Aktualny czas: 25.11.2017, 00:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 721
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 721
Rebecca and Mr. Soldier

Za tydzień nie ma rozdziału.

Smacznego.

Chyba co nieco się potwierdziło, chociaż dalej nie wszystko zostało powiedziane wprost. No ale.
Opiekuńczy żołnierzyk XD
Spoiler :
[Obrazek: one_piece_4448181.jpg]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2013 12:31 przez Murgrabia.)
10.09.2013 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
RE: Rozdział 721
Luffy pomoże kolejnej książnice Big Grin ( o ile dobrze zrozumiałem Big Grin )
10.09.2013 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Jaka KUPAKA... za tydzień nie ma rozdziału a w tym rozdziale były jakies smęty i nic ciekawego... Co prawda na początku mnie nudziło i jak zobaczyłem, że wspomnienia to stwierdziłem, Ech... znowu jakieś nudy, do tego tej bezbarwnej Rebecci... Na szczęście wraz z rozwojem wypadków stawało się to coraz przyjemniejsze i wcale się tego tak źle nie czytało. Ogólnie Nic porywającego teraz wytrzymać 2 tygodnie Sad

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
10.09.2013 13:23
wils Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
i moim zdaniem koniec spekulacji jako by rebecca miala dolaczyc do SH . Luffy uratuje wyspe a ona zostanie krolowa jak nic.
10.09.2013 16:31
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Czyli jednak bardziej tata-córcia niż kochankowie, szkodość :< Zastanawiające, że żołnierzyk był już zabawką w ciągu 2 dni od początku inwazji Dofli. Albo był jedną z pierwszych ofiar tego władającego od zabawek, albo... przypłynął razem z agresorami i został wcześniej ukarany przemianą w zabawkę ;p Może faktycznie jest jej tatą, tylko ona go nie pamięta? W końcu tam coś było na rzeczy z zapominaniem o istnieniu osób przemienionych w zabawki.

Ten kadr, który Grabka dała w spoilerze <3 Żołnierzyk jak prawdziwy tatuś, przepędza adoratorów córci Big Grin Z takim samym zapałem jak bijących ją łobuzów XD Cudne zestawienie Smile

Scarlet? Violet? Hmmm... Widzę tu jakiś schemat z tymi imionami-kolorami ;P Też by nieco tłumaczyło hejta Violet na Doflę.

Edit: W ogóle co to za jakiś patent na różowowłose księżniczki xD

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2013 17:25 przez okiren.)
10.09.2013 17:21
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Rozdział mnie nie porwał. Początek nudnawy, końcówka trochę lepsza. Za wiele się nie działo. Miałem nadzieje, że jak będą flashbacki to bardziej bezpośrednie o Dolfie. Ale trza przyznać, że pochodzenie Rebeki trochę doprawiło ten arcSmile

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
10.09.2013 17:32
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
okiren napisał(a):Czyli jednak bardziej tata-córcia niż kochankowie, szkodość :< Zastanawiające, że żołnierzyk był już zabawką w ciągu 2 dni od początku inwazji Dofli. Albo był jedną z pierwszych ofiar tego władającego od zabawek, albo... przypłynął razem z agresorami i został wcześniej ukarany przemianą w zabawkę ;p Może faktycznie jest jej tatą, tylko ona go nie pamięta? W końcu tam coś było na rzeczy z zapominaniem o istnieniu osób przemienionych w zabawki.
Właśnie, zwróciłem na to uwagę podczas czytania. Poza tym Dofla sprowadził kogoś z tą mocą, czyli tak, jakby dopiero po jakimś czasie.

No i Rebecca faktycznie kopią Nami, nie tylko z wyglądu =='

Miałem też krótką myśl, że jak Luffy wygra owoc (a nie Burgess), to dałby go Rebecce, ale on go potrzebuje do skopania Dofli, a to Luffy zrobi osobiście, więc teoria szybko upadła xd

sweet sweet lemonade
10.09.2013 18:04
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
ja mysle ze zołniezyk moze byc dziaduniem , "dawnym królem"

:P
10.09.2013 18:07
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
addar napisał(a):ja mysle ze zołniezyk moze byc dziaduniem , "dawnym królem"

Też możliwe! I nie może patrzeć na to co się dzieje z jego dawnym królestwem, więc rusza do boju na śmierć i życie. Tak przejrzałam jeszcze raz rozdział i w sumie to żołnierzyk był tam od chwili gdy pałac stanął w płomieniach, więc nawet nie po dwóch dniach, a OD RAZU. A król był zapewne jedną z pierwszych osób, które poszły na "odstrzał".

A jeszcze kolejną kwestię poruszę: nie wydaje wam się to dziwne, że Rebecca żyje, mimo że wszyscy wiedzą, że jest księżniczką? Dofla bardzo skrupulatnie pozbył się reszty rodziny, a ją jedną zostawił, mimo że w rozdziale jest wprost powiedziane, że ją także na początku chciał schwytać. W dodatku jej pochodzenie nie jest sekretem dla zwykłych obywateli - on też o tym wie na bank. Myślę, że w grę może wchodzić jakiś układ z osobą trzecią. Jeśli Violet byłaby rzeczywiście z rodziny królewskiej, to może świadczy usługi dla Dofli w zamian za oszczędzenie.. dunno... siostrzenicy?

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
10.09.2013 18:54
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
A może Rebecca jest rodziną dla Dofli? Big Grin

W fiku kogoś tam było, że Dofla ma mniejszą siostrę - napisałem tam, że chcę zobaczyć jak on ją zabija xd
I... To wcale nie takie mało ważne xD Bo mam nadzieję, że Dofla jednak będzie dłużej niż tylko do Dressrosy. Zakładając, że zabije Rebeccę, Luffy go znienawidzi i będzie jego wielkim wrogiem Big Grin

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2013 19:08 przez Devzan.)
10.09.2013 19:06

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama