: 10.12.2018, 20:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 682
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,713
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 682
Za tydzień brak rozdziału, a tym czasem - Mastermind + Mangastream

Biedny Błotniak, nie ciekawa czeka go perspektywa XD

Chyba wszystko idzie po myśli Lawa. SAD przed nim, a uroczy uśmiech na jego twarzy. Tymczasem drzwi oddzielające przejście od dalszej części budynku już się zamknęły, zaś G-5 lamentuje za Sanjim. Jak widać niepotrzebnie. Vergo zaś bierze się za raportowanie nieciekawej sytuacji, która zdaje się być na wyspie. Pióropusznik chyba się jednak niezbyt tym przejmuje. Ma własne niedogodności w swoim raju. Zabić go chcą, choć on sobie niewiele z tego robi i gawędzi wesoło dalej. Dziwna zgraja w ogóle tam z nim zebrana jest. Niedoszła zabójczyni dalej próbuje, choć teraz to już w siebie mierzy, jak innych kule jej nie powstrzymują. Joker zaś ostrzega Monet i CC przed Luffym i jego haki. Zamierza też wysłać jakieś posiłki.

Krokodyla bryczka zaś podąża dalej w głąb laboratorium. U Zoro pełen luz, smok pali co popadnie. Brook się złości, Nami posyła pioruny, Usopp też nie chce być gorszy. Nawet Robin się przyłącza. Gdy smok wydaje się być unieruchomiony, wkraczają lodowo-ogniści szermierze. Chyba pora pożegnać się ze smoczyną. A nieco wyżej od poskramiaczy dzikich bestii inna dzika bestia usiłuje poskromić niegrzeczne dzieciaki. I chyba mamy Momonosuke. Czyżby moje przypuszczenia sprzed paru stron się sprawdziły? XD

PS. Wszelkie błędy w treści spowodowane są nieczytaniem przeze mnie rozdziału XD

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2012 16:28 przez Murgrabia.)
19.09.2012 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
golbat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74
RE: Rozdział 682
Człowiek liczy na jakieś wyjaśnienia a dostaje tylko więcej pytań. W tym tygodniu było tego za dużo nawet jak na OP. Biorąc pod uwagę skalę umieralności w tej mandze bawi mnie kiedy 'schwarz charactery' mówią cokolwiek o zabijaniu. Vergo z tygodnia na tydzień wkurza mnie coraz bardziej, a z tym lataniem po labolatorium to już przegiął. Ale chapter jak najbardziej dobry, szczególnie kadry z Donflamingiem.
19.09.2012 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
Trochę zirytował mnie ten rozdział, nic ciekawego poza rozmową z doflamingo, zero wyjaśnień, i dużo dziwnych sytuacjii.

Nigdzie nie widziałem żeby miało nie być rozdziału za tydzień? Skąd ta wiadomośc??

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2012 13:59 przez fuszioms.)
19.09.2012 13:52
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,713
Ze spoilerów. Chyba, że się tam machnęli.
edit: MS też piszą o przerwie.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2012 16:30 przez Murgrabia.)
19.09.2012 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No rozdziałek fajnyBig Grin Ale pytań więcej:/

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
19.09.2012 15:54
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Jakież monstrualne kotły i rur moc! Law przeraża mnie coraz bardziej...Szczególnie ten błysk w jego oczach.
Czy to ptak? Czy to może jest samolot? Nein, toż to Vergo! Czyli Geppou chyba zna, bo się odbijał.
Ichi, ni, sunshine, yon, DOFLAMINGO~~ Chata Dofla, tak jak sobie wyobrażałam - kobiety, wino i śpiew broni palnej o poranku! O, a ta pani ma ostrzę zamiast łapy. Steampunkowy strzelec mi się podoba. Duży gruby facet w stroju kąpielowym, dziewczynka co sobie dobre rzeczy zajada, stary dziad i podejrzana baba grają w karty. I tak sobie ustalają - zabić naszego Lawa, nie zabić... ZABIĆ! A Verguś kamery nie kupił. Nie będzie potem miała zgraja co oglądać na urodzinach Flaminga w przyszłym roku. Nie spodziewałam się w ogóle Doflaminga tak szybko ujrzeć. Ale jak już go zobaczyłam - wytrzymam nawet te dwa tygodnie!
Biedny Momonosuke. Jest smokiem i został pobity przez ojca i jego nowych koleżków, będących tego nieświadomych. A Chopper chyba przenosi dziatwę siłą.
Ogólnie było ciekawie...tylko znowuż żadnych odpowiedzi, tylko więcej pytań...

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
19.09.2012 15:56
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Z tego co wiem to była samica więc nie koniecznie został zabityTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
19.09.2012 16:59
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ten smok przecież przyleciał z nimi z zewnątrz, a momonosuke poszedł do "secret room" czy jak to tam się nazywało.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
19.09.2012 17:22
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144
Czy nikt nie zauważył że Nami parodiowała NarutoBig Grin?

[Obrazek: sygnia2.jpg]
Zoro podczas walki Luffiego z Arlongiem
19.09.2012 21:52
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Steampunkowy gościu to Sabo. Nie, ale serio. Naprawdę kocham fandomowy żart z posądzaniem wszystkich o bycie Sabo, ale ta teoria do mnie przemawia niczym smak czekolady o poranku.
Gogle, kapelusz, zamaskowany, siedzi w płaszczu kiedy inni się moczą w basenie albo latają z gołymi tyłkami. Kształt twarzy podobny, obok oczu widać jakieś zszycie, może to kawałek twarzy jest z blizną. Noszenie maski i płaszcza też można wytłumaczyć zasłanianiem okropnych blizn, w końcu można się domyślić, że jeśli Sabo przeżył, to w stanie był tragicznym. Do tego steampunkowy styl... taki hołd dla tego, w jakim miejscu się wychował. A co by robił u Doflaminga. Cóż, w końcu minęło 12 lat... Może być szpiegiem rewolucjonistów, mogło mu się poprzestawiać w głowie, miał amnezję etc. Teoretyzować można w nieskończoność. W ogóle po tym rozdziale można sobie nieźle poteoretyzować - naprawdę lubię takie rozdziały.
Chociaż wolałabym, żeby teoria się nie sprawdziła. Wiecie, przeglądanie dyskusji na np. apforums nie byłoby takie fajne bez sabowania >.>

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2012 22:28 przez LaTherionDe666.)
22.09.2012 22:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama