Aktualny czas: 24.11.2017, 11:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 731
Autor Wiadomość
Bartix94 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 731
Nowy chapter narazie w wersji RAW http://mangahead.com/Manga-Raw-Scan/One-...1-Raw-Scan
10.12.2013 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
RE: Rozdział 731
Chapter już jest po angielsku: http://www.onemanga.me/one-piece/731/
Później napiszę co o nim myślę ale jestem mega podjarany xd

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
11.12.2013 01:22
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
OH SNAP SAYY WHAAAAAT ? : o

taki wtf ze baniak ; o no to jest bank Sabo, niemożliwe żeby to nie był Sabo ! ciekawe czy on zawinie Mera Mera, pewnie tak. W ogóle teraz dziękuje Jezuskowi że nie jestem na tyle głupi żeby Spoilery czytac tak mi szczena poszła na dół po tym kadrze ostatnim wuuuut ? ; o

[Obrazek: 8325_c659_480-gif]

Sabo rzucił takim tekstem "Sabo powiedział "The Fire Friut cannot be given to you Strawhat Luffy"" ciekawe co to ma znaczyc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2013 01:45 przez jezmylord. Powód: Poprawiona ortografia)
11.12.2013 01:37
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Powiem tak:

"O korwa, diabeł"

To niech posłuży za podsumowanie tego rozdziału

[Obrazek: giphy.gif]
11.12.2013 01:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Po tym wczorajszym (w sumie już przedwczorajszym) poście unikałam spoilerów, chociaż pewne imię mi w oko i tak wpadło, ale... Dawno mi się z takimi emocjami rozdziału nie czytało. 1. Miałam rację co do zabawkowego władającego 2. potwierdziło się, że Bartuś chciał owoc dla Luffy'ego 3. KOALA (jaka śliczna) i to jako rewolucjonistka! 4. na pohybel wszystkim tym, którzy mówili, że on nie żyje 5. powtórzenie okładkowego kadru z czarkami w mandze, z dużym naciskiem na czarki, a i 6. fakt o byciu rewolucjonistą też potwierdzony. No, jeszcze ich chyba (poza Shanksem) w tym arku nie było, chociaż zważywszy na to, o co w nim chodzi politycznie, to rewolucjoniści powinni być najbardziej oczekiwaną grupą. Chcę to po polsku jak najszybciej choper7 Odświeżanie readera co jakiś czas było dobrym pomysłem ^^ Mamy nowego Lucy'ego, ale zanim był on... Enel w wersji Luffy'ego XD

Edit: Kadr z wkurzonym/ą Delingerem jest miodny Big Grin Pierwszy z płaczącym Luffym zresztą też. 19 stron... Takich paru powinno się tu od kogoś uczyć jak nic.

Podoba mi się bardzo również to, że nic tu nie zostało powiedziane i pokazane dosłownie. Mamy kawałek postaci, rozmowę z Koalą, spazmy Luffy'ego (jak on teraz walczyć będzie? XD), jego gadkę o domniemanej śmierci, chęć niesienia woli Ace'a i sławetne czarki. I te niedopowiedzenia, które i tak mówią wszystko są w tym wszystkim najlepsze.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2013 02:10 przez Murgrabia.)
11.12.2013 01:46
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%
Miło zobaczyć że Robin nie spoczęła na laurach po tym shock face'ie, teraz jeszcze mamy krople potu na głowię Big Grin Z typa bariery robi się coraz fajniejszy typ, i fajnie że Bellamy jeszcze się trzyma Doflamingosa, można uznać że to głupota, ale trochę za szybko dla mnie przebiegała jego przemiana z złego na dobrego. No i of korz zostaje wisienka, a raczej bomba kasetowa na torcie, ze wszystkich typów którzy mogli się pojawić, akurat on. Nigdy mi nie przyszedł on na myśl, jak mi Taboret powiedział że ktoś się pojawi w tym chapterze. Na początku myślałem że to jeden z załogantów Czarnobrodego, bo tam stał ten zapaśnik, a ciuch podobny do tego jego snajpera. Musk rozyebany, fun na maxa, nie mogę się doczekać recenzji tego chaptera, przez jednego typa którego oglądam Big Grin

[Obrazek: a5d45uF.png]
11.12.2013 02:00
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Tak szybko bym się nie nastawiał, zwłaszcza, że fillery będą wypuszczać. Następne święta? :>

Swoją drogą z kolegą JML doszliśmy do konsensusu, iż, że zacytuję: "Koala niezła dupa". Trudno się nie zgodzić, zwłaszcza, że w końcu nie jest to kolejny klon Nami (tak, Rebecca, na Ciebie patrzę)

[Obrazek: giphy.gif]
11.12.2013 02:00
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%
(11.12.2013 02:00 )Orzi napisał(a):  Swoją drogą z kolegą JML doszliśmy do konsensusu, iż, że zacytuję: "Koala niezła dupa". Trudno się nie zgodzić, zwłaszcza, że w końcu nie jest to kolejny klon Nami (tak, Rebecca, na Ciebie patrzę)

Cóż brzydka nie jest, ale mimo wszystko mnie nie powala. Primo imo nie nosi ona nic oryginalnego, bądź przykuwającego uwagę, gogle jak Usopp, czapa jak Choppah, koszula typowa jak nie wiem co, a druga sprawa.....Czy tylko dla mnie ona ma za młodą twarz jak na takie ciało? O.o Ogólnie ma posturę kobiety między 20 a 30, a ma twarz dzieciaka, dziwne to jest.

[Obrazek: a5d45uF.png]
11.12.2013 02:22
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
O WOW SO GREAT SO EPIC!!SO..SO... ONE PIECE...BEST MANGA EVER!!BITCHESTongue oszałamiajacy chapter kontynuowany nastepnym, totalnym mozgotrzep ,ale to Oda rozegrał... szczerze watpiłem czy coś sie z wpłynieciem na nowy świat zmieni w wartkości akcji ale ta skala wydarzeń te zwroty akcji OMG OMG SABO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkie gracze tego świata w jednym miejscu !! co za moc ! jak zabaczyłem luffiaka ze zdziwkiem , za nic w świecie nie przyszedł mi na myśl Sabo, Oda sprytnie wstawił wczesniej dryblasa czarnobrodego....ta symbolika grobowa , te czarki!! WOW!!

Nie mogę wyjść z podziwu, chyba czeka nas najlepszy arc w historii..świetne rozwiazanie akcji .... tyle było rozkminy komu dać owoc aca, no luffcikowi nie było jak ,a tu masz jak znalazł drugi brat..to że blondi żyje
było jasne, ale te tajeminicze wejscie to było coś !!..... z Robin niezła szujka że nie pisneła słowa

no i tradycyjnie, teraz mam 90 % że nasz Barierowiec dołączy do słomianych, przecxie to jego największe marzenie!!... ma fajny design?? ma, ma fajną moc ? ma, ciekawy oryginalny charakter? ma. Jak nic mamy nowego słomka

:P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2013 02:42 przez addar.)
11.12.2013 02:36
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Ok dużo wypowiadałem się w wątku spoilery, więc teraz podsumuję:
- Historia okładkowa: Nareszcie koniec!!! Ileż można. Jestem ciekaw jaka będzie nowaBig Grin
- Dellinger wkurzony bo nie może się przedostać przez barierę Barta i cały zakrwawiony niestety musi iść. Barto jak widać okazuje się nie takim strasznym gościem poza tą jego obsesją do słomka.
- W drużynie Franky'ego nic specjalnego jak dla mnie. Plan bez żadnych ekscesów. Choć fajnie dowiedzieć się jak ludzie są zamieniani w zabawki. No i mam odpowiedź na moje wątpliwości dlaczego Sugar przez dziesięć lat ani trochę nie dojrzała.
- Wkroczenie Sabo. Długo czas nie mogłem się uspokoić z emocji jakie mnie przeszły jak o tym przeczytałem. Wszystkie wskazówki Ody co do tego, że jest u rewolucjonistów się sprawdziły. Ma haki oraz spędził 12 lat u Dragona, więc nie zdziwię się jeśli się okaże, że jest silniejszy od Luffy'ego. W sumie to do niego pasuje. Bo piratem chciał zostać by uciec od rzeczywistości w jego kraju, której nie cierpi. Dragon umożliwił mu walkę z tym złym światem wykreowanym przez rząd i Boskie Smoki. To do niego bardziej pasuje jak piractwo według mnie. Szkoda, że nie ukazali jego twarzy tylko takie pozorne utrzymywanie, że niby nie wiadomo jeszcze kto to. Teraz tylko czekać, aż pokarzą go na arenie w walceBig Grin
- Reakcja Luffy'ego boskaBig Grin Jak pisałem w spoilerach chcę mieć to w avatarze. Tylko pewnie procenty bym dostał bo to mangaSad I ta nie moc powstrzymania łez później przy ZoroTongue
- Koala po reakcji na Robin przypuszczam, że się zaprzyjaźniła z nią podczas TS'a. Myślę, że można śmiało powiedzieć, że to ta sama osoba co ta dziewczynka w flashbackach o Fisher Tigerze. Czy ja wiem czy taka podobna do Nami? Tragedii nie ma jak w przypadku Rebecki.
- Ciężko mi się teraz przyzwyczaić, że w tym hełmie z brodą i peleryną teraz nie jest Luffy, a SaboTongue

Tyle emocji w tym arc'u, że chyba padnę na zawał z nadmiaru emocji jak tak dalej pójdzie. Tak mnie natchnął ten rozdział, że rozpisałem się jak nigdy dotąd. Ale nie ma co naprawdę dzieje się jak chyba nigdy do tej pory tak na raz. I teraz coraz gorzej czekać na następne...

EDIT: Ostatnie rozdziały są tak epickie, że ludziom chce sie je szybciej tłumaczyć przez co dostajemy we wtorki wieczorem, a nie w środyTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2013 02:57 przez xav92.)
11.12.2013 02:51

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama