Aktualny czas: 21.11.2017, 00:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 723
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rozdział 723

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
02.10.2013 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 723
Hmm pierwsza połowa rozdziału nic specjalnego poza sceną, w której Zoro mówi by przeciąć kraty delikatnieTongue
A tak to jarający się Barto. Za to część z Donem podobała mi sięBig Grin
Sprytna ucieczka Lawa i wejście Sanjiego. Teraz tylko czekać na rozwój wydarzeń. Mam nadzieję, że w koloseum blok D pokażą dopiero jak będzie sama resztka najlepszych (powiedzmy 5).

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
02.10.2013 16:48
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Poważnie Sanji Vs Flaming Big Grin Biedny kuk zostanie rozniesiony.
Rozdział nie jest zły poszła akcja odrobinę do przodu po za tym to nic ciekawego Big Grin
02.10.2013 16:51
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Hmm, nie tak nudno jak myślałam, że będzie ;]

Martwi mnie tylko, co z Violet - to, że umie kogoś wypatrzeć z wielkiej odległości (jakie właściwie ograniczenia ma jej moc, do cholery?) nie znaczy, że zdoła przed nim uciec, a właśnie Jeż Sonic sobie wziął ją na cel... a Sanji tak beztrosko ją sobie porzucił.
Jasne, wejście do walki miał piękne, ale mimo wszystko...

Ciekawe, gdzie to serce Caesara jest XD

Sławek - Sanji ma już taką tendencję, by się pchać do walki z przeciwnikami o wiele za silnymi jak na jego możliwości, jeśli załoga jest zagrożona - pamiętasz SkyPieę? Dwukrotnie postawił się Enerowi tylko dlatego, że ten zagroził Nami XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2013 16:59 przez Gociak.)
02.10.2013 16:57
centrino Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 88
Super rozdział , włosy Gradiusa normalnie jak u super saiyana (coś mi mówi że ma zoan Jeża) , Don vs Sanji wreszcie kuk dostał swoją walkę.
Czekam teraz jak walka się potoczy, pewne jest że Sanji nie wygra ale niech pokaże na co go stać.
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że to miecz Fujitory posiada moc grawitacji.

Edit. Wybacz Gociak , szybko pisałem i nie wyłapałem tego, wracając do rozdziału. To rodzi się pytanie czyje to serce?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2013 17:12 przez centrino.)
02.10.2013 17:03
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Cofam to co pisałem w tamtym rozdziale, że ten też będzie nudny. Jakoś dłużyły się te 20 stron przez ilość akcji jaka miała w nich miejsce Big Grin

Gociak napisał(a):(jakie właściwie ograniczenia ma jej moc, do cholery?)
No 4000 km Big Grin

centrino napisał(a):normalnie jak u super saiyana (coś mi mówi że ma zoan Jeża)
+1. To samo skojarzenie, chociaż DB nie oglądałem. Całkiem możliwe z tym jeżem (jeżozwierz? (pozdrawiam Carsisa Big Grin) i nie miałbym nic przeciwko xd
No i padła teoria, jakoby miał być to Sabo Big Grin

Zastanawia mnie, czy można się wyrzec przywilejów Celestial Dragona. Bo jednak są korzystne czasami, nie? Big Grin Chociaż Dofla ma swój charakterek i wie, że nie jest mu to potrzebne (załatwi wszystko swoimi sposobami Big Grin). Ale nadal ma jakieś tam prawa (rozmowa z Kongiem). Chyba, że utracił tytuł przez bycie piratem (bo chyba Celestialowi nie dawali by nagrody).

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
02.10.2013 17:26
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
minimum jedna postać na arc to domniemany sabo lolzki ;]

no proszę akcja się łądnie rozwija, zobaczymy co bedzie dalej, Barto robi się żałosny już, rly Oda ?
02.10.2013 17:47
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
O właśnie, wiedziałem, że o czymś zapomniałem! Barto! Lubiłem go z początku - wydawał się sadystyczny i wredny, ale nastał moment, gdy jego tajemnica wyszła na jaw... Eh... Było miło, ale co poradzić. Ktoś tam chwali to za dobry, stary humor OP - ja nie mam dużego stażu w OP (bo raptem 3 lata) więc nie płaczę za tym humorem (504 odcinki OP oglądnąłem w 7 miesięcy z przerwami, 505 już na bieżąco).

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
02.10.2013 17:57
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 990
W końcu coś, co warto skomentować xD.

No, to początek taki wprowadzający... dużo się tam nie dzieje, jednakże mina Bartolomeo rozwodzącego się nad zajebistością Zoro bezcenna xD. Aż mi się na usta ciśnie "Przybij pionę bro!", ponieważ także uważam Zoro za "Super Super Cool" xD! No i tradycyjnie - u Zoro tylko jedno rozwiązanie problemów jest ;P.
Dalej mamy rodzinkę Doflamingo i dobrze nam znaną Baby 5, z niejakim Gradiusem. Też mi się wydaje, że to zoan jeża będzie, bo te kudły same za siebie mówią. Ciekawe, co tam naszą Violet w przyszłości spotka, ale cóż... przejdźmy dalej...
Mamy wspomnianą wyżej panią z naszym Sanlandem... widać Marynarka spore siły zebrała, robi się coraz ciekawiej... rodzinka Doflamingo, 3000 żołnierzy, 4 okręty. Ciekawe, czy wśród nich jeszcze się jakiś skokszony koks znajdzie (np. vice lepszy od tego, którego Bartuś powalił ;P). W każdym razie mamy również info o piorunie na Słoneczku, po czym przechodzimy do kadru z ekipą Nami i Brooka, która właśnie pokonała naszą wspaniałą artystkę!
Dalej Doflamingo, Law i Fujitora... no ciekawe, co spowodowało, iż nasz Schichibukai, jak to sam mówi "był" Tenryuubito... ojciec się go wyrzekł, kiedy ten się w piratów zaczął bawić ? Czy coś innego spowodowało fakt, że już nim nie jest ? A może ma na myśli tylko tyle, że duszą nie czuję się już jednym z nich, a fizycznie dalej ma prawa związane z tym pochodzeniem ;p ?
No, Trafcio cwaniak, jakoś się wyrwał, zachowując dalej serduszko Czarusia... widać ma nawet nowy plan, jednakże Flaming go przewiduje... tylko nie wiem, czy to haki, czy po prostu sylwetka z przedostatniego kadru na 18 stronie, to Sunny (no dobra, pewnie to drugie ;P) ?
W każdym razie... nastąpiła zmiana planów, znowu przejście na pokład i... właśnie... i wszyscy srają na statku, bo Doflamingo obrał ich za cel :O ! Kurde, też bym się zestresował... na szczęście pojawia się on! Nasza wielka gwiazda - Sanji! No, ale cóż... raczej nikt nie wróży mu zbyt świetlanej przyszłości, ale mam nadzieję, że pokaże parę nowych ataczków Wink. Bo chętnie bym zobaczył coś, co poziomem dorównuje temu, co zobaczyliśmy w jego wykonaniu, w kinówce.
No, ale przede wszystkim... gdzie w tym wszystkim teraz Fujitora jest ? Poszedł za Lawem, czy wybrał się gdzie indziej ?
02.10.2013 18:07
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Ale przecież Barto dalej jest taki jakim go widzieliście na początku, co doskonale widać jak uciął gościowi język w jednym z poprzednich rozdziałów. Po prostu przy słomkach wychodzi jedgo drugie ja Tongue

rozdział 10/10 dla mnie.
Raz na jakieś czas pojawia się taki chapter, że aż usiedzieć nie mogę na dupie i to był właśnie jeden z nich.
Fajne żarty (barto, jora), świetna akcja (law,dofla,fuji) i epicka końcówka. Czego chcieć więcej?
02.10.2013 18:11

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama