Aktualny czas: 26.06.2019, 12:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 689
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Rozdział 689
Ta armia powstała tylko z takiego powodu, że potencjału na różne zoany jest W CIUL i jeszcze troche. Oda pewnie chciałby zamieścić jak najwięcej zwierzaków z OP, a ze jest tego w cholere, to aż tylu postaci nie poświęci tym owocom, więc stworzy armie randomów z takimi owocami. Na 100% nie będzie sztucznych paramecii czy logii
24.11.2012 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
te podwójne zoany to po prostu głupi pomysł i kombinowanie na siłę co mi się nie podoba i dla mnie to jest pieprzenie 3 po 3 i nie przyjmuje do wiadomości
25.11.2012 02:52
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,900
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ale zauważcie, że na razie takie przypadki miały styczność z Doflamingo - Bepo, bo Law pracował dla niego. Mógł być tam razem z Bepo, albo zabrał kilka sztuk. Pekoms - Big Mom.

W ogóle załogi Flaminga i Big Mom są już takie przesłodzone...

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
25.11.2012 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Niby gdzie masz przesłodzoną załogę dofla o_O?
25.11.2012 11:10
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
(23.11.2012 01:45 )DarkFalcon napisał(a):  e) mamy 3 zwierzokształtne postacie, których pochodzenie nie zostało wytłumaczone - są to Bepo z załogi Trafalgara Law (czy powinnam to odmieniać po polsku), Pekoms z załogi Big Mom, oraz nieznany z imienia kotogłwy z załogi Basila Hawkinsa. Czy mogą to być użytkownicy sztucznych owoców, może jakeś nieznana rasa albo poprostu dziwnie wyglądający ludzie (jak Shoujio i Masira)?
-jeżeli Pecoms jest użytkownikiem fałszywego owocu to czy ma dzwie umiejętności?
-Bepo był "zainteresowny" samicami niedźwiedzi na Amazon Lilly, normalnie Zoan nie powinien mieć pociągu do gatunku, w który się zamienia, wieć jeżeli Bepo jest użytkownikiem sztucznego owocu, to może jest niedźwiedziem używającym hito hito no mi.

Odnośnie Bepo, to jednak myślę, że teza z hito hito no mi jest fałszywa. O ile się nie mylę to w sbs zostało ujawnione, że ta sama moc nie może istnieć dwa razy w tym samym czasie. Czyli istnienie Choppera obala tę tezę.
Oda pewnie wymyślił to na poczekaniu, ale co potwierdzi Oda staje się prawdą.
Póki Oda nic w tej sprawie nie powie, to możemy się tylko domyślać.
26.11.2012 22:53
DarkFalcon Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 114
Poziom ostrzeżeń: 0%
(26.11.2012 22:53 )Sabo napisał(a):  Odnośnie Bepo, to jednak myślę, że teza z hito hito no mi jest fałszywa. O ile się nie mylę to w sbs zostało ujawnione, że ta sama moc nie może istnieć dwa razy w tym samym czasie. Czyli istnienie Choppera obala tę tezę.
Oda pewnie wymyślił to na poczekaniu, ale co potwierdzi Oda staje się prawdą.
Póki Oda nic w tej sprawie nie powie, to możemy się tylko domyślać.
oczywiście, że istnieje tylko jeden owoc danego typu w danym czasie, ale chodzi oczywiście o naturalne owoce, ale co z owocami sztucznymi? Nie doprecyzowałam tego w tym punkcie, ale właśnie o ten sztuczny mi chodziło. Oczywiście nauwa się pytanie po co ktoś miał by taki owoc tworzyć, ale tu rodzi się pytanie, czy twóry owoców ma w ogóle kontrolę nad tym jaki typ owocu stworzy, w końcu proces tworzenia owoców może przypominać bardziej alchemię niż systematyczną naukę, a i nauka przecież jest w świecie One Piece tworzona na bardzo artystycznej licencji.
W zasadzie nie popieram tej tezy - brak silnych argumentów za - tylko tak sobie dywaguję.
Właściwie żadna z przedstawionych przezemnie hipotez nie posiada dowodów które podniosły by ją do rangi teorii. Natomiast przy obecnym stanie wiedzy trudno je również obalić. Ponieważ wszystkie informacje jakiej do tej pory uzyskaliśmy dotyczą funkcjonowania naturalnych diabelskich owoców, a nie tych sztucznych. Założenie, że jedne i drugie działają na tej samej zasadzie może być oczywiście prawdziwe, ale puki co jest nieuprawomocnione. Puki co łączy je nazwa, a jak wiadomo podobna nazwa może przysługiwać przedmiotom o różnych właściwościach.
Siłą rzeczy aby uprawomocnić jakąkolwiek teorię musimy poczekać.

moje konto na devie, również fan arty z one piece
mój tumblog (narazie prawie nic tam nie ma)
26.11.2012 23:22
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
Każda teoria jest prawdziwa, póki ktoś nie da dowodu na jej nieprawdziwość.

Może Bepo to po prostu gadający niedźwiadek.

Sztuczne owoce jakoś do mnie nie przemawiają...
Czy pociągają one za sobą te same konsekwencje? Czy można stworzyć kompletnie nowe owoce? Może nawet łączyć wiele zdolności w jednym?
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź ze strony Ody. Co on znowu wymyślił...
26.11.2012 23:55
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
wam się chyba naprawdę nudzi, takie teorię zaczynacie z czapki wykręcać.
27.11.2012 02:37

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama