Aktualny czas: 13.12.2018, 15:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdzial 720
Autor Wiadomość
kaguraa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Rozdzial 720
04.09.2013 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
RE: Rozdzial 720
Najlepszy rozdział tego arc'u (póki co). Bartolomeo zachowuje się jak jakiś emo Tongue

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
04.09.2013 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
No takie rozdziały to mnie się podobająBig Grin Wszyscy chcą coś od Luffy'ego, każdy co innego. Gadka Mihawk'a podczas wojny o sile pojednywania ludzi u Luffy'ego sprawdza się coraz bardziej. Aczkolwiek nie wiem co myśleć o Barto, który zachowuje się jak nastolatka wielbiąca BiberaTongue Rozmowa z BB fajna aczkolwiek trochę krótka. Cały rozdział jak dla mnie na duży plus. Teraz czekać na dalsze wydarzenia, zwłaszcza, że teraz Luffy będzie chcieć zapewne też pomóc ludziom w koloseum. Jak nic szykuje się obalenie Dolfy na DressrossieTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
04.09.2013 13:17
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Chap przeczytany. No, bardzo syty był.

Bartolomeo - looooool. Niektórzy mówili, że jest fanem Luffiego... ale serio, nie spodziewałem się tego xD No i głupie teorie Bart-Sabo wreszcie zostały obalone.
Nasz troll widać mięknie w towarzystwie słomka i już taki badass z niego nie jest.

No i teraz mogę powiedzieć, że "Bart na nowego członka załogi!!!" Męska wersja hancock w połączeniu z trollowaniem? Nie pogniewałbym się.

Luffy i Czarnuch mają konfrontację przez telefon. Mam nadzieje, że będzie tego więcej i inni cżłonkowie załogi też będą się pojawiać gościnnie, jak Burgess. Jeśli czarnuch ma być ostatnim bossem, to Oda nie może op prostu czekać do ostatniego arca, tylko musi budować to napięcie i konflikt między nimi.

I o co kaman z Aokijim? Zaraz sprawdzę lepsze tłumaczenie, ale ciekawi mnie to "i can't trust aokiji". Dość niespodziewane usłyszeć do w ust burgessa.

No i rebbeca, fajny twist z tym, że chciała go zabić(ale oczywiście dla dobra, więc nie będzie konsekwencji) ale jej WYGLĄD!!! Masakra, co to ma być. Zaginiona siostra bliźniaczka Nami? Niektórzy mówili, że Monet jest do niej podobna, ale teraz to już Oda przesadził. Kropka w kropkę tak samo wygląda =/ Co to ma być? Przecież Oda potrafił robić różnie wyglądające kobiety, a teraz nagle co, atak klonów? Zawód na maxa.

No i Luffy ma kolejny powód, aby wtłuc Doflamingo, jeszcze trochę i w końcu się wkurzy Big Grin Also, Rebecca flashback incoming. Błagam tylko, żeby nie dołączyła do załogi, bo to będzie porażka =/
04.09.2013 13:35
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ciekawie zapowiada się rewolucja w królestwie, nie powiem! Najfajniejsza byla rozmowa z panem ZEHAHAHA xD Bartolomeo mnie przeraża, jak może pirat zachowywać się ja ktaka nastolatka, to straszne i aż obleśne hahah Big Grin

Edit: Po przeczytaniu Dahaki stwierdzam: Rebecca won z załogi, by nie! Big Grin Choć jak bart ma się tka zachowywać to ja prosze... nie nie nie xd

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2013 13:47 przez fuszioms.)
04.09.2013 13:45
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
Rozdział smaczny Big Grin Troszkę się zawiodłem na Barto, ale jednak okazał się być kimś z East Blue Big Grin (i co z tego, że randomem xD).
Rozmowa Blackbearda z Luffym bardzo fajna (znaczy sam fakt rozmowy).
Ten "twist" z Rebeccą wydał mi się taki naciągany, ale po dialogach przełknąłem Tongue Końcówka zaś nudna :/

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
04.09.2013 13:57
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,730
Poziom ostrzeżeń: 5%
Heh to było pewne, że staruszek będzie chciał mu podziękować za przywrócenie wiertłaxd Ale że odda mu swoja flotę? Nie no Luffy jakby chciał i zebrał swoich sojuszników, to masakra, Marynarka wysiadaxd

Bartolomeo to mnie w ogóle załatwił. Jaki fan! Nie no miazga po prostu. Te miny jak świecą mu się oczka, padłem i i nie powstanęxd
I scena z Rebecca dość jednoznacznaxd
Rozdział bardzo mi się podobał.

PS A ta kwestia naprawy ringu to normalnie jak maszyna na turnieju o tytuł najlepszego pod słońcem w DBxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2013 15:08 przez Komimasa.)
04.09.2013 14:21
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Broń boże Barta w załodze z takim zachowaniem. On od samego początku do tej załogi nie pasuje. Ale jako sojusznik to czemu nieBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
04.09.2013 14:30
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
(04.09.2013 14:21 )Komimasa napisał(a):  PS A ta kwestia naprawy ringu to normalnie jak maszyna na turnieju o tytuł najlepszego pod słońcem w DBxd

NO! Ta sprawa z ringiem śmiesnza xd tak jakby zaraz mieli wnieśc wielkie koło w jednym kawałku Hahaha, tak to sobie wyobraziłem ^^

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
04.09.2013 14:33
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,943
Ja chcę inną historyjkę okładkową! Sad

BART! Heart Od początku był fajny, ale teraz to go pokochałam. Luffy-sempai <3 Liczyłam na to, że Bart z jakiegoś powodu jest przyjacielsko nastawiony. Ale że jest psychofanem, to mi przez myśl nie przeszło xD I ten kadr, gdzie Bart medytuje przed ołtarzykiem Słomków i niezbyt zainteresowany, każe załogantowi wyrzucić mały palec, który przyniósł <3 I jeszcze ta mina:
Spoiler :
[Obrazek: bart.jpg][Obrazek: bart2.jpg] fanboy~
Wspaniały <3

Luffy dostaje oddział/armię - ciekawe czy ogarnie tę sprawę zanim zawiną kitę z wyspy ;p

Rebeczka bez hełmofonu i w dodatku takiego pazurka pokazująca <miłość> Tylko teoria z lowstory między nią i żołnierzykiem chyba zupełnie upadła :<

Oj dobry rozdział :3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
04.09.2013 14:58

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama