Aktualny czas: 17.08.2017, 03:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Rozdział 693
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,088
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 693
Please Die (MR) i Die for me (MS)

Okładka Jumpa:
Spoiler :
[Obrazek: 244qky0.jpg]
I kolorowa strona:
Spoiler :
[Obrazek: fasi9x.jpg]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2012 18:03 przez Murgrabia.)
18.12.2012 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
RE: Rozdział 693
Kurcze Franky to jakiś kapitan AmerykaTongue Teraz widać dopiero jaką fajną ma moc Baby 5Big Grin Rozdział świetny tylko jakoś tak szybciej niż zwykle mi przeleciałSad

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
18.12.2012 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
fajny chapterek a załoga lawa na kolorowej wskazuje ze jeszcze ich zobaczymy Smile

:P
18.12.2012 17:04
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,562
Poziom ostrzeżeń: 15%
Średnio mi się podobął ten chapter, dużo zbędnego gadania, jakiś rzycisk mający rozwalić wszystko... CC odzyskał świadomośc (bleh) i ma serducho smokiego)). Myślałem, że Franky też coś więcej pokaże Tongue

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
18.12.2012 19:19
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Właśnie coś sobie uświadomiłem, ale zaspoileruję by nie psuć zabawy innym.
Spoiler :
Zastanawiało mnie jakim cudem Czarek może mieć serce Smokera skoro ten je odzyskał. Aż przypomniałem sobie pierwsze spotkanie CC z LawemBig Grin Więc nie trudno przewidzieć, że w przyszłym chapku
Spoiler :
Monet nie zdąży wcisnąć przycisku, bo zostanie zabita przez CCTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2012 21:14 przez xav92.)
18.12.2012 21:12
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 902
Również coraz bardziej Baby 5 lubię xD. Ta jej moc naprawdę zacna jest i szkoda, że nie pokazano dłuższego urywka jej walki z Franky'm (się nie mogę doczekać, aż ten zacznie swoimi laserami walić ;P, bo raczej nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że ten wybuch mu większych szkód nie wyrządził xD ? ). W każdym bądź razie reszta odcinka to takie... no nie wiem, jak to nazwać, nie było tam niczego ciekawego. Luffy czekający na resztę nakama, zmartwychwstanie (tak, wiem, że ich nikt nie uśmiercił ;P) Ceasara i Monet, jakiś przycisk, no i cóż... tyle.
Chociaż muszę przyznać, że Twoje przewidywania w spoilerze są słuszne ;P. Sam bym na to nie wpadł, bo mnie pamięć tak z deka zawodzi xD.
No i okładka, jak miło znowu naszego misiaczka Bepo ujrzeć xD. Mam nadzieję, że niedługo zostanie przypieczętowany sojusz Lawa z Luffy'm i obie ekipy zasiądą do wspólnej biby xD.
18.12.2012 22:51
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Myślisz, że po tym co przeżył na PH Law nie zastanowi się głębiej nad sensem tego sojuszu? Tongue A to co pisze Xav jest bardzo prawdopodobne. Law w zamian za swoje serce dostał serce Monet. Wiemy, że po pokonaniu Smokera dał jakieś serce Caesarowi. Z jego przebiegłością nie zdziwiłoby mnie, gdyby zamienił serca i Monet dał CC a sobie wsadził Smokera. Jak dla mnie byłoby to dla niego bardziej użyteczne.

A kolorowa strona bardzo mi się podoba, ale też przez nią mam wrażenie, że poprzednia była wypadkiem przy pracy, bo dwie na trzy, które mieliśmy okazję oglądać przez ostatnie trzy tygodnie były naprawdę bardzo fajne, a i czasochłonne zapewne. Ta z zeszłego tygodnia ani nie miała tak fajnych kolorów, ani w sumie nie działo się nic ciekawego. Bardzo lubię kolorowe strony Ody i na taką ocenę zasłużył sobie tylko dlatego, bo te dwie są naprawdę świetne. Bez nich pewnie i druga by mi się bardziej spodobała, a tak...

18.12.2012 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 902
Grabia, skoro już o tym mówisz... to rzeczywiście, patrząc na to, jak Luffy trzyma się wszelkich planów Law może mieć od groma wątpliwości i ponownie przemyśleć swój poprzedni krok xD. Ale skoro wśród pozostałych Supernovas taki Kid się z Apoo dogadał (Tongue ?) (na Shabondy się napieprzali, tutaj na przywitanie też do tego samego to zmierzało xD), to może i Law przetrawi Luffy'ego xD. Z resztą powinien się tego spodziewać, po tym, co na Shabondy zobaczył xD.
18.12.2012 23:25
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Wiesz, ja szczerze liczę, że ten sojusz nam potowarzyszy jeszcze przez dłuższy czas. Im więcej Lawa tym dla mnie lepiej Tongue Apoo i Kid się zwyczajnie nie znoszą, a tutaj chodzi bardziej o to, że Luffy jest mocno nieprzewidywalny, planów się nie trzyma, działa emocjonalnie, przez co ustalone działania niekiedy wiszą na włosku, jak mogliśmy tu zauważyć, no i ponad sojusz cenniejsza dla niego jest jego własna załoga, wiec kolejny powód, by wcześniejsze wytyczne poszły się niekiedy paść. No i dłuższe przebywanie z tą załogą mogłoby odbić się na zdrowiu psychicznym doktorka Big Grin

18.12.2012 23:39
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,024
Niezmiernie bawi mnie kolorowa okładka, konkretnie zaś Akainu na niej. Piękny okaz taksówkarskiego wąsa Big Grin Admirał teraz każdego do domu odwozi czy jak?
A tak w ogóle, to skoro w prawym górnym rogu jest Big Mom, to całkiem prawdopodobnym jest, że po lewej jest Kaidou Tongue
Jeszcze jedno odnośnie tej okładki - przez chwilę cieszyłem się, że Franky znów ma dawną fryzurę, dopóki nie dostrzegłem, że przechodzi ona w to to coś.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2012 02:37 przez Szczery.)
19.12.2012 02:34
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama