Aktualny czas: 25.11.2017, 00:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 726
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Rozdział 726
Rozdziały Bleacha, Naruciaka i OP wyjątkowo wcześnie w tym tygodniu.

http://www.mangareader.net/one-piece/726

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.10.2013 13:26 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
29.10.2013 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 726
Wyszły informacje które były tak bardzo do przewidzenia, rozdział szału nie robi dużo paplaniny która jest niestety potrzebna.
29.10.2013 14:01
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Trololoda, dawaj most ;___;

Taka tam przejściówa jak dla mnie. Glucior przemienia w zabawki? Ale że jak? @_@

W sumie z całości to mi się podobały pojedyncze kadry - Bart stający oko w oko z Luffym (ciekawam ciągu dalszego ;p) i Franky beczący w tle podczas opowieści Króla Tontatty.

Jeszcze mnie zastanawia jak to jest, że Żołnierzyk Kuternoga może działać podle własnej woli, skoro Sai nic nie mógł zrobić, by się przeciwstawić rozkazom. No i tatusiem jednak jest... no wiadomo było że czymś bliskim Beczce będzie, więc jakoś bez szału z tą informacją ;p

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
29.10.2013 14:06
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No tak jak myśłałem, przejściowy. Trochę lepiej wyszło niż się po spoilerach spodziewałem, ale szału nie maSmile Mam nadzieję, że za tydzień coś konkretnego się wydarzy oraz, że Luffy, Zoro i Kinemon w końcu zaczną jakoś działaćBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
29.10.2013 14:30
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
po tych chibi wersjach , nie wydaje wam się że brook jest bliźniaczo podobny do usoppa(- nos ), ale to byłby twist jakby szkielotor okazał sie dziadkiem sogekinga haha

:P
29.10.2013 15:04
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
blablabla nudy blabla

ciekawosta:
Luffy nauczył jednego z nowych pokemonów swojego ataku : P

[Obrazek: Clawitzer.png]
29.10.2013 15:05
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Mnie się podobała chwala oddana królowi Riku, ogólnie wyglądał on bardzo fajnie Big Grin
Reszta to paplanina, trochę łez Frankyego ^^ No a także, ta sierota Rebecca, oby coś z nią było w następnym rozdziale, zakończyć ten wątek i wrócić do mostu, by nie przeskoczyć ponownie do sierotki...

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
29.10.2013 21:35
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Tyle oczywistości w jednym rozdziale :0 Już widzę, jak w anime co chwila będzie pobrzmiewał słynny DOOON i te reakcje widzów:
[Obrazek: Shocked.gif]

Odacchi, zacznijże dawać postaciom bardziej tajemnicze pseudonimy. Ricky jest tak naprawdę szychą rodu Riku. Szok i niedowierzanie.

Z plusów: lekcji historii ciąg dalszy, przewidujący i przewidywalny Usopp, dizajn króla oraz reakcja Bartka na Luffy'ego. No i wspaniała kolorowa okładka :]

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2013 15:01 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
04.11.2013 15:00
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Kolorowa strona ze słomkowymi jako dziećmi, pycha! XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
04.11.2013 17:31
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Kolejna fajna Jumpowa okładka i kolorowa strona. Sporo ich ostatnio. Ciekawy pomysł z zestawieniem obecnych Słomkowych z ich dziecięcymi wersjami, które dodatkowo mają na sobie numery mówiące o ich kolejności wstępowania do załogi.

Taki rozdział musiał kiedyś przyjść, bo nawet oczywistości wypadałoby w końcu potwierdzić. Ricky jest byłym królem, a Żołnierzyk ojcem Rebecci, jak wielu się spodziewało. Po tym co mówi jednonogi, pewnie to jej matka była z królewskiego rodu, a wręcz na pewno. Bardziej zastanawiają mnie słowa króla tyczące Violetki. Skoro też jest związana z królewską rodziną, to jej zdrada nabiera nowego sensu, podobnie jak to strzelenie w telebim. Ona mogłaby wylądować na statku~ Ma bardzo przydatną umiejętność~ Klimatyczna scena w sypie, gdy byli żołnierze i zabawki, czyli też pewnie byli żołnierze, oddają hołd królowi. Rybolud z kimś potajemnie gada, braciszkowie z dziadkiem są tu w jakiejś misji. Widać turniej wykorzystywany jest nie tylko przez Flaminga, ale i szpiegów różnej maści. Co do zamiany w zabawki, to jakoś Trebol mi nie pasuje i dalej wydaje mi się, że to Diamante albo ten kolczasty, as pik. Widzimy w sumie jedynie, jak jego glut spada i wyciąga ofiarę na górę, później wydaje rozkazy. Nie widzimy, by zamieniał w zabawkę, więc ta kwestia nadal jest dla mnie otwarta. To teraz czas, by poznać, co stało się tego feralnego dnia dziesięć lat temu~

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
05.11.2013 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama