Aktualny czas: 20.08.2017, 13:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Rozdział 697
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,568
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rozdział 697

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
30.01.2013 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
RE: Rozdział 697
Law to uber kozak, załatwił wszystkich na miękko, Kaidou to bestia, kto by się spodziewał, może on też ma jakiegoś hito hito no mi. Najlepszy był ślimak Lawa, wyglądał jak wybitnie skopcony : P

Edit: Orzi mi na fejsie sugeruje że Kaidou ma DF Hito Hito no Mi Model: Nigger. Osobiście odrzucam ale kto wie : P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.01.2013 14:25 przez jezmylord.)
30.01.2013 13:25
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Poziom ostrzeżeń: 0%
Super rozdziałBig Grin
Nie wiele się znów wydarzyło ale za to naprawdę konkretnie. Teraz tylko czekać znów tydzień:/

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
30.01.2013 14:52
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,088
Chcę ślimakofona na awatar Big Grin Będzie się liczyć jako spoiler? ;>

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
30.01.2013 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,536
Poziom ostrzeżeń: 20%
Raczej będzie Big Grin Poczekaj aż się Law pojawi w anime Tongue

No, a co do Pluszakowego Kapelusznika, to grubo się podziało Big Grin Szczerze myślałem, że wejście Doflaminga będzie inne, ale jest nieźle.

Nie rozumiem tylko jednego (pewnie przez lekkie problemy z angielskim Tongue) - dlaczego Don pyta o ciała Buffalo i Baby-5, skoro są one za den-den mushi?

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
30.01.2013 16:07
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,088
Na tej tratwie są tylko ich głowy, nie ma reszty i o tę resztę Pióropusznik się pyta.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
30.01.2013 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,479
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ale trzeba przyznać, że Doflamingo jednak imponuje. 99% łanpisowych przeciwników wyrzuciłoby głowy nieudolnych podkomendnych do wody, a ten nie dość, że ich uspokaja ("nie wasza wina, chcieliście tylko wykonać moje polecenie"), to jeszcze chce odzyskać ich ciała. Niby nic, ale kto by się spodziewał Tongue

A co do Lawa... To jest dopiero mistrz machlojek, takiego manipulatora jeszcze świat OP nie widział. Plany choćby Crocodile'a przy Lawie wyglądają jak dziecięca zabawa. Może być ciekawie Big Grin

[Obrazek: Z6ihek4.png]
30.01.2013 17:57
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
No, ale jeśli Cesear jest ważniejszy niż status Shichibukai (który wiele pewnie ułatwia Tongue, chociaż strzelam, że Rząd był "zmuszony" do zaproponowania mu tego [np. przestanie wybijać wyspy Big Grin]), to oznacza, że ten status mu wcale nie jest taki potrzebny (czyli tamten nawias jest nie ważny Big Grin). W sumie taki SAD (zdradzą nam rozwinięcie tego?) to dobra sprawa.

Doflamingo chyba naprawdę potrzebuję te ważniejsze persony (Vergo, CC, Buffalo, Baby 5; nie to co Bellamy, chociaż wątpię by on był "prawdziwym" załogantem). Niby nie znamy odpowiedzi Doflamingo. I szczerze wolałbym, by odrzucił propozycję Lawa i rozpoczął z nim osobistą wojnę.

30.01.2013 18:03
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Law to jest ktoś, kogo Luffy potrzebuje, żeby zawładnąć światem - ktoś z głową na karku i drygiem do intryg. Pojawił się w dobrej chwili i pewnie nawet po pokonaniu Kaidou dalej się będzie włóczył w pobliżu Słomkowych, albo przynajmniej śledził gazety i po cichu im dopingował XD Luffy ma urok i charyzmę, Law już jest pod jego wpływem, tak łatwo się nie wywinie XD

Poza tym chapter dość nudny, no ale widać czasem tak trzeba. Marines zadeklarowali swoje uwielbienie do Słomkowych (well DUH... =='), dzieciaki wypływają jako pierwsze z wyspy (well DUH ==), a Law znowu o tym, że Doflamingo padnie bez Caesara (o czym było już kilka razy).
Że Doflamingo szanuje swoich podwładnych było już wcześniej - przed śmiercią Monet i po pokawałkowaniu Vergo. Czy choćby sam fakt, że latał wszędzie za Baby 5 i załatwiał kolejnych wyzyskujących ją amantów. Ludzie na Dresrosie też go lubią w sposób inny niż u poprzednich "antagonistów" - nie boją się go, a szanują i kochają.

Ciekawi mnie w sumie tylko decyzja Lawa - Doflamingo ma zrezygnować ze stołka Shichibukai.
Teraz Doflamingo ma trzy wyjścia:
- znaleźć przed świtem statek Słomków i wgnieść ich w morze
- podjąć się wojny z Kaidou
- zrezygnować ze stołka, utrzymując pokój z Kaidou, ale za to wrócić do żywota pirata
IMO najbardziej prawdopodobne są punkty 1 i 3. Nie wiem, czemu Law tak ryzykuje, skoro zna moce Doflamingo i wie, że ciężko z nim wygrać. A jeśli Doflamingo dojdzie do wniosku, że może jednak czas wrócić do pirackiego życia, to nie dość, że zyskają sobie potężnego wroga, to jeszcze nic tak naprawdę przez to nie uzyskają.
Bo zakładam, że głównym celem Lawa jest albo odcięcie Kaidou od źródła Smile i w ten sposób ograniczenie jego rozrastającej się armii, albo poszczucie tych dwóch na siebie, żeby mieć obu z głowy.
Ciekawi mnie, czy może chodzi mu jeszcze coś innego po głowie.

A z całego rozdziału Ślimakofon Lawa i czwarty panel na tej stronie: http://mangastream.com/read/one_piece/94448642/10 - dla nich warto go przeczytać. Reszta taka jakaś nijaka xD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
30.01.2013 20:50
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
A mnie się za to wydaje, że ta cała akcja z Kaido to też jakiś z etapów większego planu Lawa. Nie chciałbym, by to służyło tylko zajęciu jego miejsca. Przecież chyba Kaido nie jest najsłabszym yonkou.

Po tym arcu widzę Lawa jako takiego idealistę, który nie jest aż tak prymitywnym piratem, by chcieć skarbu czy władzy (ale niestety "łan pis nie zająć, nie ucieknie" obala moje "marzenia"), a ma jakiś głębszy cel Big Grin Takiej postaci mi brakuje. No, Doflamingo jeszcze jest na dobrej drodze. Bo w końcu cieszy się życiem, bez pośpiechu Tongue

30.01.2013 21:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama