Aktualny czas: 26.09.2017, 18:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 730
Autor Wiadomość
Bartix94 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 730
03.12.2013 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 849
RE: Rozdział 730
Konkretny rozdział Big Grin Teraz tylko przeboleć ten bieg do Flaminga i będzie niezła naparzanka Big Grin
03.12.2013 19:54
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Ja piernicze ale epicki rozdziałBig Grin Tak się nakręciłem jak przy walce z Don Chinjao, albo nawet bardziejBig Grin Mam wrażenie, że takiej powagi sytuacji i grozy to nawet przy Enies Lobby nie było. Teraz tylko czekać aż zacznie się rozpierdzielBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
03.12.2013 20:11
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,858
Poziom ostrzeżeń: 15%
bardzo, bardzofajny rozdział Big Grin Pasujący do muzyki, no i przyjemny do czytania. Fajnie wreszcie, że coś się dzieje. (Grabka smutna bo nie ma retrosów Big Grin Mówiłem.)

Oczywiście nie wierzę w to, że Doflamingo zostanie rozwalony przez Luffyego. Oby. Licze na coś póxniej. Najbardziej mnie ciekwi odlot Sunny od statku Bog Mom Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
03.12.2013 20:14
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
fuszioms napisał(a):(Grabka smutna bo nie ma retrosów Mówiłem.)
Retosy będą, nie bój się, jak nie teraz, to później, ale będą na pewno. Zresztą, przy takim rozdziale nie mam się co ich brakiem przejmować, bo jest co czytać Big Grin Dawno nie przeczytałam OP po angielsku, zwykle tylko przeglądałam rozdział, ale dziś nie dało rady Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
03.12.2013 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Law bez czapki <3 "The voice of Law has not vanished completely" byczeeeeez~ >Big Grin I robi za "damsel in distress" xD Ale on taki ladny, ze pasuje mu to nawet ;p Retrosy... mam nadzieje, ze Grabcia dobrze prawi i beda, bo juz przeszlo miesiac doczekac sie nie moge xD

Ostatnio takie cieple kluchy troche byly, to teraz Oda nadrobil z akcja, nie ma co. Az bede musiala w domu jeszcze raz przeczytac, bo na pewno cos mi umknelo. Fajnie ekipy podzielone, chce zobaczyc w akcji. Na Zo pewno bedzie dramcia, ze kapitan pojmany i w rozsypce i walki epickie sie szykuja, JARAM SIEEEEE!!!! GIMME MOAAAAR!

polfontow niet!

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
03.12.2013 21:25
TrafalgarDLaw Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 41
Świetny rozdziałSmile Oj świetny, dawno nie czułem takiego klimatu. No i wiadomość tego wieczoru Tra-guy żyje i okazuje się że osoby które uważały jego działania za głupie myliły się. Po tym co zrobił dla Straw Hatsów muszą go odbićSmile Ale pomijając to rozdział pierwsza klasa serioSmile I pasjonująco zapowiada się dalsza potyczka Zoro z Fujitorą, najlepsze starcie obok małpy z mingo jak sądze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.12.2013 22:20 przez TrafalgarDLaw.)
03.12.2013 22:19
Serprine Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 28
Teraz to tylko brakuję sojuszu Kid'a-Hawkins'a-Appo, bo jeśli Big Mom jest naprawdę na tym statku to kiedy będą mieli lepszą okazję do ataku na nią jak nie teraz.
03.12.2013 22:30
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Rozdział pierwsza klasa,no i ciekawie zapowiadają się dalsze wydarzenia. Jeśli (jak kolega nade mną napisał) Zoro odbędzie ostrą walkę z admirałem a Luffy zawalczy z Dofla (oboje na sensownym poziomie) to można się spodziewać niesamowicie dobrych chapterów kolejnych Big Grin Jeśli oni pokonają admirała oraz władcę mórz (choć nie jestem przekonany że to już ten poziom aby ich rozwalić.. no i już w połowie mangi admirał-główna siła marynarki- by przegrał? ) to przeczuwam nagły wzrost nagród Big Grin
03.12.2013 22:33
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
WOW co za Epic chapter, co za emołszyn, rozdział 730 a OP jak zachwycał tak zachwyca niezmiennie!! Niezły suprajsing z pojawieniem się Big Mom, co za napięcie i szybkie planowanie. Podoba mi się że każdy oczekuje od Luffego wydania "pozwolenia"- w końcu kapitan... Zoro to badass totalny, żaden admirał mu nie straszny Smile. Też myślę ze Kid i spółka się pojawią, bo ktoś słomianym musi pomóc w tych walkach! A przyjmując że cała trójca oglądała wydarzenia z Punk Hazard pewnie już płyną w stronę Dressrosy.

Naruto - bełta się od dawna, Bleach dogorywa i wydaję z siebie ostatnie tchnienia czegoś dobrego A One Piece jest w najwyższej formie-tylko u Ody takie "wspaniałowitości".

:P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.12.2013 23:28 przez addar.)
03.12.2013 23:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama