Aktualny czas: 25.11.2017, 13:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 737
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 737
05.02.2014 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
RE: Rozdział 737
Hmm, fajny rozdział, lecz za dużo scen na raz. Oda jak to lubi robić ponakręcał emocjonalnie w prawie wszystkich scenach i tak to zostawił, a zobaczyłbym więcej co się dzieje w koloseum lub w pałacu.
W pałacu zaczęła się niezła rozwałka. Poznaliśmy moc Pika i teraz zaczęło się naprawdę ciekawie. Koloseum też świetnie. Sabo zaczyna pokazywać swoje umiejętności, i zaczyna naprawdę wymiatać. Nieświadomy Diamante jeszcze myślał, że to słomekTongue Jednak i on zaczyna podejrzewać. I to zdziwko Burgess'a, jak mu zbroję rozwala za pomocą haki. I tu też przerwane w najciekawszym momencie. Grupa Robin i Usoppa rusza do akcji, ale nic specjalnego nie stało się.
Ech i teraz 2 tygodnie czekania na następnySad

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
05.02.2014 11:06
morgan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 37
Rozdział ogólnie niezły, ale zamiast tych kadrów z zabawkami wolałbym jednak jakieś info ze statku. Wszędzie akcja poszła ostro do przodu, a o Sanjim i reszcie dalej cisza.
Atak "Dragon Claw" - czyżby jakaś technika podpatrzona u Dragona?
Fajny jeszcze kadr ze zdziwionym Bartolomeo na szybko robiącym barierę.

Will Smith: I wanna be just like Steven Seagal!
Pat Morita: Oh, you want to be a bad actor?
05.02.2014 12:05
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Nie sugerowałbym się tym, że skoro ma w nazwie Dragon to podpatrzona od Dragona. Bardziej jak sama nazwa mówi czyli po prostu Pazur Smoka, zresztą samo wykonanie tej techniki tak wygląda. Mam nadzieję zobaczyć więcej umiejek Sabo i co się dzieje w pałacu za 2 tygodnie.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
05.02.2014 12:21
Misiuz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Dziesieciu kapitanow pod Czarnobrodym. Hmm czy to oznacza ze Luffy zbierze 10 czlonkow zalogi ?? Smile Czyli jeszcze 2 osoby.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.02.2014 12:31 przez Misiuz.)
05.02.2014 12:30
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Co do rozdziału: Był taki siaki... Koloseum naprawdę było spoko, choć Sabo robiący miazgę z Burgessa tak ŁO no to mimo wszystko, mogło być trochę ciężej, ale jednak coś robi nauka pod skrzydłami Dragona. Diamante coraz bardziej mi sie podoba Big Grin (pomijając, że ma genialny charakter)
Co do Pica - to fajna scena i fajne zastosowanie jego mocy, kapitalna sprawa.

Jednak najbardziej z całego rozdziału mi się podoba ten tabasco zamiennik zrobiony przez gnomy! Przecież ta końcowa scena była genialna Big Grin Wszyscy ludzie się zmienią gdy tylko Sugar zacznie krzyczeć, to będzie przezayebiste! Zobaczymy czy im to wypali, oby tak Big Grin

Jeszcze sprawa 10 kapitanów Czarnobrodego - znaczy to, że Burgess jest najsłabszy z tego co mi się wydaje, poza tym heh... on zawsze był tylko wrestlerem xd

Co do trebola, to to jest jakiś klej klejowoc? Big Grin He is sticky sticky man Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.02.2014 12:54 przez fuszioms.)
05.02.2014 12:53
elenor Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21
Poziom ostrzeżeń: 20%
OOOOOO taaaak Big Grin DRAGON CLAW !!!!!!! sory musiałem Big Grin
Teraz nie ma opcji Sabo dostanie owoc mera mera no mi fuck yea !!!!
Bo jak by to było Sabo załóżmy że ma "techniki smoka" nazwijmy to tak na razie Tongue i nie zionął by ogniem?
Rebeka co ty tam wogóle robisz ?? Chowasz sie za plecami Barta żałosne !!!!
Bartolomeo powinien stworzyć wokół niej akwarium i wrzucić tam rybke Big Grin
05.02.2014 13:50
pirat219 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Może ktoś z biegiem akcji zginie z załogi BB żeby było 9 vs. 9. Bo nie chciałbym więcej osób w załodze Luffiego (no licząc że, Jinbe dołączy na stałe). W końcu to nowy świat więc sporo postaci poprostu musi zginąć.

Rozdział niezły. Plan gnomów ;D - czekam aż go wykonają. Ciekawe czy Sabo wygra, skoro akcja w koloseum skupia się teraz głównie na nim. A, i nie spodziewałem się że, Trebol zjadł owoc kleju XD
05.02.2014 13:50
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 862
Rozdział dobry szkoda tylko że znów tyle czekania na następny.
Pika będzie dość twardym orzechem do zgryzienia patrząc na to co może zrobić, Ciekaw jest jak to się rozwinie. Na arenie też zaczęło się coś dziać i Sabo pokazuje po trochu co umie, ale kto by pomyślał że owoc będzie przywiązany do ryby Big Grin Ta akcja z tymi zabawkami jakoś do mnie nie przemawia, niby dobry motyw ciekawa moc ale słabi mnie to. Motyw z cukierkiem, no jakoś mi się nie widzi że od samego cukierka to dziecię padnie trzeba będzie coś więcej zrobić.
05.02.2014 14:27
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Pamiętajmy, że Sugar to dorosła kobieta w ciele dziecka. Nie wiadomo ile ma lat i jakie ma umiejętności bojowe. Możliwe też, że to co wcina to nie są cukierki lecz właśnie jakieś "ostre kulki" i jak zje ten przygotowany przez gnomy powie coś w stylu: coś to mało ostre XD

Co do Sabo to ciekawy był ten jego cios... Może zjadł on "oryginalny" smoczy owoc. To by było ciekawe jakby nagle na arenie zmienił się w smoka XD

Jeżeli dobrze zrozumiałem u Czarnobrodego jest dziesięciu kapitanów i pewnie każdy z nich ma swoją załogę. W końcu Czaruś jest Younko!

Skoro będzie przerwa to możliwe, że Oda pokaże następnym razem coś zejedwabistego!

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
05.02.2014 15:03

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama