Aktualny czas: 22.10.2018, 02:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 717
Autor Wiadomość
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
Rozdział 717
07.08.2013 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
RE: Rozdział 717
przewidywalne ale fajnie pokazany dramat zabawek, lubie takie rzewne historyjki, szykuje się nam" Luffy Wybawca Dressrozy"

:P
07.08.2013 12:06
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,893
Poziom ostrzeżeń: 20%
Rozdział smaczny. Tak jak przewidywałem Don Chinjao się rozbeczy nad swoją stratą xD No i ciekawi mnie skąd Mr. Soldier o tym wszystkim wie.

Bastille skojarzył mi się z tym jednym brokerem
Spoiler :
[Obrazek: one-piece-3477085.jpg] (chociaż on to pewnie Blueno)
i jednocześnie z Avalo Pizarro (z załogi Czarnobrodego).

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.08.2013 12:13 przez Devzan.)
07.08.2013 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,130
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rozdzialik pozytywny. Fajnie ukazany dramat zabawek, a zwłaszcza wrzucanie do tej świetnej komory tej zabawki.
Teraz zobaczymy Quinjao power! I skoro Dark Factory jest w podziemiach koloseum, to pewnie Luffy i on je rozpirza podczas walki, a następnie turniej pójdzie się ryp*** Smile
Zaciekawiła mnie też ta wzmianka o ruchach rodziny Doflamingo.

Tak jeszcz wtrącę: Law ładnie dostaje, cały krwawi, a Doflamingo i Fujitora w jak najlepszej formie :3

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
07.08.2013 12:55
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Luffy jak zwykle zostawi po sobie rozwalone budynki i rzesze wdzięcznych mu ludzi XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
07.08.2013 13:45
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,269
Poziom ostrzeżeń: 20%
Luffy vs wielki dziad: Czemu mam wrażenie że ta wielka krzywda jaką mu Garp wyrządził, to coś błahego w stylu "wpierdzielił moje krakersy"? XD

Sytuacja zabawek: No ciekawie wymyślili, z tymi zabawkami. Jednak jak na OP byłoby za fajnie, gdyby oni po prostu byli żyjącymi zabawkami. Czekam na konfrontacje z typkiem co ich zamienił, chce się dowiedzieć więcej o jego mocy. Ostatnio Oda funduje nam wielgachne porcje bardzo ciekawych paramecii, bo mimo wszystko w przeciwieństwie do zoana czy logii ich potencjał nie ma granic.

Admirał yebut z komety: Niestety tylko odrobina akcji z nimi, może w kolejnym pokażą więcej.

[Obrazek: a5d45uF.png]
07.08.2013 15:24
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Nowy chapterek nieco powyjaśniał.
Tym razem mieliśmy wgląd do wszystkich prawie miejsc gdzie coś się działo. Coraz bardziej ciekawi mnie jaką to wielką krzywdę mógł zrobić Garp Chinjao. Wokół koloseum zbiera się marynarka. Mam wrażenie że czeka nas powtórka z Shabondy i Luffy sprzymierzając się z innymi piratami wykosi marines stojących na drodze. Potwierdziło się to co ktoś mówił. Zabawki powstały przez kogoś kto jest władającym. Od razu skojarzyła mi się ta babka która zmieniła Sunny'ego i Słomkowych w jakieś dziwadła xd Jednak teoria z Wapolem się chyba zawaliła bo raczej wątpię by Wapol był 10 lat temu na Dressrosie bo i po co? Miał swoje królestwo i pewnie nie lubiał ruszać swej dupy z miejsca xd Law jak widać ma się coraz gorzej ale szczerze wątpię by miał zginąć. To byłoby... słabe Tongue Usoland i Robiland ze swoją prywatną armią ruszają też w kierunku koloseum. Szykuje się niezła jatka Big Grin

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
07.08.2013 18:48
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,899
Taboret - to nie jest kwestia tej babki, bo ona zamieniała wszystko w 'sztukę' a nie zabawki. Najbardziej mi do tego pasuje Wapol, no ale on dziesięć lat temu to był księciuniem na Drum, więc niestety odpada.

Bardzo ciekawie przedstawiona kwestia zabawek, da się poczuć dramat. Reszta rozdziału mnie nie porwała.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

07.08.2013 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Widzę oczami wyobraźni wykonane przypadkowo "G3: Gigant Axe" i nagle wszyscy wpadają do fabryki...

Zaczynam dochodzić do wniosku, że z Chinjao będzie tak jak z Vegetą z DB kiedyś - zmiękł przez rodzinę i albo wini za to Garpa bo a) kogoś musi; b) to Garp mu uświadomił jak ważna jest rodzina. "Skarb" jest tu pewnie użyty w przenośni, jako coś nieuchwytnego - sława potężnego pirata, okrucieństwo, czy coś w tym stylu - zmiękł, stracił i wszystko przepadło. W podobny sposób Sanji kiedyś "okradł" Zeffa i też miał z tego powodu straszne wyrzuty sumienia.
Teraz Chinjao jest potulnym, potężnym dziadkiem, który kocha swoje wnuki i synow, i chciał jednemu z nich pomóc w zdobyciu logii, dlatego się zgłosił. Po prostu jak zobaczył Luffy'ego, to odżyła stara gorycz i tęsknota za dawnymi czasami.

Ciekawe, gdzie ostatecznie trafi Zoro XD Pewnie będzie, mimo wskazówek, krążył po mieście i zupełnym przypadkiem trafi do Domu Zabawek, zamiast na pola kwiatów...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
07.08.2013 20:43
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
zoro jest przecież z wiccą, więc się nie zgubi Tongue
07.08.2013 21:19

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama