Aktualny czas: 16.08.2018, 06:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 686
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 686
Biscuit Room’s Snow woman

Smacznego Smile

Błotniak uratowany! A już prawie garnki zeń wypalili Wink

Zoro walczy z Monet, a niezdolny do ruchu Chopper denerwuje się z powodu uciekających z pokoju dzieciaków. Mocha twardo nie chce im oddać cukierków, więc ucieka gdzie może, one zaś za nią. Przy okazji nachodzą ją wspomnienia pierwszych dni na PH. Jak widać po wzroście, należy ona do pierwszej grupy "leczonych" dzieci. Caesar nie miał w życiu łatwo, stracił syna przez tą straszną chorobę, ale nie pozwoli już by jakiekolwiek inne dziecko przez nią umarło ani by inni rodzice cierpieli jak on *chlip* O, przy okazji poznajemy imiona innych gigant-dzieciaków Smile Monet zaś robiła za przedszkolankę Tongue Nami z Chopperem i Robin chcą pobiec za dziećmi, jednak Monet ma co do nich inne plany, które jednak niweczy Zoro. Nami sobie też jednak poradzić potrafi. Podoba mi się wzrok Monet ^^ Grupka ucieka, zaś harpia zamiast walczyć z szermierzem woli sobie za drzwi porobić. I za potworka Big Grin Czymże jednak on jest dla Robin, a jakieś tam śnieżne drzwi dla Zoro? Biegniemy dalej. Szermierz sobie walczy, a tymczasem do Biscuit Room wpada Sanji wraz z G-5. Pogadali sobie uroczo, pozachwycali się urodą Monet, jednak z niej prawdziwa Yuki-onna i straszną stronę też ma, oj straszną ^^ Ale nie martwcie się mendy marynarskie, wasza Tashigunia tu jest i tyłki wam uratuje. Powysyłać ich za dzieciakami, bo pani kapitan tutaj potrzebna. Będzie duet szermierczy Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2012 09:56 przez Murgrabia.)
24.10.2012 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
RE: Rozdział 686
Rozdział świetnyBig Grin Chopper, który zgubił czapkę z rogamiTongue Oraz Sanji dyrygujący G5Tongue Miałem nadzieję tylko, że Zoro odbędzie sam swoją walkę i pokaże wiele swoich umiejętności po TS, bo jak dotąd prawie nic nie pokazałSad Nawet on nie jest zadowolony z duetuTongue No nic trza czekać znów tydzieńSad

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
24.10.2012 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
dzięki za opis bo nie przeczytałem, fajny chapek, Monet zaczyna kozaczyć, wpada Tashigi żeby rozpierduche zrobić, zabawny Sanji hah, coś za dużo mi tych Logii jak na jeden arc, od dawna się spodziewałem logii śniegu i ją dostałem, Monet to kozak ciekawe czy ktoś ją przygarnie do drużyny czy odłączy się od Jokera i zostanie wolnym strzelcem, może. Wiadomo jak się skonczy ta walka, Tashigi razem z Zorro na współę skopią dupsko Monet
24.10.2012 12:37
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
zauważyliscie że we wspomnienach monet jest "calkowitym "człowiekiem?? teoria ze Czrek produkuje sztuczne owoce jest coraz bardziej prawdopodobna, stworzył logie śniegu ale efektem ubocznym jest czesciowa przemiana w ptaka

:P
24.10.2012 13:33
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,130
Addar a nie wydaje Ci się bardziej prawdopodobne to, że Law jej przyszył skrzydła i nóżki (tak jak innym dziwadłom na wyspie, m.in. Brązowobrodemu) niż to że posiadanie skrzydeł na stałe jest skutkiem ubocznym spożycia Logii śniegu? (; Wydaje mi się, że już kilka razy była mowa na ten temat, że to sprawka Lawa i chyba wcześniej już widzieliśmy ją we wspomnieniach bez skrzydełek.

[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2012 22:18 przez Chlor.)
24.10.2012 17:33
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
głupia teoria z tym ptakiem i logią. Tak sobię myślę że byłoby ciekawie, jakby np czarek ubił monet jej owoc by się zregenerował i zostałby zjedzony prze hmmm, Nami bo śnieg to tak trochę pogoda : p
byłby jakiś zwrot akcji w mandze przynajmniej
24.10.2012 19:15
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
(24.10.2012 13:33 )addar napisał(a):  zauważyliscie że we wspomnienach monet jest "calkowitym "człowiekiem?? teoria ze Czrek produkuje sztuczne owoce jest coraz bardziej prawdopodobna, stworzył logie śniegu ale efektem ubocznym jest czesciowa przemiana w ptaka

Bez sensu. To tak jakby skutkiem ubocznym owocu Gomu-Gomu było to, że Luffy strzela magmą.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
24.10.2012 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Myślę jak większość, bo we wspomnieniu Lawa gdy pierwszy raz spotkał się z Czarkiem to Monet była jeszcze normalna.

24.10.2012 21:58
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Czy tylko ja mam takie dziwne wrażenie, że Zoro nie rozwalił Monet bo... jednak nie zna Haki? Natomiast jego wściekła i zaskoczona mina była spowodowana nie tym, że będzie musiał walczyć razem z Tashigi tylko raczej, że ona potrafi ciąć logie, a on nie... ;P. Taka dziwna teoria ale kto wie. Cały czas mi się wydaje, że Monet ma skrzydła i nogi od Lawa... ale skoro potrafi zmieniać swój wygląd (w tą szkaradę chociażby) dzięki mocy owocu to co z nogami i rękoma? Może utrzymuje je w stanie skrzydeł cały czas?
Cieszy mnie to, że wreszcie zaczęło się coś dziać poza samym uciekaniem/gonieniem w poprzednich rozdziałach (oczywiście poza paroma ciekawszymi momentami). Największy plus rozdział otrzymuje ode mnie za G5 pod wezwaniem czarnonogiego Sanjiego, które robi wszystko co on im przykaże Big Grin.
24.10.2012 22:44
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Zoro na pewno umie haki. Sam Luffy to powiedział, ze jest jedną z tych osób, które mogą walczyć z Czarkiem. Smuci mnie tylko to, że Tashigi pokazała swoje haki, a Zoro nie. On powinien mieć mocniejsze haki.

24.10.2012 23:02

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama