Aktualny czas: 19.12.2018, 16:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 704
Autor Wiadomość
zyriusz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Rozdział 704
Pojawił się nowy rozdział: http://www.mangapanda.com/one-piece/704
Miłego Czytania Smile

[Obrazek: 2395368.png]
03.04.2013 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,704
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Rozdział 704
Bellamy'ego to się nie spodziewałem...

"Prawie naga statua skapcaniałego wojownika" też daje radę Big Grin

I jest również TRAP!

Rebecca wygląda jakby się z LoLa urwała. Wiecie - idzie do walki na śmierć i życie w bojowym bikini. Oda zdecydowanie za dużo gra w LoLa, wstrętny...

...końcówka mnie za to zmiażdżyła. Czyżby walka z piratem Czarnobrodego miała odbyć się... Ten tego... JUŻ?

Świetny chapter, mimo, że wiele się nie wydarzyło. Pojawiły się dwie niespodziewane postaci, a sama prezentacja wojowników była naprawdę zabawna.
03.04.2013 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
No chapter po prosu mega! Tyle się dzieje, uwielbiam za to czytać OP, czyta się i czyta, tak dużo rzeczy w jednym rozdziale Big Grin

Po pierwsze, Luffy w zbroi, mega ujęcie Big Grin Już widzę te setki fanartów i coloringów.

Pojawiło się wielu koksów, ale to pewnie lamerki skoro jednym z wymienionych nawet był Bellamy XD Nagroda 100mln pewnie ważniaka zgrywa.

Podobała mi się reakcja ludzi jak usłyszeli o Luffym, kurde niezłą renomę Słomiany ma na morzach Big Grin 8 metrów wysokości? hahahaha Big Grin

Z kolei ten laluś od razu mi nie przypasował, mam nadzieję, że ktoś go stłucze chociaż znając życie do finału dotrwa Bellamy, Luffy, Rebecca (hot laskaaaa)/Laluś (możliwe że pokona Rebeccę czy coś) no i ten od Czarnobrodego, który już przeszedł.

Bardzo mi się podobał chapter! Dzięki Oda!

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.04.2013 12:37 przez Wojtini.)
03.04.2013 12:35
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,704
Poziom ostrzeżeń: 10%
Czemu Bellamy, to półrandom. Prędzej bym na tego pięknisia stawiał
03.04.2013 12:46
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Zacny rozdział.Ciekawe kiedy Oda pokaże, co się dzieje z resztą załogi.
Rebecca ma warkocz niczym Helena w Ogniem i Mieczem Tongue

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
03.04.2013 12:49
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 396
Poziom ostrzeżeń: 0%
Bellamy na pewno nie dotrwa do finału, pewnie jest w grupie słomianego i dostanie od niego drugi raz tęgo po pysku Smile

[Obrazek: archer-1.png]
03.04.2013 12:58
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
Zgadzam się z przedmówcą Bellamy jest po to, by spotkać się z Luffym i chciec mu pokazać, że go pokona a tutaj lipa dostanie po raz drugi jeszcze gorzej Big Grin

Ogólnie rozdział fajny, prezentacja zawodników spoko, piękniś wydaje mi sie mimo wszystko silny nie wiem czemu. Cos czuję, że do załogi dołączy brązowa statua... Luffy od dawna chce taką mieć. Największe zaskoczenie i nalepsza strona rozdziału to ostatnia wszyscy wiedzą czemu Big Grin Będzie epicki pojedynek!

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
03.04.2013 13:14
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
ile nowych postaci, i jak fajnie zaprojektowanych. Luffy w zbroi miazdzy system, w ogóle ten arc chyba cały bedzie taki "łaciński", troche hiszpanii, troche włoch-rzymu, swietny klimat

:P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.04.2013 15:04 przez addar.)
03.04.2013 15:03
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
nie zapominajcie, że inni w timeskipie też mogli przykoksić i nie zdziwcie się jak tym razem luffy'emu by tak łatwo z bellamym nie poszło. chrystanie panie toć to Jezus ! ; o ciekawe co będzie, Luffy musi go upić jak pionka skoro z Czarnobrodym ma się lać w przyszłości, ta bikinigladiatorka, wydaje mi się niepokojąca, historia jakaś z flamingiem, taka urocza niewiasta, jak już widzicie w kimś kogoś kto ma dołączyć do słomków na czas nieokreślony/stały, widziałbym ją.
03.04.2013 15:28
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapter naprawdę wciągający.
Dowiedzieliśmy się paru ciekawostek. Między innymi zaskoczył mnie widok Bellamy'ego. Myślałem że Flamingo go zabił po tamtym incydencie z Luffym. Właśnie też jestem ciekaw czy będziemy mieli rundę drugą pojedynku Luffy vs Bellamy. Coś czuję że Słomiany i tak go zjedzie Tongue Rozbawiła mnie reakcja na samo wspomnienie imienia Luffy'ego. Ogólnie czuję że prędzej czy później ludzie i tak dowiedzą się kim on jest. Ciekaw jestem ich reakcji wtedy Big Grin Luffy ogólnie co by nie mówić zarąbiście w tej zbroi wyglądał i tym razem całkowicie podzielam zachwyt randomów xd Rebecca sexy w tej zbroi wyglądała Tongue No i kolejne zaskoczenie - człowiek od załogi Czarnobrodego. Widać jest tytułowany kapitanem pierwszej floty więc wygląda na to że załoga Czarnobrodego mocno się rozrosła i ma podobny system co załoga Białobrodego - ciekawe Big Grin

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
03.04.2013 15:33

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama