Aktualny czas: 23.11.2017, 02:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 736
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 736
Dziś wyjątkowo najpierw na mangastream Big Grin
Dobra czas na wypowiedzenie się:
Rozdział, świetny jak dla mnieBig Grin Na początku mamy koloseum, wprowadzenie do finału. Diamante - kolejny dziwaczny owoc, aczkolwiek nie tak do końca nie przydatny jak ktoś w spoilerach mówił. Sabo okazał swoją twarz w końcu, ale Oda postanowił dalej nas utrzymywać w niejasności. Choć można ujrzeć wielką bliznę przechodzącą przez lewe oko. No i walka się rozpoczyna, a na tym koniec koloseum w tym rozdziale.
W pałacu nareszcie zaczęło się dziaćBig Grin Wszyscy planują przejść po cichu, ale przy Luffy'm jak zawsze to nie jest możliwe. Mingo tego dnia traci strasznie dużo nerwów. Jak tak dalej pójdzie to chyba nam na zawał padnie. A tak się zarzekał przy Law'ie, że nie lekceważy słomków. Fujitora gdzieś zniknął, więc mniemam, że nie długo na niego natrafią, więc pewnie przyjdzie do dłuższej potyczki z Zoro. No najpierw z golemem Piką muszą sobie poradzićTongue
Rozwaliła mnie scena z Lao G. Gdy kapitan "chrząszcz" na niego leciał i te okularki by sprawdzićBig Grin
Teraz tylko z niecierpliwością czekać na następne.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2014 12:39 przez xav92.)
29.01.2014 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,769
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Rozdział 736
No, smacznie. Co prawda wszystko widziałem po chińsku xD Ryj Sabo dalej ukryty, ale widać coś pod lewym okiem. Ciekawe, czy całe ciało ma tak pokiereszowane, jak wg tego FAKE:
Spoiler: Obrazek
[Obrazek: sabo_is_alive_____by_flummi_chan-d3gvifn.jpg]
Moc Diamante mi się nie podoba, ale cóż poradzić Tongue

Pica mnie interesował od samego początku, już jak było zebranie (to co teraz w anime było). Stone golem, eh? Jakaś moc absorbowania wszystkiego (Kevin z Ben 10?)?

Design Lao G (strzałki, które kojarzą się z wektorami Medusy) - nie trawię go.

No i gdzie jest Gladius? Już dawno temu poszedł rozprawić się z Violet.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2014 12:45 przez Devzan.)
29.01.2014 12:44
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Gladius siedział sobie przecież razem z Baby 5. Lao G jest fajny Big Grin Staruszek, któremu trzęsą się nogi i niedowidzi, ale i tak kładzie intruzów aż miło Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
29.01.2014 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No jeśli chodzi o owoc Diamante to też nie przypadł mi do gustu. Mam wrażenie, że Odzie kończą się pomysły na orginalne owoce.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2014 12:56 przez xav92.)
29.01.2014 12:56
rodoswww Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Bulewers Dofka i moc Diamante Big Grin Jak dla mnie rozdział spoko chociaż miałem nadzieję ,że w końcu pokażą co się dzieje z Nami Chopperem Brookiem i resztą uciekającą przed Big Mamą!
29.01.2014 12:57
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Najbardziej zainteresował mnie owoc Pica. Możliwe, że pochłania otaczające go przedmioty lub potrafi ożywiać przedmioty martwe i nimi sterować!
No i ten bulwers Minga XD "Wszyscy nie doceniali słomianych, ale ja to co innego!" Pfffff, a to dobre XD

Mam nadzieję, że Sabo choć trochę przypomina tego ze spoilera wyżej ;3 Wygląda fantastycznie!

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2014 13:16 przez Ponury. Powód: Poprawiona ortografia)
29.01.2014 13:13
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
O jezus... Myslałem, że umre. Kolejny rozdział który zanudził mnie na śmierć nic ciekawego nie pokazał... wszystkie grupy na raz, to ma taki sens jak pokazywanie po minucie a każdego meczu w danej kolejce... Wiele wprowadzeń, a i tak nic ciekawego. Lao G... z fajnego stał się człowiekiem w rajtuzach ;( mimo wszystko nałożenie okularów nie było złe. Pica jest spoko z tego co widać, może okazać Się ciekawym przeciwnikiem. Luffy mnie wkur*ił tym razem bo ileż mozna być tkaim totalnym kretynem... Naprawdę, to już nawet nie jest śmieszne ten jego debilizm...
Diamante jako postać i jeśli chodzi o jego design jest genialny, uwielbiam gościa, jego moc trochę mnie zawiodła, ale jak na razie mało co widzieliśmy, rysunek, gdzie było napaćkane jak pokichane, wyciagnal jakiś mieczyk i coś się owinęłoo, no ni ch*** wiem o co biega. Może niebędzie tak źle. Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
29.01.2014 13:49
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,246
Poziom ostrzeżeń: 20%
No i dalej ten arc robi to za co go najbardziej lubię, pokazuje moc owoców paramecia Big Grin. Moc zmiany wszystkiego co dotknie w materiał, i Pica co praktycznie jest absorb-manem z marvela Big Grin. Ogólnie niewiele się dzieje, Luffy jak zwykle jak głup wbija gdzie popadnie, mimo że Zoro mu mówił na PH by się ogarnąć bo są na nowym świecie.

[Obrazek: a5d45uF.png]
29.01.2014 13:54
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Usopp vs Lao G!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
29.01.2014 14:32
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Flagowoc? Dafuuuuu?? =.= Ale kupa.

Sabcio ma chyba coś nie tak z lewym oczkiem, może w ogóle go brak XP Tak podejrzewałam, że ma buby od wybuchu.
Dofla zły, Dofla przeklina, ihihihihihi~<3 W końcu mu porządnie nerwy puściły Big Grin
No i ciekawa moc Pica i jakiś przedsmaczek mocy dziadulka (fajny motyw z tymi okularami ;P).

A tak poza tym to w sumie taka przejściówa.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
29.01.2014 14:35

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama