Aktualny czas: 26.09.2017, 04:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 724
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 724
Na dzień dobry w to wtorkowe przedpołudnie zapoznajcie się z Planem Lawa. Smacznego Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
08.10.2013 10:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
TrafalgarDLaw Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 41
RE: Rozdział 724
Hm a więc tak Law to wszystko rozegrał. No cóż, na pewno za tydzień będzie ciekawie. A Law nie stawałby sam na sam z Doflamingo gdyby nie miał jakiegoś asa w rękawie Smile W końcu jak się okazuje tu chodzi o zemstę za coś...
08.10.2013 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
kaguraa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Przyjemny chapterek. Jest dobra walka i latający statek. A ten atak meteorytem jak nic przywodzi mi akcję z naruto i atak Madary na pięciu kage.
08.10.2013 10:33
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 849
Przyjemny rozdział, Flaming ma ciekawy owoc i nie będzie z nim lekko. Tak mi sie zdaje że czekaja nas retrospekcje Lawa Big Grin
08.10.2013 10:45
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No chapek fajny. Z rozdziału na rozdział coraz większe jaja się dziejąBig Grin No zapowiada się, że przyszłym chapku będziemy mieć retrosy ciekawych postaci. Sanji jak można było się spodziewać, za wiele się nie popisał. Ciekaw jestem czy jak Don uwięzi kogoś w te swoje sieci, to czy można się uwolnić np. siłą woli (np. królewskie haki). Bo jak nie to jak silni ludzie jak Law czy Luffy mieli by z nim szanse?

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
08.10.2013 11:48
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
Czyżby jednak w jakiś sposób Oda zmierzał do usmiercenia lawa? W końcu co on ma za szanse przeciwko Doflamingo Big Grin Rozdział ogólnie dziwny i troszke nie do końca podoba mi się rozwój wydarzeń, ale i tak działo się sporo i ciekawe jak to się skończy Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
08.10.2013 12:30
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No jako, że zna styl walki Dona to może przygotował jakieś asy. Wiedza na temat przeciwnika dużo pomaga w walceBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
08.10.2013 13:41
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
TrafalgarDLaw napisał(a):A Law nie stawałby sam na sam z Doflamingo gdyby nie miał jakiegoś asa w rękawie W końcu jak się okazuje tu chodzi o zemstę za coś...
Oj toć od dawna było wiadomo, że Law ma mu coś bardzo za złe i że tu jakaś personalna vendetta odchodzi ;p I tak jak kocham Lawa, tak zdaje mi się, że może nie mieć żadnego asa... Zemsta ponad życie - jeśli poświęcenie się pozwoli na jej dopełnienie, to niechaj i tak będzie! Dlatego potworniaście chciałabym już wiedzieć, co ten Flaming odwalił @_@ Wiemy, że Law był wtedy 13-letnim młokosem... Kiddy-drama incoming!

Widzę, że standardowo "Law umrze, Law umrze!" - serio, załóżcie sobie temat do wzniecania się jego potencjalną śmiercią, bo staje się to tak upierdliwe, jak swego czasu przeżywanie każdej nowej postaci jako potencjalnego Słomka.

Biedny Chopper, co chwila stany okołozawałowe ;p I potwierdza się trochę teoria, że nie ma co przeceniać admirałów. Fujitora swoją bezmyślnością wzbogaca statek o wielką dziurę w kadłubie, zażerając się w tym czasie ramenem... Bardzo pro ;p A Flaming lata dzięki chmurkom taaak? Chyba Nami będzie tu miała pole do popisu z kontrolowaniem pogody :>

Od kadru z twarzą Lawa, po tym jak Sanji mówi, że za bardzo się na Flamingu koncentruje, dopadła mnie eureka - "Od początku chodziło o zemstę na Flamingu! Kaido był tylko przynętą-zachętą do sojuszu." I faktycznie ;w; Czasem jestem mądra! XP Dawać retrosy Lawa kurdaaaa~ Nie usiedzę tygodnia ;__________;

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
08.10.2013 14:23
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Retrosy Lawa to jest to co i ja bym chętnie zobaczyła.

Rozdział bardzo ciekawy z zaskakującym zakończeniem. Nie do końca mi się te plany Lawa podobają choć najbardziej mnie po prostu smuta, że ten cały sojusz z Słomkowymi to tak tylko był na przynętę. Oczywiście może to się jeszcze różnie rozwinąć Smile

Myślę, że Nami faktycznie może się tu wykazać. Flaming potrzebuje chmur, a ona może je wykorzystywać tak jak chce ^^ Mam nadzieję, że piękna pani nawigator będzie miała tu swoje pięć minut chwały.

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
08.10.2013 15:40
TrafalgarDLaw Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 41
(08.10.2013 12:30 )fuszioms napisał(a):  Czyżby jednak w jakiś sposób Oda zmierzał do usmiercenia lawa? W końcu co on ma za szanse przeciwko Doflamingo Big Grin Rozdział ogólnie dziwny i troszke nie do końca podoba mi się rozwój wydarzeń, ale i tak działo się sporo i ciekawe jak to się skończy Smile

Wątpię a nawet jeżeli, to Law przynajmniej ma jakiś sposób żeby Flamingo zabrać ze sobą... Ale Boże broń Odę od uśmiercania Trafalguy'a
08.10.2013 16:12
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama