Aktualny czas: 15.08.2018, 13:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 713
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rozdział 713

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
03.07.2013 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 713
No dzieje się dziejeBig Grin Najzabawniejsza jest mina Ussopa w ostatnim kadrze. Albo mina Luffy'ego na ekranie jak u krakena gdy trzaskał piratów na placuTongue Teraz tylko czekać co się dalej wydarzy. No i nie wszystko idzie po myśli Dolfy.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
03.07.2013 11:42
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Najlepsze jest jak pojawia się Kinemon i przeprasza naszego Hopelessa xD Poza tym fajny kadr z walki Luffy'ego a do tego Kłamstwa Usoppa wprowadzą go w niezłe bagno xd tylko czekać aż wszyscy spotkają się na polu kwiatów Smile Wielka bitwa prawie że na polach pelenoru.

Nie powiem też, świetna scena jak Law, Doflamingo i ten dziadziuś jako jedyni pozostali na skrawku ubitej ziemi Big Grin Dzięki tym scenom moc law'a znowu mi się spodobała xD

03.07.2013 11:48
xesup Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Zobaczcie na 2 stronie cenę za Sanji'ego Tongue
03.07.2013 16:35
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
xesup przecie to fanart.

nie podoba mi się tłumaczenie jakie wychodzi "oh czarek jest poszukiwanym jak sam szatan naukowcem (który jest groźniejszy niż nie jeden pirat) ale to nic, olejemy go ponieważ flaming tak chce"
03.07.2013 16:49
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,934
Prześwietny chapter jak dla mnie. Fujitora miażdży! Kto to tam wykrzykiwał, że Issho nie jest kozacki tydzień temu? XP

Law póki co w całości na szczęście i tak jakoś mi się wydaje po tym rozdziale, że może to być całkiem wyrównane starcie. Chyba że dwie z trzech osób połącza siły - wtedy biada temu co został bez pary Tongue Nie bardzo rozumiem czemu w mniemaniu Lawa, stwierdzenie, że Słomiani nie są jego podwładnymi, miało mu pomóc zyskać na czasie, ale nie zmienia faktu, że szlachetnie z jego strony XP

Bardzo mi sie podobało przeplecenie rozmowy Franky'ego i Sanjy'ego z pokazaniem Luffy'ego na ekranie i nagłym pojawieniem się Kina. Jeden rozdział, a w sumie dowiedzieliśmy się po trochu o wszystkich prócz ekipy ze statku. No i scena z Usoppem pod koniec: MASA! Big Grin Piałam z zachwytu. Baaardzo liczę, że Usoland stanie na wysokości zadania i poprowadzi armię 8 tys. kurdupli przeciw Flamingowi xD

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.07.2013 00:42 przez okiren.)
03.07.2013 21:14
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Ja krzyczałem no i nie podnieca mnie Fujitora nadal Big Grin Sorki Okiren, nie jest to mój typ badassa, Kizaru nie pobije NIKT! Big Grin

03.07.2013 21:45
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Caesar nie ma jak uciec, Law wciąż ma jego serce - więc nawet jak uprosi sobie zdjęcie kajdanek, to wiele nie zrobi - Trafalgarowi nie pomoże, Jokerowi też nie (bo jeszcze mu życie miłe), to mu tylko zostało stać i się gapić jak to cielę.
Caribou mnie coraz bardziej wkurza.
Law chce zyskać na czasie - ciekawi mnie, po co, nawet pierwotny plan zakładał, że wszyscy w tym razie będą zajęci...

Usopp mnie... drażni. Jest sprytniejszy niż kiedyś i radzi sobie w walce bez odwoływania się do Sogekinga (cholerna szkoda, ale cóż, rozwój charakteru), ale wciąż jest koszmarnie, koszmarnie głupi i z uporem nie wyciąga wniosków, więc prócz samej walki zdaje się nie mieć doświadczenia absolutnie w niczym - nawet w kłamstwach.
Ale to może dlatego, że ostatnio tłumaczę to Sacrificing Arc, tam są ogarnięci kłamcy, może to mi zakrzywiło wizerunek...
Niemniej - mam nadzieję. Na East Blue nie cierpiałam Usoppa za jego buńczuczność, okropną facjatę i te ciągłe idiotyczne kłamstwa, na które nikt się (poza naiwnym Luffym) nie nabierał. Zaczęłam się przekonywać dopiero w Alabastii (czyli jaki straszny kawał czasu później...), zaczął mnie bawić na SkyPiei, aż wreszcie Water7 przeważył o wszystkim XD Teraz... czuję się jak na East Blue. Wciąż mam nadzieję na podobną zmianę uczuć.
A póki co - ach, idź się udław, Usopp ==

W sumie tylko Fujitora, rozmowa Franky'ego z Sanjim i zszokowane miny Lawa i Doflaminga na widok tego meteoru były miłymi momentami tego rozdziału.
Ale reszta... meh :/

[Obrazek: 66HHUfX.png]
03.07.2013 22:02
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Dobra to ja krótko:
Wiem już skąd się w Marynarce pojawili nowi Admirałowie, I skoro sam Doflamingo mówi że są oni "True beasts in terms of power" to chyba nikt nie ma wątpliwości jakimi są kozakami.

Law ewidentnie nie chciał aby Fuji poszedł na Dressrosę, dlatego ściągnąl na siebie całą uwagę mówiąć o sojuszu.

A akcja z meteorem bardzo ciekawa.Z początku myślałem że to Akainu wbił zasiać postrach ale potem już mi przeszło.Swoją drogą co się stało z Cesarem?Chwile przed tym stał koło Lawa a w tym panelu nagle go nie ma.

I co do mocy:
Po raz pierwszy chyba mamy dokładnie pokazaną moc Doflaminga(zrobienie tej siatki), ładnie poroźcinał tego meteorka.

Ale Fujitora?Ten to jest koks.Biada temu kto mówi że nie.Piękne te jego zniszczenia są.Ciekawi mnie jaki ma owoc?To chyba jest coś w rodzaju kontroli grawitacji.I ciekawe też od kogo dostał tak w papę że ma takie blizny i jest niewidomy.Coś mi się wydaje że się spojedynkował z "Green Bullem"
I tu kolejna ciekawostka.Jaką mocą tenże osobnik dysponuje?Czekam na niego z niecierpliwością.

I jescze do chaptera, a mianowicie do zesranych min Dofa i Lawa.Taką to chyba powinien mieć Fuszioms po disiejszym chapterze.No po prostu gość tak wymiata i jeszcze tekst "I was just testing my power, a little".Epickość.

Dalej Franky też sobie zbytnio niż nie robi z całej sprawy, wygaduje wszystlo przy ludziach z Dressrosy.

I Sanji chyba w końcu wyrwie sobie panienkę.Mam tylko nadzieję że nie dołączy ona do Słomianych ewentualnie ją gdzieś podwiozą jak Kinemona.

Kurde i Robin.Ona w tym arcu jest rysowana jak nie ona.Dużo bardziej mi się podoba niż wcześniej.I Ussop w końcu znalazł frajerów na swój tekścik, zobaczymy co powie jak pójdzie walczyć z Doflamingiem Big Grin.

I na koniec to co najbardziej kocham w OP.A mianowicie nawiązania do postaci z dalekiej przeszłośći.Ta sama sytuacja jak z Labonem.Wydaje ci się że będzie to postać epizodyczna, a tu nagle po 500 chapterach masz duże nawiązanie do niej.I te miny.Najpierw Cesara a teraz Ussopa.Mistrzostwo.

Chapter 10/10 u mnie oby takich jak najwięcej.
03.07.2013 22:34
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
Janek Z napisał(a):Law ewidentnie nie chciał aby Fuji poszedł na Dressrosę, dlatego ściągnąl na siebie całą uwagę mówiąć o sojuszu.
Może nie Fujiego, ale marynarkę. Dobitnie powiedział Smokerowi, że kieruje się na Green Bit. I albo w mandze, albo tutaj na forum było, nie pamiętam, coś w stylu tekstu Lawa - "W końcu sam im powiedziałem gdzie mają przyjść".

Janek Z napisał(a):I co do mocy:
Po raz pierwszy chyba mamy dokładnie pokazaną moc Doflaminga(zrobienie tej siatki), ładnie poroźcinał tego meteorka.
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20...Powers.png
+ często powykrzywiane palce Big Grin

Janek Z napisał(a):I Sanji chyba w końcu wyrwie sobie panienkę.Mam tylko nadzieję że nie dołączy ona do Słomianych ewentualnie ją gdzieś podwiozą jak Kinemona.
Chciałbym, by ktoś z Dofli ją zarżnął jak świnię.
Spoiler :
Graaaaabko o/

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2013 23:00 przez Devzan. Powód: Poprawiona ortografia)
03.07.2013 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama