Aktualny czas: 17.10.2018, 10:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Uwaga, problem logowania/ rejestracji został już rozwiązany,
więc można już spokojnie aktywnie uczestniczyć w życiu forum:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 712
Autor Wiadomość
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
Rozdział 712
26.06.2013 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
RE: Rozdział 712
rozdział ciekawy, Violet - tak sikajcie za tym że się dołączy do SHP. Ciekawa jej umiejętność. Sanji skopany, Flaming jednym z Celestial Dragonów, that is just twisted. Fujitora też oszukany zostały więc może być walka każdy na każdego, następny chapp będzie gruby.
26.06.2013 12:40
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,126
Poziom ostrzeżeń: 15%
No cóż mimo wszystko spoiler mnie bardziej zaciekawił, sam rozdział jakoś mnie wkurzył i wcale nie powalił, niestety. Violet prosze nie dołączaj...

Nie spodziewam się żadnej walki pomiędzy Fujitorą a resztą, byłoby to bez sensu jak dla mnie. Co z tego, że Flaming oszukał światowy rząd? Jest Schibukai, wystawia na tacy Słomków Law'a itd. więc nie może zostać za to potępiony (do tego jego powiązanie z tenryuubito, co dla mnie jest kupą straszną...)

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2013 13:04 przez fuszioms.)
26.06.2013 12:56
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 890
Poziom ostrzeżeń: 0%
Lawa czeka ciężka potyczka, zostali wszyscy nieźle w balona zrobieni. Luffy szybko pozamiata w koloseum i uratuje Lawa Big Grin Druga opcja co do kapitana to po prostu ukradnie owoc w końcu jest piratem Big Grin Co mnie ciekawi bardziej to czy Zoro zdąży na statek i co z Frankiem bo żadnych info o nich nie ma. Ogólnie rozdział dupy nie urywa.
26.06.2013 13:10
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
A dla mnie chapter bardzo dobry.Pokazane zostało jak Sanji się dowiedział o kłamstwie Dofa, dostał parę butów na łeb, ale przynajmniej wyrwał jakąś laskę.Str 15 wymiata Doflamingo udaje głupiego a Fujitora?Ja pierdziele nie wiem jak wy ale ten gość dla mnie ocieka epickością (nawet samym staniem).

W końcu ruszyły walki na bloku C, mam nadzieję że Luffy się trochę pomęczy z paroma zawodnikami.

No i Dof Celestialem. Vergo wiedział co mówi że Law będzie zaskoczony.
26.06.2013 13:41
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Kurcze zaczyna się dziaćBig Grin Ciekawa perspektywa powiązania Dolfy ze Smokami. Teraz tyle się dziać zacznie, że nie wiem co bym chciał najpierwBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
26.06.2013 13:44
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,941
Spoko rozdział. Fajna nawet ta moc Violet, nie pogardziłabym. Tylko te wieloryby takie z *upy mocno xD Ale w załodze to jej nie chce, Rebeccę wolę Tongue

Fujitora tak po cichu przyjął info o wałku Dofli... mam wrażenie, że od momentu wyjawienia tej informacji, w jego głowie toczy się jakaś mocna batalia między osobistym poczuciem moralności, a lojalnością względem Marines. Bo jak Janek stwierdził - koleś po prostu ocieka epickością, sama postać jest tak narysowana, że to musi być mega inteligentny koleś do szpiku kości dobry. Na pewno zaczaił, że rząd zatańczył pod melodię Flaminga. Jedyny ratunek dla Lawa jaki widzę, to Fujitora idący za własnymi przekonaniami zamiast rozkazami skorumpowanego rządu (choć i to nie koniecznie uratuje Trafciowi dupeczkie).

Flaming Tenryuubito? Lololo, spodziewałam się jakiejś smutnej historyjki, a wyjdzie na to, że Dofla to po prostu panicz z najwyższej półki z pirackimi zapędami Tongue W sumie pasuje to do postaci xD

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.06.2013 14:15
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Było za mało o tenryuubito żeby to tak od razu skojarzyć (przynajmniej dla mnie), ale w sumie to wyjaśnia czemu Doflamingo mianował się królem. Na dobrą sprawę wszystko jasne.
Trochę dziwne, że Trafalgar tego nie wziął pod uwagę. Walka zapowiada się dość krótko, podejrzewam że Doflamingo wygra a Law będzie musiał rejterować wspomagany armią krasnali z Usoppem na czele.
Miło by było, gdyby jakoś do tej pory wybuchła fabryka, co trochę przyhamuje działania króla.

"Ty kłamco" - oh Law, jakiś Ty rozkosznie niewinny XD

Zdolność Violet fajna, ciekawa, ale jak już wspomniałam - Dressrosa wygląda na ekwiwalent Hiszpanii i będzie po prostu kolejnym miejscem, które Sanji będzie wspominał później z rozrzewnieniem.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
26.06.2013 14:25
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,126
Poziom ostrzeżeń: 15%
Co wy się tka podniecacie Fujitorą? Jak dla mnie spoko koles i tyle, nie porwał ani nie zachwycił. Porównajcie go do Flaminga czy Law'a albo Crocodile'a.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2013 14:29 przez fuszioms. Powód: Poprawiona ortografia)
26.06.2013 14:29
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,941
Gociak napisał(a):"Ty kłamco" - oh Law, jakiś Ty rozkosznie niewinny XD
TrÓ. Moje wyobrażenie Lawa jako ogarniętego, dojrzałego pirata ździebko legło w gruzach xD

fuszioms napisał(a):Co wy się tka podniecacie Fujitorą? Jak dla mnie spoko koles i tyle, nie porwał ani nie zachwycił. Porównajcie go do Flaminga czy Law'a albo Crocodile'a.
Porównałam. Flaming mnie jakoś nie jarał zbytnio jak dotąd (haters gonna hate HO!), Law jest fajowski, ale to dlatego, że jest fajny dupeczkien, a Croco jest epicki w zupełnie inny sposób.

FUJITORA! \o/

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.06.2013 14:47

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama