Aktualny czas: 27.05.2018, 11:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 687
Autor Wiadomość
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
Rozdział 687
http://www.mangareader.net/one-piece/687

Hahaha, Zoro i Tashigi kłócą się jak stare dobre małżeństwo. Rozdział rozbawił mnie do łez. Tongue

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.10.2012 19:36 przez Krandar.)
30.10.2012 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,677
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Rozdział 687
W pierwszym poście wolałbym zobaczyć link do rozdziału, niż spoilery...

[Obrazek: giphy.gif]
30.10.2012 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Ten sam argument kurde... nie przeczytałem rozdziału a już wiem co w nim jest dzięki wielkie stary, może na przyszłość nie zakładaj takich tematów bo nie potrafisz ....

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
30.10.2012 12:43
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
Hmm to jest dział o najnowszych rozdziałach, czy może coś przegapiłem? Jest nawet coś takiego napisane, że tematy w tym dziale MOGĄ zawierać spoilery. Nie rozumiem w takim razie waszego oburzenia.

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.10.2012 12:55 przez Krandar.)
30.10.2012 12:53
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Koleś zasadziłeś spoiler na temat całego chapka na samym początku postu a link dałeś na sam koniec, jak mam nie być na ciebie wściekły skoro zdradziłeś mi całą fabułę tego rozdziału nim zdążyłem go przeczytać? Użyj mózgu do jasnej cholery, przyjrzyj się jak inni zakładają tematy, tutaj nie chodzi o wyścig kto pierwszy dorzuci rozdział, tylko o to aby jak najszybciej dać fanom OP info że nowiutki rozdział ich ulubionej mangi już jest i znajdą go pod tym i tym linkiem. Pod linkiem sobie już komentuj na spokojnie własne przeżycia z rozdziału, czaisz czy nie bardzo o co biega? Wkurzyłeś mnie nie miłosiernie, bo cały tydzień czekania poszedł w pizdu dzięki temu jednemu zdaniu które powiedziało mi wszystko. weź to na miłość boską zedytuj zanim komuś jeszcze popsujesz radochę z czytania

30.10.2012 18:21
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
szogun juz sie tak nie złośćTongue , chapter superowy, zoro pokazał jaki z niego badass. Część moich pzrewidywań sprzed tygodnia sie sprawdziwiła, choć oda pozytywnie mnie zaskoczył pozwalając szermierzowi ciąc, zorro nikogo tym nie skrzywdził a i tak pokazał kto tu jest najsilniejszy, swietnie rozegranie...hejo hejo czy moc haki zorrro jest tak wielka że az paralizuje oponenta?, troszku podobne w działaniu do królewskiej haki tyle ze ofiary nie mdleją a paralizuje je starch," sugoi" Smile

:P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.10.2012 19:03 przez addar.)
30.10.2012 19:02
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
No podoba mi się ten Zoro kreowany przez Odę jako typowy badassBig Grin No i pokazano po raz pierwszy po TS, że Zoro jest silny. Takie chapki jak ten czy poprzedni są świetneBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
30.10.2012 19:31
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,051
Poziom ostrzeżeń: 15%
Pomijając spoiler, który mi niewiele popsuł bo czytałem na innej stronie, chapterek wyjemegawkosmos... Tongue Scena cięcia Zoro była genialna zwłaszcza moment napiecia przed "przewróceniem kartki". Wreszcie po części dowiadujemy sie o sile naszego kochanego szermieża, lecz teraz tylko czekac na użycie haki i pożądną walkę Wink Podsumowując: bez zbędnego biadolenia, mocno, ostro i na temat. Dziękuję Wink

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
30.10.2012 20:21
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
spoilerem był fakt że Monet pada już w tym rozdziale, relacje zoro i tashigi gucio mnie obchodzą, czytałem ten rozdzial z mniejszymi emocjami bo wiedzialem czego się na sam koniec mam spodziewać tyle mam ci do powiedzenia

31.10.2012 00:29
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,624
Poziom ostrzeżeń: 0%
Caribou to menda Tongue Zostawia brata, który mimo bliskiego spotkania z Krakenem i kiepskiej sytuacji pod wodą, płynął po niego na wyspę, gonił za Jimbe, walczył o to, by brat nie stał się garnkiem wypalonym przez sadystycznego pana Przesadnego... A ten go tak po prostu z uśmiechem na ustach zostawia... O, to włosy Coribou jednak żyją? Big Grin Ciekawa jestem, czy teraz zobaczymy do kogo Błotniak popłynie by zdać raport o Posejdonie? ^^

Inne mendy, te żołnierzami Marynarki się mieniące, mają lekki żal do Sanjiego, że im tyłków nie bronił, gdy Yukioona chciała zmieść ich istnienie z powierzchni ziemi. Mają tupet, pirata o ratunek przed kobietą prosić Big Grin Podoba mi się kadr, w którym kuk mówi im, że wybrałby śmierć niż uderzenie kobiety. Może jego filozofia go w pewien sposób osłabia, ale podoba mi się to, że jest jej ciągle wierny i nic tego nie zmieni. I święto! Sanji chwali Zoro Big Grin I to z uśmiechem na ustach Big Grin

W Biscuits Room natomiast słowna walka pomiędzy szermierzami. Zoro obecność Tashigi się nie podoba, pani kapitan zaś nie ma zamiaru się nigdzie wybierać. Dodatkowo wydaje się jej, że rozgryzła mechogłowego Tongue Jej mina przy tym jest świetna Big Grin Swoją drogą fajne są te krótkie retrosy jeszcze z East Blue. To było tak dawno temu, a widać, że Tashigi dalej ma mu za złe tamtą niedokończoną walkę. - Kpisz ze mnie, kobieto? - Tak. - no to walcz sobie sama, a ja sobie posiedzę pod ścianą i pooglądam. Zoro w sumie ma rację. Nikt mu Monet zabijać nie kazał. Miał ją tylko przytrzymać coby Nami i reszta mogła spokojnie udać się w pościg za dzieciarnią. I też to zrobił. Zatrzymał ją. No ale skoro Tashigi chce się bić, to proszę bardzo, tylko by się zajęła wrogiem w takim razie, a nie pouczaniem Słomianego. Podobają mi się te śnieżne formy Monet Big Grin - Zimny z ciebie drań. - I to mówi śnieżna baba. Big Grin No nic. Tashigi się jednak tylko wymądrzać lubi, ale do walki to ona gotowa nie jest. I nie mówię tu koniecznie o jej sile i umiejętnościach. Choć ugryziona dać do końca się nie chce. Zoro jest straszny Big Grin Gadajcie sobie co tam chcecie, a ja będę ciął i ranił co mi się podoba. Monet z przerażenia ruszyć się nawet nie może i mamy piękny kadr, w którym mamy dwie Yukioony, a raczej jedną przepołowioną przez tego, który kobiety niby nie zrani Big Grin Otoczenie też nieco ucierpiało. Tashiguś wyjść ze zdumienia nie może, a harpia coś się nie może pozbierać. Strach bywa gorszą bronią niżeli sama fizyczna siła. Po dumaniach co to ze Słomianymi się przez dwa lata działo jakby od niechcenia pani kapitan wykańcza Monet. I dalej z pretensjami do Zoro. Za to doczekała się od niego pochwały, ale niezbyt ją ona ucieszyła. Dobry rozdział, uśmiałam się przy nim Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
31.10.2012 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama