Aktualny czas: 21.10.2017, 16:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 706
Autor Wiadomość
zyriusz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Rozdział 706

[Obrazek: 2395368.png]
17.04.2013 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 854
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 706
Powiem szczerze dupy nie urywa Big Grin Liczyłem na coś więcej no chyba że jest jakieś znaczące info które mi umknęło przez mój angielski Big Grin
17.04.2013 14:52
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No rozdział przejściowy i nie wiele się wydarzyło w porównaniu z ostatnimi. Mam ochotę ujrzeć w końcu walkę bloku C. No i rozmowa Bellamy'ego z Luffym była dość ciekawaBig Grin Aczkolwiek szału nie ma.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
17.04.2013 14:57
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
Rozdział dobry. Trochę mniej treściwy od poprzedników, ale dobry.

[Obrazek: c2DKloo.png]
17.04.2013 14:58
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,825
Bartolomeo wygląda jak jakiś guziec bojowy... nie podoba mi się Tongue Ale skoro Oda wychodzi z założenia, że wszyscy mają go nie lubić, to może sama aparycja ma odrzucać xP

Bellamy zaimponował mi tym, że tak na luzaku i z uśmiechem przypomniał Luffy'emu swoje imię. Pamiętając jaki to był rozwrzeszczany pozer poprzednio jak się spotkali, spodziewałam się jakiegoś wkurzenia i krzyków typu "jak śmiesz nie pamiętać?!". Ogólnie zaskoczenie: udał się do Skypiea, sposób w jaki odp na pytanie czy nic im tam niezrobił (*o*), "Już nie będę się z Ciebie nabijać" do Luffiacza i to jak zawzięcie dąży by zyskać uznanie Dofla... No tak jak wcześniej uważałam go za słabego, zadufanego w sobie ciecia, to ta przemiana nie może pozostać niezauważona! Normalnie w ciągu jednego chapka love go, teraz to z niego taki dumny psychol, lubię *_*

Grupa Luffy'ego wydaje mi się tak skonstruowana, że jakiejś wybitnie wycieńczającej walki tam nie będzie - z Saiem może parę ciosów wymieni. Jeśli z kimś się zetrze na dłużej to chyba tylko z dziadziem.

Z grupy D jestem bardzo ciekawa necro - pewno wiele kadrów nie zostanie mu poświęcone, ale mocy nekromanty w OP nie pamiętam, a to taka fajna profesja xD W tej grupce, to Rebeccę obstawiam. No chyba, że w jakiś niesprawiedliwych okolicznościach zostanie pokonana, to Luffy wtedy znając życie postanowi, że "skopie mu dupsko" w jej imieniu..

Blok B - Guziec czy Hiena? Raczej to drugie Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
17.04.2013 15:04
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
Swoją drogą jeden koleś z bloku B wygląda jak dr Robotnik z Sonica.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
17.04.2013 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ano. Dagama podobny do Dr. Eggmana Big Grin

[Obrazek: c2DKloo.png]
17.04.2013 18:21
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
Liczyłam na więcej, ale jest ok. Rozdział wnosi informacje o zawodnikach... i tak pewnie nic nie zapamiętam. Bellamy wie z kim ma do czynienia, czekawe czy naprawdę jest silny czy polegnie przez Guźca. Równie dobrze obaj mogą przegrać, bo ktoś silniejszy w ich grupie jest. Choć ja jeszcze nikogo nie widzę. Nie mogę się doczekać Big Grin! Szkoda, że Oda nie wyjaśnił zdarzenia na statku, czekałam na to. I znowu czekać tydzień...
17.04.2013 18:33
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,473
Bellamy Big Grin Jak na Jayi lubiłam go głównie za to, że był przyczynkiem do świetnych scen Luffy'ego, tak tu daje się polubić sam dla siebie. Co też małe pranko i dwa lata z człowiekiem robią. Kto by przypuszczał 1) że go jeszcze zobaczymy w ogóle 2) że jego charakter zmieni się praktycznie o 180 stopni. Być może jako jedyny wie, kim naprawdę jest Lucy i zachowuje to dla siebie. Jego rozmowa ze Słomkiem, taka spokojna, bez tego pozerstwa wcześniejszego, wypadła bardzo fajnie. Słomki nie chciały, to się Flaming o złoty filar wzbogacił. Aż mu chyba pokibicuję w tym turnieju Smile Bartolomeo jest bee. Wygląda strasznie Smile Kanibal o wyglądzie bojowego guźca, jak to Okiren określiła i do tego wybitnie nielubiany. Szkoda mi trochę, że rozdział skończył się bez wyraźnego przytupu, jaki zwykle bywa. Czegoś mi tam zabrakło. Liczę, że grupę C dostaniemy jeszcze przed złotym tygodniem, chociaż powątpiewam w to nieco.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2013 11:14 przez Murgrabia.)
17.04.2013 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,882
Poziom ostrzeżeń: 15%
Bellamy prz4eciez Grabko byl od poczatku świetny mimo iż słaby xD Rozdział fajny ale wiadomo jak poprzednicy dupy nie urwał. Rozmowa Luffy'ego fajna, nie moge się doczekać odkrycia jego tożsamości no i kiedy zdejmie ten chełm i zbroje...

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
17.04.2013 20:52

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama