Aktualny czas: 17.08.2017, 03:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Rozdział 705
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,562
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rozdział 705

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
10.04.2013 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,478
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Rozdział 705
Fujitora to jednak Fujitora! Znaczy się ten ślepy dziadek, wszyscy którzy uważali że to jakiś dawny heros mogą się pocałować w łokieć! I admirał od razu, łohohoł.

Do tego nowa jednostka Cipher Pol oraz kolejny koks warty rozważenia (Bartolomeo). Dobry chap, pełen informacji.

I Momonosuke jest dupkiem.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
10.04.2013 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Sabo Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
A akurat skończyłam rozdział w języku chińskim przeglądać xD

Wiedziałam, że ten staruszek to...
Fujitora!

Ogólnie rozdział dobry, fajna scenka z Sanjim i tajemnicze dźwięki na statku. Uuuu! Ciekawe co to, czy też kto. Zabawa na statku jest taka słodka Smile.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2013 18:11 przez Sabo.)
10.04.2013 18:11
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
best. chapp. ever. CP0 uberkozaki, admirał, uberkozak z dobrym designem ! vice admirał który kozaczy, no żyć nie umierać !

nie zdziwię się, jak Jesus zostanie poskładany przez kogoś jak pikuś, kto się okaże jeszcze większym koksem od niego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2013 18:19 przez jezmylord.)
10.04.2013 18:19
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Wice admirał, który pod sam koniec chapka dostał tęgi wpierdziel :x

10.04.2013 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Świetny chapek Smile Fujitora nic nie widzi, Nami, Chopper to totalne głupki i dają się wyzyskiwac temu eee Momonosuke, jak go nie trawie Big Grin

Capman dostał w Tyłek aż bolało, a Bartolomeo (Diaz?) niezły się zapowiada! Cipher pol 0 wyglądają jak stado dziwaków ale cóż przyzwyczaiłem się już.

10.04.2013 18:24
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 902
Poziom ostrzeżeń: 0%
No to się dzieje xD. Już myślałem, że na Burgessie plejada koksów się skończy, a tu taka niespodziewanka xD. Jak zobaczyłem tego vice-admirała już myślałem, że wiem, kto zamknie ostatnią czwórkę turnieju, no ale pod koniec... jestem ciekaw tego Bartolomeo xD. Zastanawia mnie, jaką nagrodę może mieć i za jakie przewinienia, no i czy jakiś owoc posiada (chociaż skoro startuje w tym turnieju pewnie nie xD). Serio mnie zaintrygował, bo po "najgorszym pokoleniu" nie spodziewałem się już raczej jakichś rookies na ich poziomie ujrzeć ;P, a tutaj... kto wie, w każdym razie turniej zapowiada się coraz ciekawiej xD (o ile tego Bartolomeo nie zdyskwalifikują po odkryciu ciała vice-admirała xD). No, ale walka bloku B pewnie skończy się równie szybko, jak ta bloku A xD.
Kolejny plusik... w końcu odkryliśmy prawdziwą tożsamość ślepca xD. Widzę, że jedna z możliwości się sprawdziła i jest to admirał Fujitora xD. W sumie cieszy mnie ten fakt, bo już mam pewność, że i dla Zoro jakiś admirał do pokonania będzie Wink.
Do tego CP0... ciekawe, jak w porównaniu z CP9 się prezentują xD oraz Kinemon, który zaraz dowie się czegoś więcej o Kanjuro...
Podsumowując chapek świetny (zwiastuje coraz więcej emocji w tej sadze xD), no ale wstawki z Zoro, Sanji'm i załogą ze statku mi się niepotrzebne wydają, bo mi do reszty chapa kompletnie nie pasują... (tyle ważnych informacji, a w scenach wyżej wymienionej trójki nic ciekawego... no, chyba, że zaraz kogoś równie ciekawego jako gościa na statku zobaczymy xD)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2013 18:46 przez Kyouchika.)
10.04.2013 18:44
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
CP0 to inteligencja. Innymi słowy łby od planowania i knucia, mordopranie zostawiają numerkom 1-9.

Podoba mi się Fujitora. "Zanim zaczniemy liczyć wrogów, czy nie powinniśmy najpierw policzyć ludzi, których powinniśmy chronić?". Widać, że kolejny admirał z sercem po dobrej stronie się znalazł po rezygnacji Kuzana.

Sanji w końcu dostał trochę radości od życia. Należy mu się, może przy okazji skończy aż tak świrować Big Grin

Aha, i Momonosuke to dupek. Gnojek który wykorzystuje swój wiek i emowanie aby rozstawiać innych po kątach, a Ci z uśmiechem mu usługują. Powinien dostać w pysk.

10.04.2013 18:51
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Orzi spokojnie Big Grin A bartolomeo nie jest podane, że ma 67 000 000 Kyo?

Szczerze, gdyby Ceasar nie był wrednym charakterem to jego zachowanie pasuje do załogi, identycznie jak Usopp xd.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2013 18:54 przez fuszioms.)
10.04.2013 18:53
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 902
Poziom ostrzeżeń: 0%
fuszioms, a to nie jest przypadkiem cena jednego z członków jego załogi Wink ? (Bartolomeo Pirate Crew Advisor - ja to zrozumiałem, jako członek załogi Batrolomeo, doradca załogi xD). I zakładam, że ten gość dostał łomot od vice ;P
Z resztą masz niżej "The Missionary" Gambia - zakładam, że to jego przydomek i imię ;P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2013 18:57 przez Kyouchika.)
10.04.2013 18:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama