Aktualny czas: 22.09.2019, 14:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 731
Autor Wiadomość
TheMoon Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 126
RE: Rozdział 731
Nie no, Oda by tego nie zrobił, zbyt naciągane. Dał już praktycznie pewność że to Sabo, to i będzie Sabo Big Grin
IMO najlepiej by było gdyby pan S. był jakoś na poziomie Sanjiego, trochę słabszy od Luffiego ale wciąż silny. (W końcu Sabo nie mógł rozwijać się szybciej niż główny bohater, który na dodatek rozwijając się robił niezłe zamieszanie)
12.12.2013 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Co to tego ,że to Sabo- na 100%, grób Ace i 3 miseczki sake na ostatniej stronie przekonują o tym. Chociaż fajnie było by zobaczyć Bon Claya Big Grin A co do siły Sabo- szkolił się te 12 lat cały czas pod Dragonem. Dajmy ,że brał udział w trudnych misjach rebeliantów,no i umie haki((nie wiem czy to czarne jak odepchnął Bartłomieja to Haki (na połowie jego ciała) czy po prostu cień). Jest spora szansa ze jest na poziomie Luffiego . A jak zje owoc to może robić za tego starszego brata zamiast Ace-a- jeśli taki jest zamysł Ody.
12.12.2013 00:49
Jutsu
Unregistered

Ja wolę wszystkich przeczytać, by potem nie powtarzać po innych i nie strzelić gafy.
Komi mnie tak namawiał by przeczytać ten chapter no zdziwko było, że się pojawił, ale nic poza tym. Ze stoicką miną to piszę, tyle mnie to obchodzi. Ale cieszy mnie wasza radość, entuzjazm, bo to wiele dobrego znaczy.

Co do dziewczynki z zabawkami, owoc może sprawiać, że lata jej nie przybywają, by była wiecznie dzieckiem i mogła tworzyć zabawkiBig Grin

No i piraci czy rewolucjoniści to tak naprawdę to samo, przecież zapowiada się od dawna że Luffy zgromadzi całą zapomnianą broń, jak Posejdon i obali światowy rząd ergo dokona rewolucji.

Tylko czekać jak zaraz na forum pojawi się moda na sygny, avki z Sabo. Będę usuwać.
12.12.2013 00:50
Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,227
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mi się rozdział bardzo podobał no i Sabo wrócił \o/ ... ja już od dawna chciałam, żeby ta postać się pojawiła i nareszcie jest
Co tu dużo mówić... ogromne emocje, spotkanie brata którego uważało się za martwego, reakcja Luffy'ego łzy obu braci, radość, smutek po prostu wszystko
No i postać Koali się pojawiła, ogólnie myślę, że jest bardzo ładna Big Grin
ja akurat jestem zachwycona i czekam na więcej Wink

Ogólnie w tym rozdziale były pokazane emocje wielu postaci, ja się Sprężynkowi nie dziwię, drastyczna zmiana poglądów i priorytetów to nie jest takie hop siup, ważne, że zachowuje się wobec Słomka honorowo, a Bartusia lubię coraz bardziej

trzeba teraz czekać na realizacje planów Żołnierzyka i składu Usolana (który lubuje się w małych dziewczynkach :3 - żarcioszek, co by nie było źle zrozumiane Tongue), no i jak mu odwaga nagle przybyła XD Ogólnie podobało mi się ujęcie Robin, Usoppa i Franky'ego - jak jacyś superbohaterowie ^^

12.12.2013 01:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
NarutoWojti Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Ja czytam. Patrze Luffy płacze. o.O wtf. Jeb jeb od razu na koniec przewijam. Omg 3 miseczki od sake. OMFG! Zgon normalnie. Myślałem że padnę. Nie zasnę dzisiaj w nocy xD Coraz ciekawiej. Myślę podobnie jak Tomi321:
Cytat:A co do siły Sabo- szkolił się te 12 lat cały czas pod Dragonem
.

I teraz rozkmina czy dołączy do załogi ? Jakby jego marzeniem było zostanie Królem Piratów to raczej na 100% by nie dołączył. Obstawiam 90% że zostanie u Dragona ,a 10% że dołączy do załogi xD

Będzie gruuuubo Tongue Zadyma może być jak w "Wojnie na szczycie" xD Oda ciśnie z grubej rury <3 <3 <3

btw. Dzięki za tłumaczenie chapka Smile

[Obrazek: NarutoWojti.jpg]
12.12.2013 02:04
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,026
TheMoon napisał(a):(W końcu Sabo nie mógł rozwijać się szybciej niż główny bohater, który na dodatek rozwijając się robił niezłe zamieszanie)
Dlaczego niby nie? Jest jakiekolwiek wytłumaczenie?
Gdy się rozstali Sabo był silniejszy od Luffy'ego, a od momentu, w którym wpadł w łapy rewolucjonistów jego życie było zapewne przepełnione profesjonalnymi i regularnymi treningami. Luffy też nie próżnował, ale ogrom czasu spał, żarł, łowił ryby, łapał robaki i dłubał w nosie. Bo mógł. Bo sam był sobie panem. A Sabo przez 12 lat był w formacji niemal wojskowej, pod okiem ojca Luffy'ego, który bez problemu zatrzymał Smokera. Luffy po 2 latach z Reyleighem przykoksił tak, że olaboga, to co mówić o Sabo? Ja tam oczekuję od niego bardzo wiele.

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2013 02:28 przez okiren.)
12.12.2013 02:25
TheMoon Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 126
@Okiren robić hype najbardziej poszukiwanej postaci w świecie OP bo dała radę zatrzymać Smokera z EB xD

Luffy to nadal główny bohater, znalazł sobie potężnych przeciwników i rozwijał się pokonując ich. Gdyby Sabo robił to samo, usłyszeliby o sobie dawno temu... poza tym umiejętności bojowe nie są raczej priorytetem Rewolucjonalistów, Iwankov, chyba najważniejszy poza Dragonem koleś w tej organizacji (wnioskuję po tym że często był pokazywany jako taki najbliższy towarzysz Dragona) był wyraźnie słabszy od Marco czy Jozu (jego odpowiednicy, jeśli porównywać piratów WB do rewolucjonalistów)

Sabo nie walczył z taką ilością koksów jak Luffy (Kizaru, Akainu, Ao, Garp (niepoważnie), Magellan, Sengoku) bo byśmy o tym usłyszeli. Postacie w OP rozwijają się pokonując przeciwników, zwykły trening nie mógł zastąpić realnego, ogromnego doświadczenia jakie Luffy zdobył przez 700 chapterów...
12.12.2013 02:35
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,026
Myślę, że nie doceniasz trochę rewolucjonistów i Dragona. Tatko Luffiacza jest uważany za największego wroga Światowego Rządu oraz za najniebezpieczniejszego i najbardziej poszukiwanego człowieka NA ŚWIECIE.

To że Luffy jest głownym bohaterem nie jest wyznacznikiem tego, że musi być najsilniejszy. Już mu się zdarzyło łomot zebrać i są w tym świecie ludzie silniejsi od niego.
To że nie słyszeliśmy o Sabo może równie dobrze znaczyć, że jest świetny w tym co robi, bo rewolucjoniści mają działać w podziemiu, niezauważeni.
Ivankov najważniejszy po Dragonie? I bazujesz wypowiedź wyłącznie na tym, że Oda nam go często z Dragonem pokazywał? Przecież my prawie nic o tej organizacji nie wiemy xD Czysty domysł z Twojej strony.
No i nie wiesz z kim walczył Sabo, więc tego~ i wcale nie musieliśmy o tym usłyszeć, jeśli Oda tego nie chciał.

TheMoon napisał(a):Postacie w OP rozwijają się pokonując przeciwników, zwykły trening nie mógł zastąpić realnego, ogromnego doświadczenia jakie Luffy zdobył przez 700 chapterów...
Eeee.. a TS to przepraszam bardzo co? Nie było go? Wydaje mi się, że Luffy w tym czasie rozwinął się tak samo, albo jeszcze bardziej co przez wszystkie rozdziały przed TSem.

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
12.12.2013 02:43
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Zacznijmy od tego, że jak już ktoś powiedział, że Sabo na pewno nie działał pod swoim imieniem. Na dobrą sprawę to nie wiele mamy informacji o członkach armii Rewolucjonistów. Oni robią dużo potajemnych akcji więc nie muszą być znane nazwiska i imiona jak w świecie piratów. Więc można póki co niewiele powiedzieć o sile Sabo poza tym, że ma haki koloru zbrojenia. Mam nadzieję, że pokaże Oda jak się wykazuje na arenie. Ktoś tu wspominał o dołączeniu Sabo do załogi. Wątpię by Sabo teraz chciał zostać piratem. Patrząc z flashbacków to on nienawidził świata stworzonego przez przodków Tenryubito. A Dragon oferuje mu uczestnictwo w naprawie tego świata. Ale nie mogę się doczekać jak się ta akcja potoczy po tym arc'u bo wieści na pewno rozniosą się wielkim echem na cały światTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
12.12.2013 02:44
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,799
TheMoon napisał(a):Sabo nie walczył z taką ilością koksów jak Luffy (Kizaru, Akainu, Ao, Garp (niepoważnie), Magellan, Sengoku) bo byśmy o tym usłyszeli.
Nadal nie rozumiem takiego podejścia. Jeżeli mamy tu do czynienia z członkiem armii rewolucjonistów, to co mieliśmy o nim słyszeć, skoro o nich, poza nikłymi informacjami o obaleniu konkretnych królestw, nie słyszymy nic? To nie jest żaden argument. Oni nie starają się pojedynczo znaleźć na okładkach gazet, na listach gończych, działają w miarę możliwości w ukryciu i stamtąd wyzwalają ludzi spod niegodziwej władzy. Skąd wiesz, z kim w swoim 22-letnim życiu walczył Sabo, zwłaszcza po ukończeniu 10 roku życia? Nie wiesz. Sabo był/jest starszym bratem Luffy'ego, zawsze był od niego silniejszy, był wzorem dla małego. Jak pisała Okiren, trafił pod oko Dragona, do organizacji mającej ambitne cele na świecie (pomijam, że tak po prawdzie, to nic wprost powiedziane jeszcze nie zostało), zapewne brał udział w niejednej misji, więc i doświadczenie bojowe ma, ponadto zawsze miał najwięcej rozumu w głowi z całej trójki. Jeżeli Sabo będzie ustępował Luffy'emu, to się zdziwię i może nawet zawiodę. Do czego to dochodzi, żebym o durnych siłach pisała, kiedy mnie ogólnie takie gadki drażnią? -_-

Wychodzi na to, że z Okiren myślimy niemal tak samo XD

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2013 02:49 przez Murgrabia.)
12.12.2013 02:48

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama