Aktualny czas: 19.09.2017, 15:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozdział 722
Autor Wiadomość
morgan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21
Rozdział 722
The royal bloodline.

Nowy rozdział. Enjoy!

Will Smith: I wanna be just like Steven Seagal!
Pat Morita: Oh, you want to be a bad actor?
25.09.2013 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
kaguraa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
RE: Rozdział 722
Niezły chapterek będzie się działo.
25.09.2013 11:34
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,760
Poziom ostrzeżeń: 0%
Już na widok tytułu się podjarałam Tongue Na widok kolejnej okładki z Caribou - mniej ^^’

Koń Cavendisha tak samo piękny jak on sam. Pocieszniaki XD Nie wiem na ile ta przemowa była tylko chwytem reklamowym, a na ile faktycznie jego opinią, ale będę sobie mówić, że to były szczere słowa, które dały niespodziewany efekt popularności Tongue (chociaż ten mikrofon…). Ma chłopak parcie na szkło, nie ma co Big Grin
Uwielbiam to, że Luffy nazywa go kapuchem XD

Oczy Rebeczki zaraz po gongu takie groźne~ Tak bardzo bym chciała, żeby okazała się silna \o/

W bazie kurdupli śliczna Robin <3 Nie wiem czemu aż tak mnie to zaskoczyło, ale zadziwił mnie fakt, że żołnierzykowi ruszają się oczy Tongue Cały ten czas były nieruchome, a tu nagle kadr, gdzie zerka przez ramię… Ale to takie durny szczególik ;P

SOUL KING BROOK JEDYNY NAJWSPANIALSZY RATUJE DZIEŃ \o/ WIWAT KRÓL!

A historia, którą opowiedział Dofla… no cóż, wszyscy już się domyślali, teraz jest na piśmie xP
Biedny Lawciu dostał bęcki :< Ale znów nie ma czapki :3~~

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
25.09.2013 14:32
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Rozdział fajnyBig Grin Dużo się dzieje i do tego ciekawie. Chcę więcej o historii CD i pustego wieku. Fajnie byłoby się dowiedzieć czym w końcu jest wola D. A tak poza tym na arenie długi początek bloku D. Nie najgorszy, ale specjalnie nie porywa. A i scenki z resztą słomianych ciekawe. Myślałem, że będzie trochę więcej o ludziach Dolfy, ale cóż. No i pomoc Sanjiego i Zoro na statku już nie potrzebna, aczkolwiek ciekawie jakby się pojawili na Green Bit.
Wracając do areny, podoba mi się reakcja Luffy'ego na wyczyniania widowniBig Grin

EDIT: Wiem jak się nazywa ale ja go tak potocznie nazywam bo mnie wygodnie. To z resztą było już gdzieś poruszaneTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2013 00:23 przez xav92.)
25.09.2013 14:35
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,760
xav92 napisał(a):Myślałem, że będzie trochę więcej o ludziach Dolfy, ale cóż.
Też trochę liczyłam... Odnośnie tej najsilniejszej trójki wymienionej przez Wiccę - myślicie, że karo, trefl i pik są na podobnym poziomie co pan serduszko? Bo jak tak, to ciekawie może być :>

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
25.09.2013 14:41
TrafalgarDLaw Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 41
Cholera, boje się o Lawa, jak druga moja ulubiona postać zginie, to naprawdę rzucę tą mangę w pi*du... Taka postać jak Law, która wnosi swego rodzaju powiew świeżości, a nie tylko zje.... yyy znaczy Słomiane Kapelusze i Słomiane Kapelusze w kółko xD Chapter tylko końcówkę miał dobrą. Oglądanie scen z mdłą Rebeccą i wkur....jącym na maksa Usoppem było przykreWink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2013 00:16 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
25.09.2013 16:08
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
No chapter co, mógłby być lepszy. Walkę z Lawem oczywiście pominięta a co będzie dawał komuś oglądać super walkę lepiej posłuchać jak to Rebecca ciężkie chwile przeżywa na koloseum.

Brook się nie spodziewałem że taki kozak, teraz czekam na jakieś pełne walki.
25.09.2013 16:45
ThisYoko Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
No, no~ Brook to mnie nieźle zaskoczył, na plus oczywiście. Ale Law niezłe baty zebrał(Co akurat było pewne, bo widać było duża różnicę w sile między nim a pozostałą dwójką), szkoda trochu - teraz zapewne będzie grał rolę damy w opałach, grzecznie czekając aż go Słomkowi uratują.
Co zaś tyczy się areny, to mimo wszystko Rebecca dzielnie zniosła nagonkę, a Cavendis jakie parcie, nawet całe show odwalił, ale chcę wierzyć, że ma w sobie coś z Słomkowego Kuchty.
25.09.2013 18:15
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
Chapter może być, szkoda że nie pokazali jak Law dostał bęcki i dla mnie to oczywiste że Law umrze, jak nie teraz to go Kaido zabije, kto chce się założyć ? Big Grin
25.09.2013 18:44
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,619
Poziom ostrzeżeń: 15%
WOWOWOWOWOWOWO! Big Grin Jak zobaczyłem jakiś spoiler czy coś i preczytalem: Cały rozdział o wspomnieniach Rebecci to myslałem, że UMRE I ZABIJE SIEBIE ciągnąć wszystkich za sobą Big Grin Jednak się pomyliłem! Rozdział świetny, pomijając caly nudny początek blabla, kolejny nudny tekst z Zoro i jego lewą ręką, za dużo, przestaje być śmieszne. Jednak potem! Genialna sprawa z Brookiem, tuaj jedynie raz nie powiem SouLame tylko to byl SOUL KING we własnej osobie XD Ubawiłem się sednie. No a na sam koniec ta wspaniala historyjka Doflamingo xd, okazuje się, że jednak nasze i wielu osób przewidywania okazały się prawdą. Lawa mi nie szkoda, bardziej podniecająca jest sprawa tego, że Doflamingo i Fujitora ani torche nie draśnięci Big Grin

No a teraz co mnie najbardziej podjarało: Jak myslicie, jak mocna jest trojka asów Doflaminga Big Grin Mnie interesuje najbardziej ten obleśny TREFL XD (i jak uważacie, że Law jest Sercem ale zdradził to nie sądzę tka do końca, nie może być przecież puste krzesło.)

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
25.09.2013 18:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama